5 שעוני רולקס במחיר נגיש

Gotawatch > 5 שעוני רולקס במחיר נגיש

5 שעוני רולקס במחיר נגיש

5 שעוני רולקס במחיר נגיש

כמעט ואין אדם אשר איננו מכיר את חברת השעונים היוקרתית ובין המפורסמות בעולם – רולקס. שעוני רולקס נחשבו מאז ומתמיד לסמל סטטוס, הצלחה, והם כמובן מעידים רבות על האדם שעונד אותם: הוא מעריך יוקרה, מעוניין להבליט את מעמדו הסוציו אקונומי, לשדר הצלחה הן בפני עצמו והן בפני אחרים, וכמובן להותיר רושם. שעון רולקס הוא לא עוד סתם שעון יוקרתי, הוא גם בעל אמירה.
רולקס אייר קינג פלדה 14000 34 ממ אוטומטי

מידע על חברת רולקס

חברה זו נוסדה עוד בתחילת המאה שעברה, וכיום היא פועלת משוויץ, ארץ השעונים. בחברה מועסקים אנשי מקצוע כמו מהנדסים ומעצבי מוצר, והם אלה האחראים כל אותן השנים לייצור הסדרות הכה נפלאות, ייחודיות ומקוריות של שעוני רולקס. עם הזמן הפכו להיות אלה שעונים אותם רק בעלי אמצעים היו יכולים להרשות לעצמם לרכוש. שכן חלקם עולים עשרות אלפי דולרים ואף יותר, וקיימים גם דגמים יותר זולים. ישנם שעוני רולקס ייעודיים – לצוללנים, טייסים, ידוענים, אנשי עסקים ועוד. גם במדינתנו הקטנה, השעון מבוקש ביותר בקרב אלה שיש להם ממון.

שעונים יקרים מאוד? לאו דווקא

אכן, רוב שעוני רולקס אינם נגישים למרבית האוכלוסייה, אולם בהחלט קיימת אפשרות לרכוש שעוני רולקס במחירים סבירים. כך שגם תוכלו להתפאר בשעון הרולקס שלכם ועם הידיעה שלא נדרשתם בעבורו לפתוח תוכניות חיסכון. אולם, כיום גם קיימת אפשרות לרכוש שעוני רולקס במחירים סבירים, כמעט כל אחד יוכל להרשות לעצמו לרכוש אותם.

שיטה בדוקה להורדת מחירים

אז נכון, להתמקח עם מוכרים זהו עניין היותר אופייני לשוק, אולם גם בעת רכישת רולקס יוקרתי, וללא היסוס ומבוכה, נסו לנהל מקח עם המוכר. מסתבר, כי גם אותם עשירים ואמידים המגיעים לרכוש שעון יוקרה, לא יהססו לעשות זאת, שכן הם יודעים שגם המוכר מוכן לכך. הוא נקב במחיר מסוים, על מנת שאולי ניתן יהיה לרדת ממנו.

אמנם, באתר האינטרנט של חברת רולקס, תוכלו למצוא את כל סוגי השעונים, כאשר גם מחירם מצוין באותה העת. אולם, אם לא תתעצלו ותנהלו משא ומתן עם בעלי העסק, קיים סיכוי סביר שתוכלו לרכוש את השעון בעלות נמוכה יותר.

עדיין, מכיוון שעלותם של שעוני רולקס היא כה גבוהה, החלה זו לייצר שעונים יותר נגישים, מובן כי מחיריהם זולים יותר, ועדיין מי שעונד אותם, יוכל להמשיך להסתובב כמו טווס…

הנה 5 שעוני רולקס במחיר נגיש:

