4 סיבות טובות לרכוש רולקס יד שנייה

Gotawatch > 4 סיבות טובות לרכוש רולקס יד שנייה

4 סיבות טובות לרכוש רולקס יד שנייה

אנחנו הישראלים תמיד מעדיפים "ללכת על בטוח" ולדעת בוודאות שעשינו את המהלך הנכון. ישנן שלל סיבות להעדיף רכישת שעון יוקרה מיד שנייה, אך על מנת להנות מהיתרונות הטמונים בכך – חשוב לדעת מאיפה לקנות 

כבר תקופה ארוכה שאתם הופכים במחשבה, ובעיקר ברצון בתשוקה לרכוש לכם, או עבור אדם קרוב ויקר ללבכם, שעון יוקרה כמו רולקס.

כשמדובר ברכישה של פריטים כמו שעוני יוקרה, זהו אינו מהלך שנעשה כלאחר יד, אלא שמדובר במהלך גדול, רציני, הכרוך בהשקעה לא מבוטלת, שלא תמיד יש את הסכום הנזיל עבורה בהישג יד, ורבים מחכים למועד המתאים להגשים את החלום הזה.

לא מעט אנשים נרתעים מהאופציה של רכישת שעון רולקס יד שנייה, והסיבות לכך מובנות. כשאנחנו ניגשים לקנות משהו שמישהו כבר עשה בו שימוש, אנחנו חוששים ממגוון היבטים, ובמיוחד מהסברה שאולי הפריט עצמו נפגם, השתבש או התקלקל, ובמקרה הזה – חוששים מאוד מפגיעה ממשית בערכו. החששות הללו מובנים, וישנם תחומים, כמו למשל תחום הרכב, שהם גם מוצדקים, כי ערכה של מכונית מיד שנייה, יורד באופן משמעותי, אובייקטיבי וחד משמעי. באופן כללי, כשאנחנו רוכשים פריט משומש שאמור לתפקד היטב, כמו מכשירי חשמל או מכוניות, אנחנו פוחדים לרכוש אותו מגורם זר, ובעיקר חוששים שהוא אולי לא מציג לנו את תמונת המצב האמיתית של הפריט, מציע מחיר יקר מדי, או במילים אחרות, העסקה אינה טובה ומשתלמת, ואנחנו עומדים "לזרוק כסף לפח". 

אם נודה באמת, אנחנו הישראלים חשדנים במיוחד (ולא תמיד בצדק), וחוששים מאוד "לצאת פרייארים".

למה כשרוכשים שעון יוקרה כמו רולקס מיד שנייה – אין מה לחשוש?

1כי הוא עמיד במיוחד – וימשיך לתפקד כראוי גם לאחר עשרות שנים

מתכות יקרות, נירוסטה, קרמיקה, אם-פנינה, אבנים יקרות … מכיוון שבחירת החומרים מהווה חוליה חיונית בשרשרת התהליכים הארוכה בייצור מוצר יוצא דופן, רולקס בוחרת בקפידה יוצאת דופן את החומרים לשעוניה. כל גשר של התנועה, כל גלגל, כל סיכה, כל אלמנט של התיק, צמיד או חוגה, עשוי מחומר שנבחר בקפידה ועובר אינספור בדיקות והערכות, על מנת להבטיח את ביצועיו ואת האסתטיקה שלו, ללא דופי.

כל שעון ושעון שיוצא את מפעלי רולקס, חייב לעבוד בצורה מושלמת ולשמור על יופיו גם בסביבות המאתגרות ביותר. במקור, שעוני רולקס שימשו טייסים, מטפסי הרים, צוללנים ונהגי מירוצים, לכן רולקס משתמשת ב"אויסטרשטל", סגסוגת פלדה ספציפית למותג. Oystersteel שייכת למשפחת הפלדה 904L, העמידה במיוחד בפני קורוזיה וזוכה לברק יוצא דופן בעת ליטוש.

פלדות 904L נמצאות בשימוש נפוץ בהייטק (תעשיות ייצור טכנולוגיה) ובתעשיות האוויריות, תעשיית החלל והכימיה. המאפיינים המעולים שלהם דוחי הקורוזיה, זהים לאלה של מתכות אצילות אחרות.

