שעוני יוקרה – מאפיינים עיקריים

Gotawatch > שעוני יוקרה – מאפיינים עיקריים

שעוני יוקרה – מאפיינים עיקריים

שעוני יוקרה – מאפיינים עיקריים

מאז המצאת הטלפון הנייד ומאז שהוא הפך להיות חברו הטוב ביותר של האדם, ענידת שעון יד נפוצה פחות מבעבר. יחד עם זאת, נשים וגברים רבים בוחרים לענוד שעוני יוקרה כביטוי לסטטוס הכלכלי והחברתי שלהם. שעון יד הוא תכשיט הנענד באיזור גלוי לעין, וככזה הוא מאפשר לשדר את המסר היוקרתי מבלי לומר מילה. מהם המאפיינים העיקריים של שעוני יוקרה?

לקטלוג: לחץ כאן

שעוני יוקרה רולקס

עיצוב מוקפד

חברות השעונים השונות מבינות כבר שנים ארוכות כי מי שבוחר לענוד שעון יוקרה, מבקש למצב את עצמו במקום מסויים. לכן, חברות אלו טורחות ועומלות על עיצוב שעון מוקפד ואסתטי במיוחד. מעצבי השעונים השונים מתחשבים בטרנדים חולפים ומגמות אופנתיות שונות, אך נשארים נאמנים גם לקו ייצור שהוא על זמני, תמיד יהיה באופנה וקלאסי במיוחד.

זה לצד זה – העיצוב הטרנדי והעיצוב הקלאסי – משמשים כבר שנים ארוכות את ציבור הלקוחות האמיד יותר, ומאפשרים להם לבחור בין מגמות העיצוב השונות, מבלי להתפשר על איכות מובחרת.

מנגנון איכותי

ככלות הכל, שעון אמור להיות כלי פונקציונלי כדי לספר לנו מה השעה, ולכן, חברות השעונים השונות המתמחות בייצור שעוני יוקרה, מעסיקות יצרנים האמונים על המנגנון המכני של השעון, המורכב מחלקים קטנים המתפקדים ביחד בהרמוניה. מנגנון של שעוני יוקרה יאופיין בדיוק גבוה, אורך חיים ארוך במיוחד ומכניקה עדינה ומוקפדת. בנוסף, האחריות על השעון הינה אחריות ארוכת טווח.

כל מנגנון שעון יוקרה ממוספר במספר קטלוגי וכתוצאה מכך, רק מומחים מורשים לטפל בו במקרה של תקלה. המנגנון יהיה מיוצר בדרך כלל בבית שוויצרי או יפני, בסטנדרטים מוקפדים במיוחד שאינם משמשים את שאר שעוני היד העושים שימוש במנגנון אוניברסלי, זאת כדי להבטיח מוצר אחיד המיוצר ברמה גבוהה.
שעונים יוקרתיים גוטהלף שעוני יוקרה

חומרים משובחים

איכות מוצר מסוים נקבעת על פי איכות החומרים ממנו הוא מורכב. שעוני יוקרה עשוים מפלדה מיוחדת המגובה בפטנט עולמי, הזהב יהיה בעל קראט גבוה והיהלומים ייוצרו בסטנדרט גבוה ביותר. חומרים איכותיים אלו, יבטיחו את אורך חייו הארוך של השעון היוקרתי שבחרתם, ויהוו בחירה שתלווה אתכם במשך שנים ארוכות.

בנוסף, כל שעון עובר הרכבה אצל שען מומחה, לא במפעל בו אין תשומת לב לפרטים הקטנים. לאחר מכן, השעון היוקרתי עובר בקרת איכות בידי גוף חיצוני האמון על אישור הרכיבים ופיקוח על המנגנון ממנו מורכב השעון, ליצירת שעון יוקרתי אחיד וחד פעמי, העומד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ממש כמו תכשיט

שעוני יוקרה רבים מאופיינים בשיבוץ יהלומים, אבני חן ופיתוחי זהב ברצועות או בשעון עצמו. האבנים המשובצות, המתכות היקרות או החריטות היוקרתיות מהוות למעשה תחליף יוקרתי במיוחד לצמיד או לטבעת. שעון כזה מושך את העין, ורבים מהקישוטים בו הם יקרים ונדירים במיוחד.

