שעוני נשים מומלצים – איך מתאימים את השעון לעונדת אותו?

Gotawatch > שעוני נשים מומלצים – איך מתאימים את השעון לעונדת אותו?

שעוני נשים מומלצים – איך מתאימים את השעון לעונדת אותו?

שעוני נשים מומלצים – איך מתאימים את השעון לעונדת אותו?

כבר עשורים שאנחנו לא רוכשים שעוני יד כדי להימנע מלאחר לפגישות. בעידן, בו אנחנו מביטים בנייד כדי לקבל אינפורמציה מכל סוג שהוא, שעוני יד כבר אינם פריט חובה שאי אפשר בלעדיו, ובכל זאת, ישנה סיבה טובה לכך ששעוני יד לא נעלמו וממשיכים להיות מיוצרים בכל רחבי העולם. שעון יד איכותי מעניק לעונד אותו מעבר לסתם יכולת לעקוב אחרי הזמן החולף. חובבי הצלילה למשל, משתמשים בשעון היד שלהם על מנת לבדוק את העומק בו הם נמצאים, את הלחץ האטמוספרי ועוד נתונים החשובים מאין כמותם לצלילה בטוחה. שעון יד, מספק לעונד אותו כמות רבה של נתונים ומידע, שכבר מזמן אינם קשורים אך ורק לזמן.

שעון קרטייה קלאסי 18K
שעון קרטייה קלאסי 18K | מקור: akivagothelf

שעון על פרק היד מעביר מסר לסביבה

 • אמינות ואחריות – העונד נתפס כאדם אמין ואחראי. אם הוא טורח לענוד שעון יד, הוא מן הסתם מדייק לפגישות ועומד בלוח זמנים.
 • בטחון עצמי גבוה – מי שעונד שעון יד למרות שיש לו נייד, לא נרתע ממה יגידו כולם או מה יחשבו עליו.
 • מודעות אישית לאסתטיקה – יש לעונד השעון, מודעות אופנתית גבוהה יותר, הוא נראה שיקי והמילה "טרנד" איננה מפחידה אותו, מן הסתם.
 • סטטוס חברתי גבוה – ברור שלא חסר לו כסף. אם כבר טורחים לענוד שעון בימינו, זה כנראה שעון יוקרתי שמצריך תקציב לא מבוטל.
 • חברותיות – ענידת שעון יד בימינו, מחזירה אותנו לימים בהם לשעון הייתה מטרה אחת בלבד. הסיבה לענידת השעון מעוררת סקרנות, המובילה בתורה לשאלות ומקצרת את הדרך לחברות אמיצה בפייסבוק.

שעוני נשים מומלצים כמתנה

לרכישת שעון לאישה, סיבות רבות הרבה יותר המפורטות למעלה. שעונים נחשבים, מזה שנים רבות, לפריט עיצובי ולחלק בלתי נפרד מהמלתחה הנשית, ושעוני יוקרה נתפסים אצל מרבית הנשים כתכשיט וכסמל סטטוס. כשמחפשים מתנה אישית ומיוחדת במינה, לא תמצאו כמעט פריט טוב יותר משעון יד איכותי.

זו איננה מתנה שרוכשים בגלל סיבה אזוטרית, מפני ששעון שהוא תכשיט שאיננו זול, ויתרה מכך, רק אדם קרוב ביותר אשר מכיר את מקבלת המתנה לעומק, יכול לרכוש עבורה שעון יד. מדובר בעניין של טעם אישי, וכפי שיש מסר המועבר על ידי העונד לחברה שמסביבו, ישנו מסר חזק למקבלת השי, מהאדם שהעניק לה את השעון "את יקרה לי מאוד – לכן אני לא חוסך בתקציב, כשאני רוצה לשמח אותך", "לדעתי, יש לך טעם משובח – יש לך מודעות גבוהה לעצמך ואת מעדיפה איכות בכל תחום", "אני מכיר אותך – אני יודע מה הטעם שלך. ראיתי את הדגם הזה בחנות וידעתי שתאהבי אותו", "השקעתי במתנה שלך – לא קניתי אותה כלאחר יד, אלא לאחר מחשבה עמוקה".

השתכנעתם?

