שעוני רולקס נשים – אין מתנה טובה יותר מהם

Gotawatch > שעוני רולקס נשים – אין מתנה טובה יותר מהם

שעוני רולקס נשים – אין מתנה טובה יותר מהם

בואו נודה על האמת, כולנו אוהבים לקבל מתנות, גם אם אנחנו איננו מודים בכך בפה מלא. אם זה בחגים, כשמקום העבודה שלנו מחלק את אריזות החבילות המושקעות, אשר נבחרו לאחר מחשבה רבה, או את תלושי השי (אשר בהם הושקעה, אולי, מעט פחות מחשבה, אבל הם עדיין משמחים להפליא), בימי הולדת, בחתונה, באירועים מיוחדים, כמו הוולנטיינ’ז דיי, ט"ו באב, וסתם, כי למישהו התחשק לפנק אותנו. לא מדובר בחומריות, אלא בהרבה מעבר לכך, בתחושה שהיינו חשובים מספיק למישהו, כדי שיטרח את הטרחה הגדולה בבחירת המתנה המתאימה לנו ובאריזתה בצורה מהודרת. אולי מעניק המתנה אפילו זכר/ה שאמרת לפני חצי שנה שהיית קונה לעצמך שעון רולקס נשים, אבל כרגע יש לך סדרי עדיפויות תקציביים אחרים, ואז, במקרים כאלה, תחושת ה"אני חשובה לו/לה" מכפיל את עצמה…

למה מתנות גורמות לנו להרגיש כל כך טוב?

רובנו איננו חיים ב"אקסטרים" – אנחנו איננו נוהגים מכוניות מרוץ למחייתנו, מטפסים על הרים בשעות הפנאי, או קופצים באנג'י בסופי השבוע. אנחנו חיים חיים שגרתיים, נוסעים בבוקר לעבודה, חוזרים אחה"צ מהעבודה, מבלים קצת עם המשפחה, הולכים לישון וחוזר חלילה. ישנם מעט אירועים שוברי-שגרה (ובינינו? לפעמים טוב שכך). לכן, יש בחיינו מעט מאד התרגשויות ופרצי אדרנלין שישוו לאלה שאנחנו חשים כאשר אנחנו מקבלים מתנה, גם כאשר תוכנה של האריזה ידוע מראש. קריעת נייר העטיפה (ולמחמירות שבינינו, פתיחתה בזהירות וקיפולה לצורך שימוש עתידי), חשיפת הקופסה המכילה את המתנה, ולבסוף, פתיחת הקופסה, כל אחד מהשלבים מלווה בדפיקות לב של התרגשות גוברת והולכת

מתי נשים בד"כ מקבלות מתנות?

במרבית המקרים, מתנות קטנות יותר אמורות להיות מוענקות בשגרה, למשל, פרחים לשבת, סתם כדי להוות סימן לתשומת לב. מתנות בינוניות וגדולות מוענקות בהזדמנויות ובאירועים המיוחדים הנפוצים, כמו בחגים ובימי הולדת. אולם, ישנם עוד אירועים מיוחדים, פחות נפוצים ורוטיניים, שפשוט מחייבים מתנות גדולות ושוות במיוחד. למשל, בעדות מסוימות נפוץ המנהג שלאחר לידה, מקבלת היולדת מבעלה תכשיט איכותי ויוקרתי במיוחד. שעון רולקס נשים יכול להוות מתנה נהדרת להזדמנות כזו, מכיוון שהוא איננו רק איכותי ויפה, הוא גם שימושי, ויעזור לאם הטריה בהתמודדות עם תזמון זמני ההנקה בחודשים הראשונים. הזדמנות מצוינת נוספת היא קידום בקריירה. וגם כאן, לשעון רולקס נשים ישנה תכלית נוספת – הרושם המצליחני שהוא משדר.

למה דווקא רולקס?

