שעוני רולקס יד 2

Gotawatch > שעוני רולקס יד 2

שעוני רולקס יד 2

אם אתם רוצים להרגיש שאתם במועדון יוקרתי, אם אתם רוצים שיהיה עליכם איזה שהוא סמל סטטוס שיבהיר מי אתם ומה אתם ולאיזה מגזר אתם משתייכים, שעון יוקרה יכול בהחלט לעשות את העבודה. יש שעוני יוקרה של חברות שונות וכולם נחשבים למותגים, אך המותג המוכר ביותר בעולם כיום הוא רולקס. הבעיה היא שהמחירים המוצעים הם בלשון המעטה "לא זולים" ויכולים להגיע לאלפי ועשרות אלפי דולרים ואף יותר מזה, אך היום יש פתרון גם למי שרוצה שעון יוקרה רולקס אבל לא יכול להרשות לעצמו אחד חדש – שעוני רולקס יד 2. כן, הם נראים בדיוק כמו שעונים חדשים אם הם שמורים, אבל המחיר שלהם נמוך בהרבה.

למה אנשים הולכים בכלל עם שעוני יוקרה?

אם ניקח שעון יוקרה ונסתכל על השימושיות שלו, היא לא יותר מרשימה מכל שעון רגיל ולפעמים אפילו פחות. בשעון יוקרה אפשר לראות מה השעה ובמקרים מסוימים גם מה התאריך, אבל לא יותר מזה. אבל בכל זאת, כפי שציינו שעוני יוקרה הם סמל סטטוס. אין הרבה אנשים שעונדים שעוני יוקרה ומי שכן, זה נחשב אצלו מעין "שגעון". יש אנשים שרואים בילדותם שעון יוקרה איפה שהוא, בין אם זה בחנות או על יד של הדוד, וזהו, הם חולמים ורוצים להיות גם כן בעלים של שעון כזה, והיום בעידן בו יד 2 היא לא מילה גסה, זה אפשרי.

שעוני יוקרה כביטוי אישי

שעוני יוקרה אמורים לשדר משהו כלפי חוץ. מי שנחשף אליהם מבין שמי שעונד אותם יכול להרשות לעצמו, אבל לא רק עניין הכסף משחק תפקיד אלא גם הביטוי האישי. רכישת שעון יוקרה היא לא החלטה ספונטנית. בדרך כלל היא מתבשלת כמה שנים, באופן כללי וספציפית איזה שעום לקנות, ולפעמים מה שמיוחד בהם הוא לא מה הם מביעים החוצה אלא דווקא מה הם מביעים פנימה. שעוני רולקס ספציפית הם חלום של לא מעט אנשים והנה קצת מידע על המותג, מהו בכלל ולמה הוא מותג שאין כמעט מי שלא שמע עליו.

רולקס – נעים להכיר…

אז מהו בכלל שעון רולקס? מי מייצר אותו ואיפה? כמה שעונים מיוצרים ממנו מידי שנה? רולקס הוא יצרן שוויצרי, היצרן הגדול ביותר בעולם של שעוני יוקרה. הוא נמצא ברשימת המותגים המובילים בעולם והוא מייצר כ-700,000 שעונים בשנה (שבע מאות אלף!) בקצב של כאלפיים ביום. חברת רולקס קיימת כבר מתחילת המאה הקודמת כשאת דרכה היא החלה כחברת "וילסדורף ודייויס" כשכמה שנים לאחר הקמתה היא כבר רשמה את המותג "רולקס", כשלשם הזה אין הסבר ספציפי. רולקס פיתחה את השעון הראשון בו אפשר לקרוא את השעה בשני אזורי זמן, את השעון הראשון שניתן לצלול איתו ואת השעון הראשון עם תאריכון.

שעוני רולקס לצרכים מיוחדים

המותג "רולקס" הוא לא סתם מותג, הוא לא רק שם מוכר כמעט עבור כל אדם בוגר אלא גם מותג שמבשר על איכות ועל התאמה לתנאים קיצוניים. מה זה אומר? חברת רולקס טפחה לאורך השנים את התדמית של החברה שמספקת לא רק שעונים איכותיים ושעוני יוקרה אלא שהשעונים שלה הם שעונים שמסוגלים לשמש כאמצעי מדידה בתנאים לא שגרתיים. כך לדוגמא מטפסי הרים עושים שימוש בשעוני רולקס, לטיסות השעונים הללו מתאימים, וגם צוללנים עושים שהם שימוש מתחת למים. אין ספק שרולקס לא סתם הצליחה כל כך, לא סתם מיתגה את עצמה כאיכותית וככזו שמשדרת יוקרה.

שעונים בסגנונות שונים

שעוני רולקס ובהם שעוני רולקס יד שנייה הם שעונים שמגיעים בשפע של עיצובים ויש מבחר לא מבוטל עבור מי שמתעניין בהם. הם יכולים להיות בשלל גוונים כמו כסף וזהב הם יכולים להגיע בשחור או בכחול, והם יכולים להיות עם רצועות שונות בהם למה שמי שעונד אותם מעדיף. בנוסף, אלו יכולים להיות שעוני יוקרה אנלוגיים בסגנונות שונים כמו סגנון ספורטיבי, סגנון עסקי ואחרים. כמובן שיש שעוני רולקס יד שנייה שמתאימים לגברים וכאלו שמתאימים לנשים, אם אתם קונים שעון חדש אתם צריכים לדעת בוודאות שאתם קונים ממקום מסודר וממוכר הגון ואם מדובר על שעון רולקס יד שנייה, יש כמה דברים שאתם צריכים לדעת.

להיזהר, להיזהר ושוב, להיזהר.

שוק שעוני הרולקס יד 2 הוא שוק שהולך ומתפתח בשנים האחרונות מהסיבה הפשוטה – כל אחד רוצה לקחת חלק בחגיגה אבל לא כולם יכולים בגלל המחירים, וכשמדובר על שעוני רולקס יד שנייה זה כבר הרבה יותר פשוט. הרבה יותר אנשים יכולים להגשים את החלום ולהיות הבעלים של שעון כזה, אך יש גם לא מעט רמאות בתחום וצריך לדעת את זה. האפשרות למצוא שעונים באינטרנט בפורומים שונים, הפכה את התחום לפרוץ. צריך גם כאן לדעת ממי קונים וצריך לדעת איך לקנות.

מי שלא יודע בוודאות שמדובר על שעון מקורי ולא על שעון מזויף, כדאי מאוד שיפנה למומחה שיבחן את השעון ויגיד לו האם מדובר על שעון מקורי. בנוסף, מי שייקח שעון רולקס יד שנייה לבחינה של איש מקצוע, יוכל לקבל את המחיר האמיתי שלו ויידע האם הוא עושה עסקה וטובה.

רכישת שעון רולקס היא לא דבר של מה בכך. יש שעוני רולקס שמיועדים למטרות שונות ויש שעוני יוקרה שיכולים להתאים לאנשים ספציפיים. זה שיש את האופציה של לקנות שעונים מיד שנייה זה מצוין, אבל זה דורש הרבה יותר זהירות והרבה יותר בחינה של המצב בצורה נכונה. יש מגוון רחב של שעוני רולקס יד שנייה וכדאי לערוך בירור מקיף לפני שקונים שעון כזה.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.