שעונים מומלצים למתנת יומולדת

Gotawatch > שעונים מומלצים למתנת יומולדת

שעונים מומלצים למתנת יומולדת

בדרך כלל אנחנו נותנים או מקבלים מתנות לרגל אירועים מיוחדים שאנחנו חשים שיש לחגוג אותם באופן הראוי לציון, כמו ימי הולדת, חגים, ימי נישואין, חתונות וכד’. בין אם מדובר במתנה קטנטנה ופשוטה ובין אם המדובר במתנה יקרה, קבלה או נתינת מתנות מעניקה לנו תחושה של אושר בכל פעם שאנחנו מעורבים בה, לא משנה באיזה מהצדדים אנחנו נמצאים. לחלק מהמתנות ישנה משמעות סמלית נוספת, מעבר לערך הפיננסי ולתחושת הסיפוק שהן מעניקות לנו, ומתן שעון כמתנה לאדם אהוב, בדיוק נכנס תחת הגדרה זו.

האם אי פעם נתתם למישהו שעון כמתנה? אולי בחרתם את השעון עבור בן / בת זוג אהובים, בן משפחה או עבור ילד שלכם. האם אי פעם חשבתם מעבר לרעיון הראשוני (ששעון הוא מתנה יפה שתמיד תתקבל בשמחה) ושאלתם את עצמכם מה זה, בעצם, אומר למקבל המתנה לקבל שעון, בין אם זה שעון כיס עתיק ובין אם זה שעון יד מודרני?

משמעותה הסמלית של הענקת שעון במתנה

נכון, שעונים הם מתנה פרקטית ויעילה אותה ניתן לענוד מידי יום או בהזדמנויות מיוחדות, כפריט סנטימנטלי או ככלי ליצור רושם / תדמית מסוימת. בשביל אנשים מסוימים, הענקת שעון לבן / בת הזוג מביעה תזכורת לזמן הנפלא שהם מבלים יחדיו ולכן, בכל פעם שמקבל/ת המתנה מציצים בשעונם כדי לבדוק מה השעה, השעון יזכיר להם כי הזמן יקר ביותר וכי יש לנצל אותו כהלכה, בין השאר בבילוי עם האנשים האוהבים אותם.

אמנם, בחלק מהתרבויות האסייתיות, הדעה הרווחת גורסת כי הענקת שעון מכל סוג שהוא מהווה מזל רע, כלומר סמל לכך כי הזמן אוזל. אבל, בתרבויות המערביות המתקדמות יותר, מאמינים כי המשמעות הסמלית של מתן השעון תלויה מאד בדרך בה מעניק המתנה תופש את זה ובדרך בה מקבל המתנה מתייחס אליה ואל הנותן. זמן הוא זהב, כפי שאומר המוטו, אז מעל לכל משמעות ותפישה אחרת, ברור שכשאתם מקבלים שעון, אתם נחשבים לאנשים יקרי ערך בחייהם של האנשים המעניקים לכם אותו.

אם לא נבהלתם מהגישה האסייתית להענקת שעון, עשינו עבורכם את העבודה, סרקנו את העולם, וגילינו כי להענקת שעון כמתנה משמעויות רבות ושונות, כל אחת מהן נוגעת לרמה שונה של מערכת יחסים.

מה זה אומר כשגבר מעניק לבת זוגו שעון כמתנת יום הולדת, או כמתנה בכלל?

זה מצהיר "אנחנו ביחד בכל שנייה של היום".

הוא מעניק את זמנו לה על ידי ראיית השעון, העונדת "רואה" ונזכרת בבן זוגה כל יום, כל שעה, כל דקה, וכל שנייה.

מה זה אומר כשאישה מעניקה לבן זוגה שעון כמתנת יום הולדת, או כמתנה בכלל?

האישה מצהירה כי "הזמן שלי הוא הזמן שלך והזמן שלך הוא הזמן שלי "

בכל פעם שאתה מתגעגע לחצי השני שלך, תוכל לזכור כי כל דקה וכל שנייה היא ממתינה לך

היא לצידך תמיד.

מה אומרת הענקת שעון לחבר כמתנת יום הולדת, או כמתנה בכלל?

הזמן שלנו הוא אוצר והשעון מסמל את הידידות הארוכה

אני מקווה שהאדם שאני מעניק לו את השעון הזה שמח שאני, כחבר, עומד לצידו ולעזרתו בכל עת.

מה זה אומר כשמבוגר מעניק לילד שעון כמתנת יום הולדת, או כמתנה בכלל?

שעון מייצג את התקווה כי הילד ילמד וישכיל להוקיר את הזמן שלו ואת הזמן שלהם יחד

מאחורי הענקת שעון ניצב הרעיון שילדים צריכים לנצל את הזמן לרכוש ידע ולהפוך אותו להצלחה.

שעונים מומלצים למתנת יומולדת

אחרי שסקרנו את משמעות הענקת השעון, נעסוק בסוגיה השנייה בחשיבותה בעניין, איזה שעונים מומלצים למתנת יומולדת?

גם כאן, כצפוי, התשובה אינה פשוטה, והיא מבוססת על קריטריונים רבים. למשל, טעמו של המקבל ועד כמה הוא מקובל על נותן המתנה (למשל, נערה בת טיפש עשרה החולמת על שעון מודרני ואופנתי במיוחד, שאינו עולה בקנה אחד עם טעמם של מעניקי המתנה – הוריה), טעמו והעדפותיו של נותן המתנה, אורח חייו של מקבל המתנה, גיל מקבל המתנה, ואפילו, לא תאמינו, גודל האירוע בו מוענקת המתנה – באירועים פומביים כמו בת מצווה או בר מצווה הנערכים בנוכחות קהל רב, הנטייה היא להעניק שעונים יוקרתיים ומרשימים הרבה יותר מאשר כאשר האירוע נערך בחוג המשפחה המצומצם (הנה, אם הייתם זקוקים לעוד סיבה כדי לערוך אירוע מושקע ובומבסטי – קיבלתם אותה).

מאחר וכל אחד מאיתנו שונה מחברו, השעון שנעניק (כמו גם השעון שנשמח לקבל במתנה) יהיה שונה. כמובן שעולם ההורולוגיה מציע מגוון גדול ורחב של שעונים לכל אירוע, לכל גיל, לכל אורח חיים ולכל אדם בעצם. אבל, בעוד שבבחירת שעון עבור עצמנו אנחנו נוטים (ורשאים) לעגל פינות, הענקת שעון לאדם יקר לנו מתנה, ועוד כמתנת יום הולדת, מנתבת אותנו לבחירה טבעית ומובן של שעון המצוי בסקאלות איכות, יוקרתיות ומחירים גבוהות יותר מאלה בהן מצוי השעון שנבחר עבור עצמנו. אין זה אומר שאנחנו מזלזלים בבחירת שעון עבור עצמנו, זה רק אומר שכשאנחנו מעניקים שעון במתנה אנחנו משתדלים ומשקיעים יותר, הרבה יותר.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.