ROLEX ISRAEL

Gotawatch > ROLEX ISRAEL

ROLEX ISRAEL

יש אנשים שאוהבים תכשיטים ויש כאלו שפחות. אבל יש אנשים שבשבילם שעון הוא סמל סטטוס הוא זה שיספר לעולם על סוג החברה שלהם ועל המצב הסוציואקונומי. למעשה, יש אנשים שלא ממש מעניין אותם אם התכשיט איתו הם הולכים יפה יותר או פחות, וזה נוגע הן לגברים והן לנשים.

שעון יוקרה הוא דוגמא טובה לתכשיט שהוא סמל סטטוס. זה יכול להיות שעון של מותג כזה או אחר, ומי שעונד אותו רוצה שיידעו שהוא הולך איתו ורוצה גם שיחשבו עליו שהוא בחברה הגבוהה, שיש לו טעם מיוחד וכמובן שיש לו את היכולת לקנות שעון כזה. שעון כזה הוא של המותג רולקס, מותג שקיים כבר למעלה ממאה שנים והוא רק הולך והופך ליותר ויותר משמעותי בעולם השעונים. היום יש גם רולקס ישראל, ייבוא של שעוני היוקרה הללו לישראל ויש גם ביקוש להם. לא כל אחד אומנם יכול לרכוש אותם חדשים אבל יש אפשרות גם לרכוש אותם מיד שנייה לרבים שרוצים לשלם מחיר נמוך יותר.

ממה להיזהר?

אם אתם מחפשים שעון ROLEX ISRAEL, הדבר הראשון שאתם צריכים להיזהר מפניו הוא המחיר. שעון רולקס הוא שעון שנמכר בין אלפי דולרים ועד עשרות ומאות אלפי דולרים, תלוי בדגם ותלוי בסוג ותלוי כמובן גם בנדירות של השעון. מה זה אומר? יש סדרות שהן סדרות מוגבלות. שייצרו אותן תקופה קצרה ויש מספר שעונים נמוך יחסית מה שהופך אותם ליותר מבוקשים וליותר נדירים. השעונים הללו יהיו עוד יותר יקרים והם יכולים להגיע גם למחירים מרקיעי שחקים.

מתי צריכה להידלק נורה אדומה? כשהמחיר שמוצע לכם הוא מחיר משמעותית נמוך ביחס לשוק על שעון מסוים. אז אתם צריכים לחשוב למה המחיר הוא כזה, למה מציעים לכם לקנות אותו במחיר נמוך משמעותית ובדרך כלל התשובה היא אחת לזה – השעון אינו מקורי. הוא זיוף ואולי אפילו זיוף איכותי אבל מה שבטוח הוא שאתם לא רוצים לקנות שעון כזה. אתם צריכים להיזהר ולפתוח שבע עיניים, לא להתפתות לקנות שעון רולקס במחיר לא הגיוני.

איך לזהות שעון רולקס מזויף?

שעוני הרולקס אלו שעונים מבוקשים מאוד אצל מי שיכול לשלם על שעונים במחירים כאלו. אם אתם מאלו שמחפשים שעון רולקס, אתם צריכים אם כן להיזהר שמדובר על שעון רולקס מזויף. הדבר הראשון שאתם צריכים לשים לב אליו כפי שציינו הוא המחיר של השעון. אם אתם מקבלים כמה הצעות מחיר פחות או יותר אותו הדבר ומחנות אחת אתם מקבלים הצעת מחיר נמוכה בעשרות אחוזים, אתם צריכים מיד לחשוב על האפשרות של מזויף. אבל יש דרכים שונות לדהות ששעון רולקס הוא מזויף והנה מדריך קצר איך לעשות את זה.

  • מספר סידורי – פעם, לא היו מספרים סידוריים לשעונים וגם לא לרולקס. אבל בשנים האחרונות רולקס מטביעה מספר כזה בדיוק בשביל המטרה הזו – להילחם בתופעת הזייפנות, ואם אתם רוצים לבחון את מה שאתם קונים ולדעת אם הוא מזויף, בדגמים האחרונים של רולקס יש מספר סידורי בסביבת השעה 6. וודאו שיש את המספר הזה לפני שאתם קונים.
  • מספר הדגם – לא זו בלבד שרולקס הכניסה מספרים סידוריים על השעונים שלה בסביבות השעה 6 כדי להילחם בתופעת הזייפנות ולא רק שאפשר לדעת מהי שנת הייצור לפי המספר הסידורי, מול אותו מספר יש גם דגם וגם אותו אפשר לראות על מנת לוודא שאכן מדובר על שעון רולקס אמיתי ולא מזויף.
  • המנגנון – כולו ראינו ורואים שעוני מחוגים. השניות בהם קופצות משנייה לשנייה וזה המנגנון הנפוץ ביותר. אבל ברולקס זה לא מנגנון כזה. ברולקס המחוגים מסתובבים כל הזמן בלי לעצור וגם לא לשנייה. אם אתם עומדים לקנות שעון רולקס והוא קופץ בשניות עם המחוג, אתם כנראה לא קונים את השעון הנכון.
  • עמידות במים – טוב, זו בדיקה שאתם לא ממש יכולים לבצע, לא ממש יכולים להעביר את השעון אלא אם כן בעל החנות יסכים לזה וסביר מאוד שלא. שעון רולקס אמיתי הוא שעון שיש לו זכוכית עמידה למים. זה שעון שאם הוא יירטב הוא ימשיך לעבוד כרגיל. הזכוכית בה נעשה שימוש היא זכוכית יקרה ושעוני רולקס שהם חיקוי לא יהיו עם הזכוכית היקרה הזו.
  • גב השעון – אם אתם עומדים לקנות שעון רולקס אתם חייבים להציץ גם בחלק האחורי שלו. שעוני רולקס שאינם מקוריים עשויים להיות שעונים עם חריטה בחלק האחורי שלהם. אם אין חריטה והוא חלק לגמרי, זה מעלה את הסבירות שמדובר על שעון רולקס אמיתי ולא מזויף.
  • משקל השעון – שעון רולקס הוא אם כן שעון איכותי, שעון עמיד וכזה שמיוצר מחומרים טובים ואיכותיים. אם השעון אותו אתם עומדים לקנות הוא קל מידי, אתם צריכים לבדוק האם הוא שעון אמיתי או שלא.

לבטח או שלא?

סביר להניח שיש לכם ביטוח לציוד שיש לכם ולא משנה מהו. כמה שהוא יהיה יקר יותר ככה יהיה צורך משמעותי יותר בביטוח שלו. כשזה מגיע לשעוני רולקס אתם צריכים לקחת בחשבון שאלו שעונים גניבים, מכיוון שגנבים יודעים מהו הערך שלהם והם רוצים לשים עליהם את ידיהם וכמה שיותר מהר. זו הסיבה שכדאי לכם מאוד לבטח את השעון שלכם ולא לשחק עם זה. אל תוותרו על הכנסת השעון לביטוח שלכם כי אתם עלולים להצטער על זה.

אין כמו שעון רולקס ישראל בשביל להרגיש טוב, בשביל להשתייך למועדון מסוים ובשביל להשקיע בתכשיט שהוא הרבה מעבר לתכשיט.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.