אין צורך לשוב למנות ולהרחיב על כל יתרונותיהם של שעוני רולקס, כפי שעשינו זאת בהרחבה רבה בעבר, אולם לשעוני רולקס באמת ישנם יתרונות רבים, לא רק על פני שעונים מאיכות נמוכה יותר, אלא גם על פני שעונים אחרים המסווגים כשעוני יוקרה איכותיים. ההיסטוריה הארוכה של רולקס, אמות המידה הקפדניות בבחירת החומרים, העיצובים המוקפדים, הבדיקות והבחינות הארוכות והמורכבות שעובר כל שעון ושעון לפני שהוא יוצא את גבולות מפעלי רולקס ועוד פרטים רבים נוספים, גורמים לכך ששעוני רולקס נחשבים לסמל לאיכות ודיוק מאז היווסדה של החברה ב-1905 ועד לימינו אנו. שעון רולקס המעטר את פרק היד שלכם/שלכן איננו מעיד רק על כך כי בידיכם היכולת הכלכלית לרכוש שעון כזה, אלא גם, כי אתם מצליחנים, אנשים נחושים, שעבורם אין שום אופציה אחרת מלבד הצלחה. דורות של אנשי ונשות עסקים ביססו את מעמדם של שעוני רולקס בעולם כשעון המועדף עליהם, ואתם יכולים ליהנות מתדמית זאת ומהשלכותיה ללא כל מאמץ.

איזה דגמים לנשים מציעה רולקס?

בין אם מדובר בקולקציות מיוחדות לנשים (כמו LADY-DATEJUST) ובין אם מדובר בדגמי נשים שמהווים חלק מקולקציות מעורבות (כמו PEARLMASTER, YACHT-MASTER ואחרות), הדגמים המועדפים על נשים, בד"כ, הם השעונים בעלי הקוטר הקטן יותר (מ-18 ועד ל-31, שלרוב נחשב כ"גדול" על פרק יד של אישה) וכבדים פחות למראה על פרק היד הנשי, מעט מעודנים יותר והם לעיתים קרובות מעוטרים ביהלומים, או עשויים מזהב אדום. גם השעונים הגדולים יותר, אלה שאינם מוגדרים במפורש כשעוני רולקס נשים, עדיין מרשימים ונראים מעולה כאשר נשים עונדות אותם. בניגוד לשעונים "גדולים" אחרים, כאשר רולקס גדול נענד על פרק יד עדין יותר (לרוב, של פרק ידה של אישה), הניגודיות איננה הופכת אותו ל"גדול מידי" או "ללא מתאים". מאחר ורולקס הוא, מעל לכל רולקס, תשומת הלב שהשעון והעונדת אותו יקבלו לא תעסוק בהתאמה שבין פרק היד לשעון, אלא בתדמית שהשעון יוצר. אם זאת, מומלץ להתאים את קוטר השעון לפרק היד מסיבות פרקטיות יותר – כאשר השעון גדול משמעותית מפרק היד, אזורי החיבורים שבין השעון והצמיד אינם זורמים, אלא מונחים בזווית, ולכן, הם עלולים להסב אי נוחות לעונדת השעון או להיות פגיעים למכה.

האם נשים צריכות להמתין עד שתקבלנה שעון רולקס נשים במתנה?

ברור שלא. כיום, בעידן בו נשים מפתחות קריירה לא פחות מצליחה מגברים, אין להן צורך להמתין לכך. אם עברת גיל מסוים (לרוב, מדובר בתחילת שנות ה-30 לחייך), סביר להניח כי בנקודה זו של הזמן כבר יש לך העדפה לסגנון שעון רולקס מסוים, צבע זהב מסוים (זהב, זהב לבן, זהב אדום או שילובים ביניהם) או שאפילו שמת עין על דגם שעון רולקס מסוים. אין שום סיבה בעולם שלא תרכשי אותו לעצמך, אפילו לא כ"מתנה" לאירוע מיוחד שלך, אלא "סתם", כי בהחלט מגיע לך!

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.