tגוטהלף– המומחים לשעוני יוקרה. סיפורה של חנות שעונים –אמינות, שירות ומחירים ללא תחרות

Gotawatch > tגוטהלף– המומחים לשעוני יוקרה. סיפורה של חנות שעונים –אמינות, שירות ומחירים ללא תחרות

tגוטהלף– המומחים לשעוני יוקרה. סיפורה של חנות שעונים –אמינות, שירות ומחירים ללא תחרות


שעוני יוקרה זה עולם ומלואו. יש שעונים לגבר ולאישה, יש שעונים בגדלים שונים, מחומרים שונים, ממותגים שונים וכמובן במחירים שונים. שעוני יוקרה יכולים להיות חדשים ויכולים להיות יד שנייה, אך מה שבטוח הוא שמי שעונד אותם הופך להיות מישהו מיוחד.
למה? קודם כל כי שעוני יוקרה הם פריט שלא תראו אצל כל בן אדם שני ברחוב. כי הם יוקרתיים ומשדרים משהו אחר, משייכים את זה שעונד או עונדת אותם לחוג ולמעמד מסוים וכי הם פשוט יפיפיים. אצלנו בחנות "גוטהלף" תוכלו למצוא מגוון רחב של שעוני יוקרה, וגם אם לא תמצאו ואתם יודעים מה אתם מחפשים, אנחנו עם הקשרים שלנו נשיג לכם את השעון אותו אתם מחפשים.
אנחנו מוכרים שעוני יוקרה חדשים ושעוני יוקרה יד שנייה, אנחנו מספקים שירות תיקונים ואנחנו גם קונים שעונים אם יש לכם משהו למכור. אנחנו חיים ונושמים שעוני יוקרה ואנחנו המומחים בתחום בישראל. תשאלו את מאות הלקוחות שלנו במהלך השנים שקיבלו שירות לא פחות ממצוין. אז הנה קצת עלינו ועל הסיבות להגיע דווקא אלינו.

אמינות

כשמדובר על שעוני יוקרה כמו גם על כל פריט יוקרתי ויקר אחר, האמינות היא זו שמשחקת את התפקיד המשמעותי ביותר. אתם הרי לא רוצים לקנות משהו ולגלות לאחר מכן שמה שאמרו לכם שמוכרים לכם הוא לא בדיוק זה, ואתם לא רוצים לשלם לא מעט כסף ובמקרה של שעוני יוקרה, אלפי שקלים בלי סיבה אמיתית. האמינות של חנות שמוכרת שעוני יוקרה היא הא’ ב' שלה, ואצלנו בגוטהלף אתם יכולים להיות רגועים לגמרי.
איך אנחנו יכולים להוכיח שאנו אמינים ב-100%? אנחנו חברים ב-3 מהארגונים הגדולים בעולם לשעונים, ארגונים שבשביל להיכנס אליהם ולהתקבל אליהם צריך לעבור כמה דברים. לא כל אחד יכול לקבל הכרה של הארגונים הללו וחברות בהם מלמדת על מעמד גבוה בתעשיית השעונים כמו גם על המלצות רבות. אם כבר מדברים על המלצות, יש לנו אין ספור המלצות מלקוחות שלנו, המלצות שאתם יכולים לבחון ויכולים לברר. אין ספק שזו עוד הוכחה לרמת האמינות הגבוהה שלנו בגוטהלף.

שירות

בשירות לקוחות אנחנו לא פחות ממדהימים. כן, אנחנו לא מתביישים לטפוח לעצמינו על השכם, בטח אחרי שאנחנו מקבלים עוד ועוד פידבקים חיוביים מהלקוחות שלנו. השירות שלנו הוא כזה שסוגר ללקוח ב-360 מעלות את כל מה שהוא צריך, החל בהגעה שלו לחנות ובייעוץ הראשוני שהוא מקבל, דרך ההסברים הרבים והסבלניים שלנו ומענה על כל שאלה בדרך לעסקה, ובסופו של דבר, אנחנו גם מציעים הצעות מחיר אטרקטיביות במיוחד, כאלו שאף אחד לא יכול להתמודד איתן. שירות מעולה זה אומר קודם כל אמירת אמת על כל דבר והצגת הדברים בצורה נכונה ללקוחות המתעניינים והקיימים שלנו.

