שעוני על – דוגמאות לדגמים מיוחדים

Gotawatch > שעוני על – דוגמאות לדגמים מיוחדים

שעוני על – דוגמאות לדגמים מיוחדים

שעונים הם דרך חיים ואהבה גדולה, ורק מי שמבין את הדיוק ואת המחשבה שמושקעים בכל מנגנון ועיצוב הפריט הזה מבין עד כמה המלאכה המופלאה הזאת ראויה לתשומת לב מיוחדת. שירות מסור ומומחיות מובילה בתחום זה, היצע אדיר של שעונים מעולים מטובי היצרנים בעולם והתאמה אישית לצורכי הלקוח הם המאפיינים שאנחנו מתגאים בהם.

מותגי על בשעונים

שעונים מיוצרים כבר שנים רבות והשאיפה של כל מפעל כזה תמיד הייתה לא רק לחדש אם כי לשמור על איכות בייצור מנגנון שיוכיח את עצמו לתמיד. זמן הוא מונח נזיל רק פילוסופית, כאשר שעון על הוא המכשיר שמצליח למדוד אותו בדיוק מושלם ולכן הוא נחשב לשעון על, מותג יוקרתי נחשק ולא רק בגלל העיצוב. המיתוסים סביב שעונים וההילה ההיסטורית של המסורת המשפחתית שייצרה אותם תרמו ללא ספק להיווצרותם של מותגים כאלה ולכן יש גם דגמים מיוחדים שנועדו להעצים את המוניטין. לכל יצרן שעונים מוביל יש את הקולקציות הוותיקות והחדשות ויש תמיד כמה דגמים ייחודיים שבהם נמדדת היצירתיות שלהם. להלן סיפורים של כמה דגמים כאלה מיצרנים מובילים. זה מסביר למה הם הפכו לפריטים לאספנים ולמה השקעה בשעון טוב כזה תמיד תהיה כדאית. יש אנשים שיודעים היטב מה הם מחפשים במיוחד בזכות אותם מאפייני שעונים אלה.

רולקס דייטונה

רולקס היא חברת שעונים שוויצרית שהפכה זה מכבר לשם דבר לשעוני יוקרה שגם מלווים בהילה תרבותית מאוד. רולקס הוא מותג נחשק מאוד לא רק בזכות השעון המצוין והאיכותי, אלא גם ובעיקר בגלל השיווק הגאוני שלו. חברת רולקס הצליחה להתחבר ולתת חסות לאירועים מאוד מיוחדים כמו מירוצי מכוניות, או למגזרים שבהם נזקקו לשעונים בעבודה אבל גם כאלה שהייתה להם את ההילה משלהם, כמו יאכטונרים. במקרה הזה, רולקס חברה למירוץ המכוניות דייטונה שבפלורידה, והחלה לייצר לו שעון שאמור היה לעשות את העבודה המדויקת של מדידות. למרבה השמחה, שחקן הקולנוע פול ניומן שהיה גם נהג חובב, אהב את השעון והחיבה שלו למותג הפכה את הסדרות של הרפרנסים של רולקס לדייטונה ליקרים מאוד. הם נחשבים לפריט לאספנים ויקרים מאוד ככל שהם נדירים. הייחודיות של השעונים האלה ניכרת בכך שהם חצו את הגבול משעון שנדרש לכל אדם בכל עבודה, לשעון שעושים בו שימוש מיוחד כמו במדידת הזמן במירוצים משום שהצליחה לפצח את סוד ייצור הכרונוגרף, מודד הזמן, או הסטופר המקצועי. מרגע שנהגי דייטונה התרשמו מהיכולות המקצועיות של שעוני רולקס במדידה מדויקת, הם הפכו לשם דבר בתחום זה. ספורט הוא תחום שזקוק למדידה מדויקת. ספורטאים ותחרויות ספורט נערצות על רבים, מכאן הדרך קצרה לתהילת עולם. מאז, לאורך כל השנים מתחילת המאה העשרים, רולקס שכללה והשתכללה בייצור והתחדשות במנגנוני דייטונה כך שהם בהחלט מצדיקים את המוניטין שלהם.

שעוני האספנות של פטק פיליפ

הרי לכם דוגמה לשעון שהופך להיות פריט אספנות משום שהוא חביב בעיקר על האצולה ובני מלוכה. פטק-פיליפ היא חברת שעונים שהחלה את דרכה בתחילת המאה ה-19 בשווייץ, והפכה לחברה החביבה על בני מלוכה. כמו כל חברה נחשבת בתחום היא ייצרה מנגנונים חדשניים ובכך קנתה את חיבת הקהל לחידושים שלה, כמו לוח שנה וכרונוגרף ואת מחוג חלקיקי השנייה. השעונים הפכו לפריטי אספנות לא רק בגלל הייצור המוקפד והאיכותי כי אם גם בגלל האנשים שהחזיקו בהם לפני שנמכרו הלאה. בנקאים ותעשיינים מפורסמים ובני אצולה. החברה ייצרה שעון מיוחד לרגל 175 שנה להיווסדה בשבע יחידות בלבד, והן היו כל כך מבוקשות ויקרות שעלו 2.6 מיליון דולר לכל שעון פטק פיליפ. אחד מהם מוצג במוזיאון המלכותי בז’נווה. השעון נחשב יקר מאוד גם בגלל המורכבות של המנגנון הפנימי והעובדה שכלל שעון דו צדדי. לחברה יש לא מעט שעוני אספנות מיוחדים שלא מוכנים להתפשר עליהם לעולם, ובכך מוכיחים שברגע שהבנת מהו ערכו של שעון כזה לא תוותר על התענוג הזה.

סדרת שעוני לומינור של פנריי

חברת פנריי היא חברת שעונים יוקרתית שאהובה גם באיטליה דווקא, מה שאומר שהעיצובים שלה הם חשובים לא פחות מהמנגנונים המדויקים והמתוחכמים שמאפיינים את השעונים שלה. הסדרות של לומינור נחשבות לקלאסיות ופופולריות מאוד בגלל אמינות מכנית כמו גם עיצוב מסורתי ומיושן מעט, אבל כל כך אהוב ומועדף על רבים. היא מצליחה ליצור עניין בשעונים שלה ולכן כל הסדרה הופכת מיד ללהיט בגלל הדגמים המיוחדים שלה, לא משנה מהו מחירם. השעונים מיוצרים מסגסוגת קרבוטק ומצליחים להחזיק מעמד בעומקים גדולים למי שמשתמש בהם לצלילה, עד 300 מטרים. הצבע הכחול המאפיין אותם מקל על הקריאה והוא טיפוסי לסדרה זו. החידושים המכניים בשעונים אלה עוזרים מאוד לכוונון ולמילוי השעון ומתאימים לאנשים דינמיים שצריכים לנוע בין אמצעי תחבורה שונים ואזורי זמן מתחלפים, ומשום כך הם חביבים על כל אנשי עסקים ואנשים שטסים הרבה. אופן הייצור המיוחד של חומרי השעון יוצר מרקמים ומשטחים מותכים ומעניינים של סיבי הפחמן, שמקנה להם את האיכות ההייטקית והחוזק שלהם. אלה שעונים עמידים מאוד לזעזועים ולכן מועדפים על אנשים שנהנים מפעילות פיזית רבה וזקוקים לשעון שיחזיק מעמד וישרת אותם בכל התנאים. שעון מודרני עם מראה מסורתי הוא בהחלט שעון שאפשר ליהנות ממנו ומהיוקרה שלו בזכות המוניטין של פנריי.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.