פטק פיליפ זהב ויוקרה על זמנית

Gotawatch > פטק פיליפ זהב ויוקרה על זמנית

פטק פיליפ זהב ויוקרה על זמנית

אספני פטק פיליפ אינם כמו אספני שעונים אחרים. הם לא נוצצים ובולטים במיוחד וגם לא חייבים להיות כאלה. הסיבה לכך היא שהאלגנטיות המאופקת של פטק פיליפ מעידה על ביטחון עצמי. במילים פשוטות, בעלי שעון פטק יודעים שיש להם את הטוב ביותר באומנות, מורשת ועיצוב ממש על פרק כף היד שלהם ושזה העיקר.

מחסור בשעוני פטק פיליפ

אומרים שפחות ממיליון שעוני פטק פיליפ יוצרו מאז 1839. זה פחות ממה שכמה מותגים שוויצרים מתקדמים מייצרים בשנה. הייצור של פטק הוא כל כך מפורט שלוקח תשעה חודשים לייצר את השעונים הבסיסיים ביותר, ויותר משנתיים לייצר כמה מהשעונים המסובכים יותר. בינתיים, הביקוש הולך וגדל ברחבי העולם.

כמה שעוני פטק פיליפ הם כל כך מבוקשים, עד שקונים חייבים להגיש בקשה לתהליך כדי להוכיח שהם אספנים בעלי קליבר גבוה מספיק. (לחלופין, ניתן להתקשר ל"גוטהלף ע. שעונים" כדי לרכוש שעון פטק פיליפ מקורי בהקדם.)

העיצוב של פטק פיליפ

היופי האמיתי של עיצוב שעון פטק טמון בתנועותיו. כל חלק בנפרד מעובד בעבודת יד, מה שעשוי להיראות פרט מוגזם בהתחשב בכך שרק שענים מקצועיים יכול להעריך זאת באמת. ובכל זאת, אפילו חובב שעונים מתחיל לא יכול שלא להתפעל מיופיו.

עיצוב החוגה הוא ללא תחרות. אלמנטי הידיים המלוטשות ביד והספרות הקטנות שמייחדים את פטק פיליפ יכולים לעתים קרובות להיטמע במראה הכללי של השעון גם בעיניו של האדם שעונד אותו, ובכל זאת, כל הפרטים הקטנים הללו  מסתכמים במשהו שנראה ומרגיש מושלם על פרק היד.

שווי ההשקעה של פטק פיליפ

ערך המכירה החוזרת של פטק פיליפ עולה על זה של כל שאר היצרנים, בין אם מדובר בשעון פטק פיליפ זהב,  וינטג' או מודרני. שעונים שהושלמו עבור קולקציית יום השנה ה-175 של Patek כבר נסחרים בשוק המשני במחירים יוצאי דופן. פריטים כמו אמייל 5131 Cloisonné זכו מיד להכפיל את שווי המחיר הקמעונאי שלהם במכירה פומבית, הישר מהקמעונאי. (העובדה שהם כבר לא משווקים בגווני זהב לבן וזהב צהוב עשויה להוסיף ערך רב עוד יותר לדגמים הללו.)

מנקודת מבט היסטורית רחבה יותר, יכולתם לקנות קלטרווה ב-300 דולר בשנות ה-50; כיום, הם יכולים לעמוד למכירה ביותר מ-20,000 דולר. ישנם כרונוגרפים נצחיים – כלומר הסדרה הרביעית 2499/100 – שעלו פחות מ-20,000 דולר בשנות השמונים, אך כיום מגיעים להרבה יותר מ-400,000 דולר. ו-Nautilus מקורי משנות ה-70, שנמכר במקור בפחות מ-3,000 דולר, נסחר כעת ביותר מ-50,000 דולר.

הארכיון של פטק פיליפ

לכל שעון של פטק פיליפ שנוצר אי פעם יש רקורד שניתן לחיפוש זמין בארכיון פטק פיליפ. זה משרה ביטחון רב בידיעה שאתם יכולים למצוא את תאריך הייצור ואת תאריך המכירה המקורי עבור כל פטק פיליפ שיוצר מאז 1839.

