שעוני יוקרה לנשים

Gotawatch > שעוני יוקרה לנשים

שעוני יוקרה לנשים

הרבה לפני הצורך הבסיסי של פשוט ‘לדעת מה השעה', מהווה השעון של האישה מעין הצהרה אופנתית. השעון אמור במקום מסוים להיות תכשיט ולהעביר סוג של 'אמירה' כאשר הדבר בהחלט קשור לאופי החברה אליה היא משתייכת. אז אם נחשוב על זה מדובר בהחלט ברשימת דרישות וציפיות שיש לאישה מהשעון והוא אמור בסופו של דבר לענות על כל אלו.

ניתן לקבוע מעבר לכל ספק כי שעוני היוקרה מצליחים להעניק את המענה ההולם לצרכיה של האישה כאשר מדובר בשעונים שלא מזייפים ומורים את השעה המדויקת. בו זמנית מדובר בשעונים שמשדרים יוקרה, הם נושאים את המסר הרצוי והם מהווים ממש כמו תכשיט לפרק כף היד.

מה מאפיין את שעוני היוקרה לנשים?

אז מהו בעצם שעון יוקרה? האם כל שעון שמחירו נמדד באלפי שקלים או אפילו אלפי דולרים, אמור להיחשב כשעון יוקרה? כאן חשוב להעמיד את הדברים על דיוקם. שעון יוקרתי הוא לפני הכול – שעון מדויק! אז נכון שיש גם שעונים שמחירם זול במידה משמעותית משעוני היוקרה והם עדיין מצטיינים למרבה הפלא בדיוק שוויצרי. כאן חשוב לדעת כי שעון יוקרה הוא שעון אשר הוא מיוצר על ידי שענים מוכשרים במיוחד. מדובר בצוותים איכותיים ויעילים אשר מוכרים בכל העולם כאשר הם אלו שמבטיחים כי השעון שיוצר על ידיהם יהיה שעון איכותי ומדויק באופן מושלם.

מלבד זאת ישנם כמובן מאפיינים נוספים לשעוני היוקרה. כמו המראה והפונקציונליות של השעון, המראה היוקרתי המעוצב בעל מספר קריטריונים יציבים אשר אלו כרוכים אחד בשני. כמו איכות הבנייה והייצור של השעון, המותג, הסגנון, התכונות הייחודיות של השעון וכמובן המחיר שמבטא יותר מכל כי מדובר בשעון יוקרתי.

אם נבחן את שעוני היוקרה המככבים היום, נוכל להבחין בבירור כי המחירים של שעוני היוקרה הם בהתאם לשמם של המותגים כמו גם לתכונות הייחודיות והעיצוביות של השעון. ככל שהעיצוב של השעון יהיה ייחודי ויוצא דופן, המחיר שלו ינסוק עוד כלפי מעלה. כך שיש לנו היום שעוני יוקרה במחירים של עשרות אלפי שקלים.

מהם שעוני היוקרה שנשים אוהבות?

להלן נמנה מדגם מייצג של שעוני היוקרה אשר מצליחים להוביל בשנים האחרונות והן מעטרות את פרק היד של נשים מפורסמות בעולם.

רולקס –

שעוני רולקס הם ללא ספק השעונים המובילים בעולם של שעוני היוקרה. הסדרה המפורסמת ''ליידי – רולקס'' מספקת לכל אישה שיקית שרוצה ליהנות משעון יוקרתי ומיוחד, במחירים יחסית סבירים בטווח של רולקס.

ישנם הדגמים האוטומטיים הכוללים לוחות מחוגים במגוון צבעים. אם זה ג'ובילי יהלום ורוד ואם זה בייזל זהב אברוז 18 קראט.

גם הצמידים של השעונים קיימים במבחר גוונים כאשר סמני השעות עשויים יהלומים. מדובר בשעוני איכותי מעולים המציעים מענה מושלם באופן יוצא דופן. מלבד זאת מדובר בשעונים אשר מתאימים לצלילה גם בעומק של 100 מטרים. למעשה מדובר במותג שמשלב יוקרה ואיכות בלתי מתפשרת ואנחנו מוצאים היום כי נשים רבות בוחרות בשעוני רולקס.

מותג פטק פיליפ –

מותג הפטק פיליפ הוא שעון בקו נקי עם אלגנטיות מינימליסטית, הקו שמוביל את הקולקציה של שעוני פטק פיליפ במאה השנים האחרונות, למעשה כבר מהייצור של הדגם הראשון. מדובר בשעון עם הצהרה ברורה מאוד עבור נשים שחשוב להן לשדר יוקרה לצד איפוק וסטייל.

ישנם דגמים בין השעונים הללו אשר אלו משלבים יהלומים הן בלוחות המחוגים והן ברצועות או אפילו באבזמים של השעונים הללו.

אישה שמעוניינת ליצור את הרושם 'הנכון' מתמקדת דווקא בשעונים מהמותג פטק פיליפ ואלו בהחלט עושים את העבודה.

יגר לה קולטר –

בעולם השענות השוויצרית ישנה היסטוריה מתועדת וארוכה דווקא לשעוני יגר לה קולטר. מדובר בשעון יוקרה שהופיע לראשונה בשווייץ לפני 85 שנה כאשר מדובר בשעון שהוא בעל קייס הפיך. השעון שימש את שחקני הפולו אשר היו זקוקים לשעון עליו אפשר להגן במהלך תחרויות הפולו הסוערות. לצורך כך נדרש הקייס ההפיך. אך כיום לא נראה כי חובבי הקולקציה משקיעים דווקא בתחרויות פולו כך שהקייס ההפיך כבר אינו משמש לצורך המטרה הפונקציונלית הראשונית שלו. כיום מדובר בעיצוב אייקוני ונשים המבינות באופנה נהנות ממנו מאוד.

איפה קונים שעוני יוקרה?

חשוב לדעת כי שעון יוקרה זה ממש לא משהו שאפשר לקנות בדוכן זמני המוצב בפינת הרחוב או לחילופין במכירה הנערכת מתוך כלי רכב פרטי שצנח בפתע פתאום. מדובר בעסקה שהיא יותר מידי משמעותית ובלי לבחון כי אכן מדובר במוצר מקורי ואמין, ממש לא כדאי לשלם גם מחירי מבצע או מחירי חיסול.

על פי רוב ניתן למצוא את שעוני היוקרה בחנויות המתמחות בעיקר במכירות של שעונים מהסוג הזה כאשר יש להם את האישורים הנדרשים מטעם המותגים המדוברים לעסוק במכירה של שעונים כאלה.

שעוני יוקרה יד שנייה – זה כדאי?

כאן עולה גם הסוגיה של שעוני יוקרה יד שנייה. לא פעם נקרית הזדמנות לרכוש שעון יוקרה במחיר מפתיע כאשר נדמה כי אכן שווה לרכוש שעון יוקרתי שכזה במחיר מוזל. אך האמת היא שלא תמיד מדובר במוצר המקורי. לא פעם מתברר כי מדובר במוצר מזויף שלא שווה חצי מהמחיר ששילמנו עליו. כאן חשוב לשים לב לסימני הזיהוי של שעוני היוקרה המקוריים ובכל מקום של ספק, לפנות ולהיעזר באנשי מקצוע.

שעוני יוקרה לנשים קיימים כיום בשלל דגמים ודוגמאות. החשוב ביותר הוא לרכוש אותם בבתי עסק אמינים בלבד.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.