אם אתם עדיין איתנו, כנראה שכן, אבל זה עדיין לא אומר שאתם יודעים באמת איך לבחור שעון. זהו פריט כל כך אישי שהבחירה אינה מתבצעת תוך דקות, אלא דרך תהליך הדורש מחשבה, סקר שווקים, הבנה ועבודת רגליים.

שעון רולקס לנשים
רולקס נשים | מקור: akivagothelf

כיצד עושים את זה?

שעוני נשים יוקרתיים מומלצים, הם בדרך כלל המותגים היקרים בשוק ולא לשווא. איכות החומרים, העמידות בפני מים, אורך החיים, תשומת הלב שהושקעה בפרטים הקטנים ובעיצוב, כל אלה מצדיקים השקעה כספית, אם כסמל מעמד ואם כהשקעה ארוכת טווח. רכישה בסדר גודל כזה מחייבת תשומת לב לפרטים הקטנים:

 • הכינו רשימה המתארת את האישה עבורה אתם קונים את השעון – פרטו את מה שאתם יודעים על מה שהיא אוהבת. פרחוני או מכופתר? קיץ או חורף? רקמת גובלנים או צניחה חופשית? מה הצבעים האהובים עליה? הביטו במדף הבשמים שלה. איזה ריחות היא מעדיפה? קלאסיים "כבדים" או פרחוניים וקיציים? בסדר הגודל של הרכישה, עדיף שהתוצאה תתאים לעונדת.
 • לימדו מעט את הנושא. שעוני נשים מומלצים, כמותג רולקס, למשל, לא קונים באינטרנט, דרך מודעה בעיתון או מבית עסק שאינו מוכר ואמין החבר בארגון רשמי כגון IWJG (International Watch & Jewelry Guild) או NAWCC (National Association of Watch & Clock Collectors ). בית עסק אמין הוא כזה שמקושר ישירות ליצרן, על כל המשתמע מכך.
 • דפדפו (את החלק הזה אפשר לעשות באינטרנט) באתרי בתי העסק האמינים עליכם, והביטו בסוגי השעונים הקיימים שם ומיועדים לנשים. כל בית עסק המכבד את עצמו יספק תמונה, מחיר, ופרטים טכניים נוספים לכל אחד מהדגמים אותם הוא מציע למכירה. סמנו את הדגמים שנראים לכם כמתאימים.
 • הכינו רשימת שאלות אותן תפנו לבתי העסק הנבחרים. כל מה שלא הצלחתם להבין מדף ההסבר לגבי המוצר המבוקש, ושאלות נוספות לגבי תקופת האחריות, חלקי חילוף קיימים לדגם המסוים (אם מדובר למשל בדגם נדיר יד שנייה, כדאי לוודא שאתם "מכוסים מכל הבחינות) וכד’.
 • הגענו לחלק בו את מפעילים את הרגליים. לכו אל בתי העסק עם רשימת הדגמים שעניינו אתכם, אל תתעצלו. חשוב שתראו את השעון וגם אם גודלו מפורט באינטרנט ובית העסק מאפשר רכישה ישירה – אל תתפתו. רכישת שעוני נשים מומלצים בסדרי גודל כלכליים נכבדים כל כך, מצדיקים את המאמץ ובינינו, זה לא שאתם באמת עולים על אוטובוס או צועדים נמרצות בשמש.
 • הדבר הראשון שכדאי שתעשו אחרי הרכישה, ועוד לפני שהזמנתם זר פרחים ענקי ויום טיפוח בספא יוקרתי, הוא ביטוח לשעון. שעון קלאסי מהסוג שעולה כמו מכונית, אינו פריט שכדאי להחזיק אפילו דקה לאחר הקנייה מבלי שיהיה מבוטח לכל מקרה אפשרי (גניבות, שבירה בשוגג, תאונה ונזקים אחרים העולים על דעתכם).
 • הזמינו זר פרחים ענקי ויום טיפוח בספא יוקרתי. לאחר הטיפול והטיפוח, כשתשבו לאכול במסעדת הגורמה שתבחרו, בקשו מהמלצר להגיע לשולחן עם הפרחים. את השעון – תנו לה בעצמכם.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.