כמו כן, חברת רולקס לא פוסחת ולא מקלה ראש באף שלב בתהליך ההרכבה של השעונים, ועל כל שעון ושעון, עובדים צוותים של עשרות אנשים.

במילים אחרות, השעונים הללו הם עמידים ואיכותיים בצורה יוצאת דופן, מה שאומר שגם לאחר שימוש של שנים, הם עשויים להישמר כמו חדשים – הן מבפנים והן מבחוץ.

2כי הוא לא יוצא מהאופנה

ליד הערך במילון של המילה "קלאסיקה", היה ראוי לשים תמונה של שעון רולקס. מדובר בפריטים שהחלו לייצר לפני יותר ממאה שנים, והם עדיין רלוונטיים ביותר. גם אם אינכם חובבי וינטג' וענתיקות, שעוני רולקס הם תמיד באופנה, ולא במובן של רטרו. כוכבות כמו קים קרדשיאן, ג'ניפר אניסטון ובלוגרית האופנה המצליחה קיארה פראני, שהן "הכי נכונות" להיום – עונדות בגאווה שעוני רולקס, ויודעות שיש כאן "סטייטמנס" שתמיד יהיה רלוונטי. לכן, גם אם רכשתם רולקס יד 2, אתם יכולים להיות בטוחים שהדגם שלו עדיין באופנה. אם לא די בכך, קלאסיקות כמו רולקס יכולות להשתלב היטב עם כל סגנון אופנתי של לבוש. יתרה מכך, אם יש לכם שעון יוקרה כמו רולקס, לא תצטרכו להשקיע יותר מדי תשומת לב בשאר פרטי מערכת הלבוש שלכם.

3כי עוד ניתן להרוויח עליו בעתיד

בהמשך לכך ששעוני רולקס עשויים מהחומרים האיכותיים והעמידים ביותר שיש להשיג, והם ממשיכים לתפקד היטב לאורך שנים, ולהיראות מצוין מבחוץ, מדובר בפריטים שערכם כמעט ולא נפגע. במילים אחרות, מדובר בפריטים אידיאליים לרכישה כהשקעה, מאחר וכל הנתונים מצביעים על כך שאם תחפצו בכך, תוכלו למכור אותם בעתיד ולהנות מרווח נאה. כך או כך, הסיכוי להפסד הוא קלוש וזניח.

4כי כשקונים במקום הנכון – יש "אמא ואבא" לרכישה

כאן אנחנו מגיעים לנקודה החשובה ביותר, כאשר מדובר ברכישת שעון יוקרה מיד שנייה – המוכר ממנו אתם רוכשים את השעון. זוכרים את העניין של החשש מרכישת "חתול בשק", עליו דיברנו בתחילת הכתבה? כשזה נוגע לשעוני יוקרה, יש דרך אחת פשוטה ויעילה לוודא שאתם קונים את הדבר האמיתי, האיכותי והשווה ביותר.

אנחנו מתכוונים כמובן לרכישה של שעוני יוקרה מיד שנייה, מחנות מקצועית לשעונים. בבית עסק כזה, ישנם אנשי מקצוע שיודעים לבדוק באופן מדויק וקפדני את איכות כל שעון ושעון שמגיע אליהם, ומכירים את כל ההרכב, החלקים, ויודעים על מה להסתכל וכיצד להעריך את שוויו. כמו כן, במקרים רבים חנויות כאלו מחזיקות מעבדת שעונים מקצועית, שלא רק מציעה שירות של בדיקה והערכת שווי, אלא גם מציעה תיקונים בעת הצורך. חברות מקצועיות בתחום השעונים, כאלו שגם מחזיקות ברישיונות הרלוונטיים, יכולות לספק לכם גב, אחריות ובעיקר וודאות – שעשיתם את הצעד הנכון. 

לסיכום, מעבר להיבטים של תקציב, יש לא מעט סיבות נוספות להעדיף לרכוש שעון יוקרה כמו רולקס מיד שנייה, ואם תעשו זאת במקום הנכון – תרוויחו מכל הבחינות. 

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.