  1. שעון רולקס אויסטר פרפטואל 34 מ"מ, עשוי מפלדה ובעל מנגנון אוטומטי. עלותו מסתכמת ב – 16,000 ₪. בהחלט מחיר שאיננו בשמיים, אך באותה העת חשוב לדעת, אמנם מדובר בשעון איכותי ומסוגנן במיוחד, אולם הוא איננו חדש לחלוטין, זהו שעון יד שנייה.
  2. הדגם השני הוא רולקס אייר קינג פלדה אוטומטי 34 מ"מ. שעון זה עלותו נמוכה יחסית, תוכלו לרכוש אותו בעלות של 13,500 ₪. שעון מעוצב ויפה מראה, מתאים יותר לאנשים סולידיים.
  3. הדגם השלישי הוא שעון רולקס עם מנגנון אוטומטי 36 מ"מ, גם זהו שעון יד שניה, סולידי במראהו עם צג שעון כהה ואלגנטי, ואילו הרצועה היא מטאלית בצבע בהיר. עלות שעון שכזה היא – 13,500 ₪.
  4. רולקס אויסטר פרפטואל דייט לוח שחור שנת 2001 עם מנגנון אוטומטי משובץ ביהלומים. זהו שעון יוקרה יד שנייה, בעל עיצוב מרהיב משלו, הוא מרשים רבות במראהו הכה ייחודי, ועדיין מחירו איננו בשמיים. עלותו מסתכמת בסכום של 21,800 ₪.
  5. שעון רולקס דייטג’סט 36 מ"מ הוא שעון רולקס מרהיב בעיצובו, לכל מי שלא יכול להשקיע עשרות אלפי שקלים בשעון רולקס מקורי, ובכל זאת לא מוכן לוותר. בזמן שאתם רוכשים רולקס יד שנייה ובמחיר נגיש, היו סמוכים ובטוחים שביצעתם את הצעד הנכון. אין ולא היה תחליף לשעוני רולקס, ועלות השעון היא אכן זולה, מחירו מסתכם ב 16,000 ₪ בלבד!

חשוב לפנות למובילים בתחום!

חשוב מאוד לדעת, חנויות יוקרתיות המוכרות שעוני רולקס, נוהגות גם לרכוש שעונים שאינם חדשים, כלומר מיד שניה, אולם הן במראה שלהם והן בכל הקשור למצבם המכאני, הם אינם נופלים באיכותם מאלה החדשים. חנות יוקרה לא תרכוש אף שעון פגום או מקולקל, כזה אשר גם חזותו החיצונית איננה אטרקטיבית דיה. בבית עסק המכבד את עצמו, יבדקו את שעוני הרולקס מלפני ולפנים, כך שאתם תקבלו מוצר שנראה ממש כמו חדש אשר ישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות.

שעון יד שניה – לא רק בכלל המחיר, אלא גם הסגנון

ככלל, קיימת כיום מגמה עולמית לרכוש שעוני רולקס במחירים נגישים, כך שלא רק העשירים והידוענים יוכלו ליהנות ממראה ואיכויות שעון רולקס. אמנם, מחירי הרולקס לעולם לא יהיו זולים, זו אחת החברות היוקרתיות ביותר בעולם, אם לא היוקרתית ביותר, ולכן לא קיים מצב שהמפעל ייצר שעון זול ופשוט.

מהו הפתרון? לפנות לאחת החנויות המובילות בארץ, זכיינית מורשה של רולקס, ולבדוק את היצע שעוני יד שנייה. לעיתים אפילו תוכלו למצוא שעונים מסדרות ישנות או שעוני וינטג', אך כמובן, על פי סוג השעון, מראהו ושנת ייצורו, יקבע המחיר, והוא לאו דווקא זול.

עוד נתון חשוב באשר לחברת רולקס

מן הסתם, שעוני רולקס הינם שעונים יוקרתיים ויקרים, הם נמכרים בחנויות מסוימות ביותר אשר פונות אל פלח אוכלוסייה די מצומצם. חברת רולקס איננה נוהגת לשנות את מחירי שעוניה, ולמעשה מחירם של כל השעונים ובכל רחבי העולם, הינו זהה.

השקעה בכל מקרה

בין אם אתם רוכשים שעון רולקס מהודר ומעוצב באלפי דולרים, או בין אם החלטתם לרכוש שעון מיד שניה, (גם הם, חלקם כלל אינם זולים) תמיד הם יחשבו כהשקעה כספית נבונה. ערכו של השעון עשוי לעלות במהלך השנים, בשל נדירותו.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

כתבות מומלצות

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.