מחירים ללא תחרות

כמו שאמרנו, המחירים שלנו הם מחירים ללא תחרות. איך אחנו יודעים את זה? פשוט מאוד, כי מגיעים אלינו לא מעט לקוחות אחרי שהם ביקרו כבר במקומות אחרים, והם תמיד נדהמים מהמחירים האטרקטיביים שאנו מציעים וכמובן מהשירות המצוין שלנו. אנחנו משתדלים להתאים לכל לקוח את מה שמתאים לו ולספק לכל אחד את השעון שנוח לו מבחינה תקציבית, והכל תוך אדיבות מלא ותוך חיוך והמון רצון לעזור. עם מחירים כמו שאנחנו מציעים ללקוחות שלנו, סביר להניח שלא יהיו לנו מתחרים עוד שנים ארוכות.

רמה מקצועית גבוהה

עם כל הכבוד למחירים אטרקטיביים ולשירות מצוין, הלקוחות רוצים להבין ולהרגיש שהם הגיעו למקום שחי ונושם שעוני יוקרה. הם רוצים להרגיש שמי שמדבר איתם רוצה לא רק לסייע להם אלא גם מעביר להם את האינפורמציה המדויקת ביותר. בשביל שזה יקרה צריך שתהיה רמה מקצועית גבוהה במיוחד, ורמה מקצועית גבוהה זה אנחנו –גוטהלף. יש לנו ניסיון של כ-20 שנה בתחום ואנחנו מעשירים את היידע שלנו כל הזמן. אנחנו נהנים לתת מידע מקצועי והיקפי ולאפשר ללקוח לעשות את הבחירה שלו לאחר שכל האינפורמציה מגיעה אליו. יש לנו סבלנות ואנחנו שמחים לתת הסברים לכל מי שרוצה וצריך, הכול בשביל שההרגשה תהיה טובה לפני שסוגרים את העסקה.

מחפשים שעון ספציפי? הגעתם אל המקום הנכון…

עולם שעוני היוקרה מתחלק לסוגים רבים ולמותגים שונים, לשעונים חדשים ולשעוני יד שנייה, מחודשים, עתיקים או נדירים. יש את השעונים שניתן למצוא בקלות, ואלו השעונים שנמכרים באותה התקופה ומיוצרים עוד ועוד על ידי החברה, אבל יש שעונים חדשים או יד שנייה שנחשבים כפי שציינו לנדירים.
יכול להיות שאתם כבר שוחים בתחום ויש לכם איזה שהוא שעון שאתם חולמים להשיג. אי אפשר למצוא אותו ככה סתם בקלות אבל אתם לא רוצים לוותר עליו, ואנחנו בגוטהלף נשמח לסייע לכם. יש לנו את הקשרים המתאימים ברחבי העולם ואנחנו עובדים מסביב לשעון בכל העולם. נעשה בשבילכם מאמץ עילאי בשביל להשיג את השעון אותו אתם מחפשים ולא נחסוך מאמצים עד שזה יקרה.

עם גוטהלף אתם בידיים טובות…

אז מה מאפיין אותנו בעיקר? הלקוחות שלנו אומרים לנו שרגע אחרי שהם נכנסים לחנות הם מרגישים שהם בידיים טובות. הם מרגישים שהם מטופלים בצורה טובה ושהם מקבלים את השירות המקסימלי אותו הם היו רוצים לקבל. כל מי שנכנס לגוטהלף מקבל מענה לצרכים שלו, ובעיקר, הוא מקבל מוצר כמו שהוא רוצה וצריך כזה שיכנה על המאווים שלו. גוטהלף היא הבחירה הנכונה גם בשבילכם בכל מה שנוגע לשעוני יוקרה.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.