המחיר, כמובן, עולה בהתאם, אך בכל הקשור לשעוני יוקרה – הכסף, כמובן, הוא לא השיקול העיקרי. שיבוץ האבנים היקרות נעשה באלגנטיות רבה, מבלי שיתקבל מראה עמוס ונטול חן. כמובן שניתן גם להזמין שעונים בעיצוב אישי, עם האבן האהובה עליכם או בפיזור על גבי השעון באופן המוצא חן בעיניכם מכל.

רצועות עדינות

כשם ששאר חלקי השעון מיוצרים בסטנדרט עיצובי גבוה ובתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר, כך גם רצועות שעוני היוקרה מיוצרים מחומרים עדינים שמטרתן היא לא לפגוע בעור היד ולהתחכך באופן נעים על העור. כך גם אנשים הסובלים מעור הדוחה מתכות או עור אחר, יוכלו ליהנות משעון יוקרתי, עם סטנדרט עיצוב גבוה ומבלי שעור הידיים שלהם יפגע כתוצאה מכך.

בנוסף, שעוני היוקרה מיוצרים כך שקיים בהם מנגנון נעילה נוסף, המאבטח את השעון ומונע את נפילתו מהיד או מקרי גניבה. במוצר כה יקר, אבטוח השעון הוא פרמטר חשוב, במיוחד כשהשעון על היד באופן קבוע וחשוף לעוברים ולשבים.

טכנולוגיה חדשנית

מעצבי שעוני היוקרה מבינים שמלבד עיצוב מתקדם ונוחות מקסימלית, הם צריכים לשווק את עצמם גם באספקטים נוספים ולכן, עולם שעוני היוקרה מתפתח גם בפן הטכנולוגי. מבין ההמצאות שנוכל להיתקל בהם בשעוני היוקרה, נוכל למצוא, למשל, שעון השולט על הבית החכם מרחוק (כיבוי והדלקה של מכשירי חשמל, אורות, מזגן, דוד ועוד), שעון איתו ניתן לצלול עד לעומק של 100 מטר, שעון המתפקד גם כטלפון סלולרי ושעון המופעל לקצב תנודות הגוף.

מטרתן של פונקציות אלה הן להפוך את השעון לשימושי כמה שיותר, מלבד היותו מראה את השעה, מהווה פריט אופנתי, מסמל מעמד ומתפקד כתכשיט לכל דבר.

ערך סנטימנטלי

אורך החיים הארוך של שעוני היוקרה, הופך אותם לתכשיט סנטימנטלי במיוחד, העובר מאב לבן ומאם לבת. הערך הכספי של שעוני היוקרה אינו יורד לעולם, אלא רק להיפך, וכיוון שכך, בהשקעה חד פעמית, אנו מקבלים תכשיט ייחודי המיוצר תחת פיקוח ובקרה בלתי מתפשרים, שיכול לעבור גם לדורות הבאים אחרינו. מלבד הפונקציונליות שבעניין, מהווה שעון היוקרה פריט סנטימנטלי אישי במיוחד, שיכול להישאר במשפחה לאורך דורות רבים, מבלי שיתקלקל ויתבלה.

במידה וניכרים בשעון היוקרה שלכם סימני הזמן – אתם יכולים לפנות אל אחד מהשענים המורשים המומחים בטיפול בשעונים מסוג זה ולהיות בטוחים שמזכרת הנצח שלכם תמשיך לתפקד לאורך שנים ארוכות וטובות וערכה רק יעלה.

לשעוני היוקרה ישנם ערך מוסף, מלבד, כמובן, הצבעה על השעה המדויקת. הערך המוסף שלהם מתבטא באיכות המוקפדת, בעיצוב היוקרתי ובניחוח האלגנטי שתכשיט זה משדר.

השילוב בין מנגנון איכותי ומדויק, הקפדה על הפרטים הקטנים, תוך שימוש בסטנדרט עיצוב גבוה ואסתטי במיוחד המשתמש בטכנולוגיות מתקדמות לצד שימוש בזהב ויהלומים על זמניים, יוצר את השילוב המנצח, המקנה לשעוני היוקרה את הפופולריות הרבה שלהם, המשדרת כוח, יוקרה ומעמד גבוה – מבלי לומר מילה.

ליעוץ מקצועי ופרטים נוספים, גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.