שעוני רולקס בתל אביב

Gotawatch > שעוני רולקס בתל אביב

שעוני רולקס בתל אביב

שעון הוא לא רק מכשיר שתפקידו הוא להציג את השעה. יש שעונים שהם הרבה יותר מזה, שעונים שהם סטטוס חברתי בשל היוקרה שלהם והניראות המיוחדת שלהם. יש מותגים שונים וחברות שונות, ואחת המוכרות ביותר היא חברת רולקס. אין מי שלא שמע על שעוני רולקס, מותג שקיים כבר שנים רבות ורבים נהנים ממנו בכל העולם.

קצת על המותג

חברת רולקס היא חברה שוויצרית, חברה שמייצרת שעוני יד שנחשבים ליוקרתיים במיוחד. רולקס הוא היצרון הגדול ביותר של שעוני יוקרה, יצרן שנמצא במקום גבוה במגזין פורבס כאחד המותגים המובילים בעולם, בין השאר בשל העובדה שהוא מייצר מעל ל-2000 שעונים ביום.

המותג רולקס החל את דרכו בשנת 1905, אבל רק בשנת 1908 נרשם כסימן מסחר. הוא החל את דרכו בבריטניה, אך מהר מאוד עבר לשוויץ לנוחיותם של המייסדים שלו האנס וילסדורף ואלפרד דייויס. מאוחר יותר הועתקה החברה לז’נבה, שם החלה לפעול בשם "חברת השעונים רולקס"

איך יודעים ששעון רולקס לא מזויף?

כמו כל מוצר שהוא ובעיקר כשמדובר על שעוני רולקס, יש לא מעט זייפנים שישמחו לקחת לכם לא מעט כסף ולא לתת לכם את התמורה הראויה בעדו. יש אומנם אנשים שאין להם בעיה ללכת עם חיקוי, אין להם בעיה להיות הכי קרובים לדעת האמיתי, ובלבד שהם ייראו כאילו הם הולכים עם שעון רולקס אמיתי.

אם אתם עומדים לקנות שעון רולקס ולא משנה כרגע אם הוא חדש או מיד שנייה, הנה כמה דברים שאתם צריכים לדעת בכדי שלא יעבדו עליכם וימכרו לכם שעון מזוייף.

  1. הסימן הראשון הוא פשוט. סמל המותג של רולקס הוא כתר ולכן יש הטבעה שלו על השעונים, ואם אין את ההטבעה השעון מזויף חד משמעית. חשוב לזכור שזה אומנם סימן, אבל בגלל שהוא בולט לעין יחסית, סביר להניח שגם בחלק מהזיופים הוא קיים, ולכן אם אתם רואים אותו על השעון, זו עדיין לא הוכחה שהשעון שאתם עומדים לקנות לא מזויף.
  2. עוד סימן שנוגע לכתר שהוא סימן המותג, בשעונים המקוריים יש חריטה זעירה של צורת כתר בלייזר, מעל לספרה 6 שמתחת לזכוכית. חשוב לזכור שהיא זעירה ולא תמיד ניתן לראות אותה, ולכן מה שאתם צריכים לעשות הוא להזיז את השעון אל מול האור עד שתיראו. אתם חייבים להתאמץ ולראות את הסימן הזה, ואם אתם לא מצליחים בשום מצב, יכול להיות שאתם עומדים ליפול בפח, אז אל תתפתו.
  3. מספר סידורי – זה אומנם לא קיים בכל הדגמים אך בהחלט ניתן לראות את הסימן הזה בדגמים האחרונים, ומדובר על מספר סידורי על גבי הטבעת הפנימית באזור הספרה 6.
  4. אל מול המספר הסידורי שנמצא על הטבעת הפנימית צריך להיות מוטבע מספר הדגם של השעון.
  5. משקל – אי אפשר לפספס את המשקל של הרולקס האמיתי אל מול משקל של רולקס מזויף. הסיבה פשוטה, הוא עשוי מחומרים איכותיים ומשובחים, וככאלו, יש להם משקל.
  6. תנועת המחוגים – ברולקס, תנועת המחוגים היא רציפה ולא עוצרת בכל שנייה. זה מנגנון ייחודי שקשה לחקות אותו, וסביר להניח שהחיקויים יהיו עם מנגנון פשוט יותר.
  7. גב השעון – בגב השעון רולקס אין חריטות והוא חלק לגמרי.
  8. שעוני רולקס אמיתיים עשויים מזכוכית שעמידה למים. אם השעון שאתם בודקים לא עם זכוכית כזו, אז סביר להניח שלא הושקעו בו כספים רבים, ושהוא מזויף.

למה בכלל לקנות שעון רולקס?

מה זה משנה איזה שעון? למה בכלל כדאי להשקיע בשעון רולקס למי שיכול להרשות לעצמו? מה ההבדל בין שעון כזה לשעון פשוט יותר? יש לכך כמה תשובות. ראשית, אם אתם רוצים להתבלט, אם אתם רוצים שישימו אליכם לב מיד, שעון רולקס יכול לעשות עבודה מצוינת. הוא מושך אליו לא מעט תשומת לב ואתם יכולים להיות מהר מאוד במרכז העניינים. הסיבה השנייה היא ההתייחסות. שעון יוקרה וספציפית שעון רולקס הוא פריט מרשים, ואם אתם רוצים לעשות עסקים או להיפגש עם אנשים חשובים ורוצים להרשים אותם, זה בדיוק מה שאתם צריכים. שעון כזה יכול להיות גם נוסטלגי ולעבור מדור לדור אם שומרים עליו כמו שצריך, וכמובן, הוא יכול להעלות את ערכו ולהיות השקעה מצוינת. איך? מכיוון שבכל כמה שנים יוצאת סדרה חדשה, והסדרות הישנות לאט לאט יוצאות מפס הייצור. זה אומר שהן הופכות לנדירות יותר ויותר, וכל דבר שהוא נדיר, הערך שלו גבוה יותר. אין ספק ששעון רולקס על היד יכול לעשות עבודה מצויינת בשיווק עצמי ולביטחון העצמי.

איפה לקנות שעוני רולקס?

אם אתם חושבים לקנות שעון רולקס, אתם עומדים בפני החלטה לא פשוטה איזה דגם לבחור ובעיקר איפה לקנות. שעון רולקס יכול להיות הוצאה משמעותית, הוצאה שצריך לחשב טוב טוב לפני. הדבר הטוב ביותר הוא לקבל המלצות על חנות כזו או אחרת, המלצות על מקום ששומר על רמת אמינות גבוהה כמו גם שירות לקוחות לא פחות ממצוין. אתם צריכים לדעת בוודאות שאתם קונים ממקום שמוכר לכם את המקור ולא זיוף, וצריכים לבחון את כל הסימנים שהוזכרו כמו גם את התעודות שמעידות שמדובר על שעון רולקס.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.