לקנות רולקס יד 2 בתל אביב – ההיצע עצום, אך על מי אפשר לסמוך?

Gotawatch > לקנות רולקס יד 2 בתל אביב – ההיצע עצום, אך על מי אפשר לסמוך?

לקנות רולקס יד 2 בתל אביב – ההיצע עצום, אך על מי אפשר לסמוך?


אם אתם רוצים להתאבזר בשעון יוקרתי, רולקס הוא בהחלט כיוון טוב בשבילכם. אין סיכוי שלא שמעתם על המותג הזה, מותג שקיים כבר למעלה מ-100 שנה, מותג שבהחלט עשה לא מעט רעש ויש לא מעט מפורסמים שעונדים את השעונים שלו.
רולקס היא חברה שמייצרת שעונים, שעונים שנחשבים לאיכותיים במיוחד. אלו לא סתם שעונים אלא שעונים שנותנים מענה לצרכים שונים ולתנאים שונים, והם נחשבים למעוצבים ולכאלו שמיוצרים מחומרי גלם חזקים במיוחד.
חברת רולקס מייצרת למעלה מ-2000 שעונים ביום וההכנסות השנתיות שלה מתקרבות ל-4.5 מיליארד דולרים. החברה חידשה כמה חידושים בתחום השעונים, חידושים כמו האפשרות לצלול עם השעונים שלה, האפשרות לטפס לגבהים משמעותיים, האפשרות לצפות בשני אזורי זמן ועוד אחרים. לא לחינם שעוני החברה נראו לא פעם בקולנוע ובטלוויזיה, בעיקר בגלל שהם נחשבים למותגים מובילים בתחום.

תל אביב – העיר שיש בה הכול… גם שעוני רולקס.

אם אתם מחפשים משהו בתל אביב, סביר להניח שתמצאו אותו. לא משנה מה המוצר, בתל אביב יש אין ספור חנויות מכל הסוגים ובכל המחירים. בכל מה שנוגע לשעוני רולקס, בתל אביב אפשר למצוא אותם בקלות, ואם אתם מחפשים שעון רולקס יד שנייה בתל אביב, תצטרכו למצוא חנות שתוכלו לסמוך עליה. אז איך מוצאים חנות כזו ועל מי אפשר לסמוך? הנה קצת על שעוני רולקס מיד שנייה ואיך מוצאים את החנות הנכונה.

למה שעוני רולקס יד 2?

אז נכון, תמיד עדיף כמובן לקנות שעון חדש. אין כמו שעון רולקס חדש בשביל ההרגשה ועם האחריות הנלווית, אבל מה לעשות ולא כל אחד יכול להרשות לעצמו. בנוסף, יכול להיות שמדובר על דגם ספציפי שכבר לא מיוצר ורק ביד 2 אפשר להשיג אותו ככה שזאת האפשרות היחידה. הנה כמה סיבות למה רולקס מיד שנייה הוא אופציה מצוינת עבור מי שרוצה להתאבזר בשעון יוקרה כזה.

כי הם נראים אותו הדבר…

שעון יוקרה בעיקר אם הוא שעון רולקס, לא יכול להיראות לא טוב גם אם הוא יד שנייה. מי שימכור אותו ישפץ אותו אם צריך, ובטח לא יימכר שעון שלא נראה ממש כמו חדש. כשהשעון נראה כמו חדש והמחיר שלו הוא מחיר של יד שנייה, למה לא לקנות אותו? אם אתם מחפשים שעון רולקס משומש תוודאו שהוא נראה כמו חדש וקדימה, אין שום סיבה שלא תרכשו אותו…

כי הוא שומר על המחיר שלו.

יצא לכם לקנות רכב חדש מתי שהוא? המחיר שלו היה X וכשהחלטתם למכור אותו, הוא ירד בצורה די משמעותית. אבל אם תיקנו רכב מיד שנייה או שלישית ובטח אם מיד מתקדמת יותר, הוא לא יאבד הרבה מהערך שלו בין יד ליד (יכולות להיות כמובן סיבות אחרות למה הערך שלו ירד) ככה בדיוק גם מוצרים אחרים ובהם שעוני יוקרה וספציפית רולקס. הרולקס הוא שעון שכשהוא לא חדש הוא מאבד מערכו באיטיות.

בגלל המבחר

אם תחפשו שעון יוקרה חדש של רולקס, תוכלו למצוא את הדגם הספציפי אותו אתם רוצים תקופה קצרה יחסית. לרולקס יש דגמים שונים וכשהם מסיימים למכור דגם מסוים אפשר למצוא אותו רק בשוק היד השנייה. אם תלכו על יד שנייה, יהיה לכם מגוון רחב יותר של שעונים מהם תוכלו לבחור. תהיה לכם האופציה להחליט מה מתאים לכם יותר ומה פחות, ובהתאם לקחת.

איך מוודאים שהרולקסאמיתי?

אם אתם מחפשים שעון רולקס מיד שנייה, אתם צריכים כמובן לוודא שהוא לא מזויף. איך עושים את זה? עדיף כמובן לתת למישהו מקצועי לבדוק את העניין כדי לוודא שלא נופלים בפח, אבל הדבר הראשון שצריך להחשיד אתכם הוא המחיר. לשעוני רולקס ובכלל שעוני יוקרה גם אם הם מיד שנייה, יש טווח מחירים מסוים והוא לא נמוך כמובן. אם אתם מבררים לגבי שעון רולקס והצעת המחיר שאתם מקבלים מפתה מידי, תעצרו. תתחילו לחשוד. אם המחיר נמוך משמעותית מהשוק, יש פה כנראה בעיה. לא יכול להיות מחיר נמוך מידי לרולקס וזה הסימן הראשון לכך שאולי הוא מזויף.

בנוסף, יש עוד כמה סימנים שצריך לוודא כמו מספר המודל והמספר הסידורי שאמורים להיות מוטבעים בצורה ברורה על גוף השעון. אם יש חריטה בגב השעון אותו אתם בוחנים, יכול מאוד להיות שהוא מזויף מכיוון שיש מעט מאוד דגמים עם חריטה בחלק האחורי של השעון.

יש כמובן עוד סימנים נוספים שיכולים להחשיד ושוב, כדאי להתייעץ עם מישהו רציני בתחום והדבר החשוב ביותר הוא למצוא חנות אמינה. אבל איך עושים את זה?

מציאת החנות המתאימה

אם אתם מחפשים שעון רולקס מיד שנייה בתל אביב ואתם מחפשים את החנות המתאימה, אתם צריכים קודם כל לברר מהו הוותק של החנות. האם זו חנות חדשה או חנות ותיקה שכבר מכירים אותה בשוק, ואם היא כזו, סביר להניח שאתם יכולים להיות רגועים. אתם צריכים גם להיכנס ולשאול את השאלות הנכונות, "לרחרח" אם מי שמוכר לכם את השעון יש לו ניסיון ויידע או שלא.

אבל הכי חשוב אלו ההמלצות, ואל תסתמכו רק על המלצות ברשת. תנסו להגיע פיזית לאנשים או לשוחח עם כאלו בטלפון כדי להבין ולדעת יותר על החנות. חנות כמו "גוטהלף" עם הוותק והניסיון, יכולה להיות בדיוק מה שאתם מחפשים בין אם זה שעון רולקס או מוצג שעונים אחר, ובין אם השעון המיועד חדש או ישן.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.