שעוני רולקס בתל אביב – סמל סטטוס יוקרתי כבר עשרות שנים

Gotawatch > שעוני רולקס בתל אביב – סמל סטטוס יוקרתי כבר עשרות שנים

שעוני רולקס בתל אביב – סמל סטטוס יוקרתי כבר עשרות שנים

לא משנה איפה אתם גרים בישראל ובטח אם זה בתל אביב, אם אתם אוהבים שעוני יוקרה אתם חלק מסוג מסוים של
אוכלוסייה. שעוני יוקרה מדברים בעד עצמם ואומרים משהו על מי שעונד אותם, ואם מדובר על רולקס אז מדובר על מותג של ממש עם לא מעט אמירה. רולקס הוא מותג שמוכר כבר עשרות שנים, מותג שמסתובב בכל רחבי העולם ומשאיר את חותמו המרשים אצל כל מי שהתנסה בו.
רולקס הוא מותג שמייצג איכות, אמינות, דיוק ויוקרה והוא נמכר סכומי כסף שונים בהתאם לדגמים. אז הנה קצת על רולקס, על החברה ועל הייצור שלה, ועל זה שבתל אביב רולקס הוא מילה נרדפת ליוקרה ועושר.

קצת על רולקס

חברת רולקס היא חברה שוויצרית, חברה של שעוני יד שהם הרבה מעבר למכשיר קטן על היד שמציג את השעה אלא סמל סטטוס של ממש. חברת רולקס הוקמה כבר לפני למעלה מ-100 שנה מה שאומר בשנת 1905, חברה שהוקמה על ידי שני גיסים בלונדון שהתמקדו בהתחלה ביבוא מנגנוני שעונים ולאחר כמה שנים עברו לייצור של שעוני יד ממש. בשנת 1915, עשר שנים לאחר תחילת הדרך נרשמה חברת רולקס כחברה ומאז ועד היום היא עושה נפלאות בשוק השעונים היוקרתיים.

לא רק שעונים יוקרתיים

חברת רולקס היא חברה שחרטה על דגלה מצוינות וחדשנות, וככזו, היא תמיד הרגישה מחויבת להיות המובילה של עולם השענות. היא המציאה את שעון היד הראשון עם תאריכון על לוח השעון, היא ייצרה לראשונה שעון שמציג את השעה בשני אזורי זמן, היא הראשונה שקיבלה תו תקן כרונומטר ממכון התקנים והיא זו שפיתחה את שעון הצלילה הראשון.
חברת רולקס תמיד הקפידה לשווק את עצמה ככזו שהשעונים שהיא מייצרת מיועדים לתנאים קיצוניים. כך לדוגמא חברת "פאן אמריקה" הזמינה בחברת רולקס ייצור של שעונים שיסייעו לטייסיה לטוס בין שני אזורי זמן. היא גם פיתחה שעון איתו טיפסו לראשונה להר האוורסט ובאופן כלל היא שיווקה את עצמה ככזו שמפתחת ומייצרת שעונים שמיועדים לעולם האקסטרים.

רולקס – כבר חלק מתרבות שלימה

אז למה שעוני רולקס הם ייצוג של סמל סטטוס של ממש? כי רולקס היא חברה שמופיעה לא פעם בתקשורת ויחסי הציבור שלה עשו את שלהם. אין היום מי שלא מכיר את המותג "רולקס" וההשתתפות בסרטים כמו ג’יימס בונד כמו גם זה שסלבריטיז ענדו ועונדים את שעוני הרולקס, הם אלו שהפכו את החברה לכזו שמוכרת בכל בית שהוא.

איך יודעים שרולקס הוא מזויף?

כמו כל מוצר שיש לו ביקוש, גם שעוני רולקס סובלים מלא מעט זיופים. למה? כי זיופים זה רווחי וכי מי שמזייף עושה לא מעט כסף. זייפנים מקצועיים מוכרים מוצרים שונים כמקוריים, במחיר מופחת ועדיין עם רווח עצום.
אם אתם בתור הצרכנים לא רוצים ליפול, אם אתם רוצים לרכוש שעון רולקס מקורי ולא לשלם סתם ולהיות עם עוגמת נפש, אתם צריכים לדעת כמה דברים על זיופים. אז איך תזהו שעון רולקס מזויף?

  • מחיר השעון – הדבר הראשון שצריך להחשיד אתכם לכך ששעון הרולקס שאתם רוכשים הינו מזוייף, הוא המחיר שלו. יש חנויות שונות שעושות הנחות שונות, מבצעי קנייה או עושים שימוש בכל דרך אחרת בשביל לשכנע את הלקוחות הפוטנציאליים שהמחיר שלהם הוא המחיר הטוב ביותר. כל עוד זה מחיר הגיוני, זה לא אמור להחשיד. אבל שעון רולקס מכל דגם שהוא לא אמור להיות שעון זול, ואם אתם אל רוצים ליפול בפח אל תיקנו שעון זול מידי. לא משנה איזה סיפורים תשמעו מהמוכר, אף אחד מהסוחרים לא מקבל שעונים כאלו בחינם ובשביל להרוויח עליהם הוא צריך למכור אותם במחיר גבוה מספיק. אז זו הנורה האדומה הראשונה בשבילכם.
  • תנועה אחידה של המחוגים – המחוגים של שעוני רולקס לא עוצרים בכל שניה אלא נעים בצורה אחידה לכל אורך הסיבוב שלהם. זה מנגנון שקשה לחקות ואם יש חיקוי זה אומר כנראה שזה שעון פשוט.
  • עמידות במים – אחד היתרונות שחברת רולקס גאה בהם בשעונים שלה הוא שהם עמידים במים. שעוני רולקס עשויים מזכוכית יוקרתית שמצליחה לחסום את המים ואם השעון שאתם רואים לא עמיד למים, הוא לא מקורי. נקודה.
  • משקל השעון –שעוני רולקס הם שעונים שמיוצרים מחומרים איכותיים. חומרים איכותיים הם גם חומרים כבדים יחסית כך שאם השעון שאתם רואים קל בצורה מחשידה, אתם כנראה לא חושדים סתם.
  • כתר מוטבע – בשעוני רולקס יש הטבעה של כתר, כשהכתר מסמל את המותג עצמו. אומנם סביר להניח שזייפן ייתן על זה את הדעת דבר ראשון ויוסיף כתר כזה, אבל אם במקרה אתם נתקלים בשעון ללא הכתר, זה אומר שהוא ב-100% מזויף. החריטה של הכתר היא מתחת לזכוכית מעל לספרה 6, וצריך לוודא שהיא שם ולפעמים צריך להזיז את השעון כדי לראות את החריטה הזעירה. בכל ממקרה אם היא לא שם, הוא לא מקורי.
  • באזור הספרה 6 יש גם את המספר הסידורי (בדגמים האחרונים של רולקס) כשעל פי המספר הסידורי אפשר לדעת גם מהי שנת הייצור. מספר הדגם של השעון מוטבע אל מול המספר הסידורי.

אם אתם לא רוצים ליפול עם שעון רולקס אתם חייבים לעשות את הבדיקות הללו וכמובן לפני הכול, לקנות אצל מישהו שאתם סומכים עליו. אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.