כשפוגשים אדם שבבעלותו שעון של פטק, סביר להניח שהוא עשה משהו יוצא דופן בחייו. התמציות, המפרטות בקפדנות את ההיסטוריה של כל שעון, מעוררות רגעים בחייהם של אנשים שסומנו על ידי רכישת שעון פטק פיליפ.

פטק אינו כולל את שמות הבעלים הקודמים על התמציות שלו, אבל רוב בני כל משפחת המלוכה ואינספור ראשי מדינות וסלבריטאים נמצאים בארכיונים האלה. זה מספוא נפלא לדמיון. אולי הבעלים הקודם חגג את סיום המלחמה עם השעון שלכם, תחילת חיים חדשים עם מישהו, או לידת ילד. כמה מהשעונים היפים ביותר שאנו רואים, מעולם לא עלו למכירה פומבית קודם לכן.

מומחיות

פטק פיליפ שלט בכל היבט של ייצור שעונים משובח – החל בשעון קלאסי הכולל פונקציות יעילות כמו לוח שנה או אזור זמן שני, ועד ליצירות מופת מתוחכמות עם טורבילונים וכרונוגרפים של שברירי שניות. זוהי אומנות מופתית שהולכת יד ביד עם השימוש באמצעים מודרניים וטכנולוגיה מתקדמת.

מסורת רבת שנים

לא ניתן להשיג רמת מומחיות כמו של פטק פילים בזמן קצר. המותג פטק פיליפ קיים כבר 177 שנים וייצר שעונים ברציפות במהלך תקופה זו. כתוצאה מכך, הצטברה כמות עצומה של ניסיון שעוברת מדור אחד של שענים למשנהו ושומרת על סטנדרט ייצור גבוה במיוחד.

חזון לעתיד

למרות שלפטק פיליפ יש מסורת מרתקת, ייצור השעונים אינו מיושן. מצד אחד, החברה שומרת על ערכי אומנות השעונים המסורתית תוך השקעה רבה בשימוש בחומרים, טכנולוגיות ושיטות ייצור חדשות. המותג עשה גם בחירה מודעת ליצור עיצובים חדשים כמו שעון הטייסים של 2015, Calatrava Pilot Travel Time.

ה-DNA של פטק פיליפ

העיצוב, האמנות והפרטים המאוזנים בשעוני פטק פיליפ הם ללא תחרות. חלק מהשעונים עשויים להיראות פשוטים ומבעלי עיצוב מאופק ושמרני אך גם בשעון בעל המראה המאופק ביותר ניתן לדעת בביטחון שלא נעשו שום קיצורי דרך והושקעו מחשבה ודיוק מקסימליים בייצור שלו.

פטק משתמש בטכניקות מסורתיות לייצור מארזים שמקורן בשנות ה-1800, ונשמרו על ידי כמה שענים עכשוויים נבחרים. כדי לייצר אחד מהמארזים שלו צריך ידע שעבר מדור לדור, בדיוק כמו השעונים עצמם. וככה זה צריך להיות. זה היופי של פטק פיליפ.

בעלות על שעון פטק פיליפ היא סמל סטטוס של יוקרה, מסורת ואמנות על זמנית. לא במקרה שעוני פטק פיליפ זוכים לביקוש גבוה במיוחד וערכם עולה באופן קבוע.

בחברת "גוטהלף ע. שעונים" ניתן למצווא מגוון רחב של שעוני יוקרה של מותגי על כמו רולקס, קרטיה, שופארד וכמובן פטק פיליפ. חלק מהשעונים שאנו משווקים הינם חדשים וחלקם משומשים ובעלי ערך רב.

בין אם אתם אספני שעונים או פשוט מעוניינים להתחדש בשעון יוקרה מרשים ואיכותי, צרו איתנו קשר ונשמח לסייע לכם בבחירת השעון המתאים ביותר עבורכם.

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.