שעונים יקרים

Gotawatch > שעונים יקרים

שעונים יקרים

מי שעונד היום שעון יקר, לא עושה את זה בגלל שהוא רוצה לדעת מה השעה. שעונים יקרים הם סמל סטטוס, הם מספרים על מי שעונד אותם לא מעט, ומי שמחפש רק שעון שיספר לו מה השעה, לא ישקיע בזה הרבה כסף. בעיקר היום כשיש את הסמארטפונים, מכשירי טלפון ניידים שיודעים לעשות כל כך הרבה דברים ובין השאר להיות שעונים, האדם הממוצע לא יצטרך שעון שעולה יותר מידי כסף אלא מקסימום שעון פשוט שיבטל את הצורך להכניס את היד לכיס. אז למה בכל זאת אנשים קונים שעונים יקרים? מה מושך אותם לעשות את הצעד הזה? הנה כמה דברים מעניינים שכדאי לדעת.

שעונים יקרים מעלים את הערך שלכם

יש אנשים שקונים שעונים יקרים, בידיעה שיום אחד הם יהיו שווים יותר כסף. כן, ממש כמו שאנחנו קונים בית ומבררים על הסביבה ועל שוק הנדל"ן באזור ומבינים שבתוך כמה שנים הבית יהיה שווה יותר ובגלל זה קונים אותו, כך גם שעוני יוקרה. למה? כי שעוני יוקרה הם פריט די נדיר. אין הרבה אנשים שעונדים אותם בחברה ובעיקר, בגלל שהם בדרך כלל שייכים לסדרה מסוימת. לכל סדרה יש התחלה וסוף מה שאומר שמתי שהוא החברה שעומדת מאחוריהם מחליטה להפסיק לייצר את הסדרה הספציפית ומתחילה לייצר סדרה חדשה. כמו כל פריט, ברגע שיש פחות ממנו הוא הופך למבוקש עוד יותר ויותר.

להיות אומנותיים יותר

יש מגוון רחב של שעוני יוקרה, של מותגים שונים ולכל מוצג יש את הסדרות שלו. רכישת שעון היא עור רבים כמו רכישת יצירת אומנות, כזו שאוהבים להביט בה, לספר עליה וגם למכור אותה בבוא העת. אנשים רבים מתייחסים לשעון שלהם כאל משהו שהוא חלק מהם, משהו שצריך לקבל את הכבוד שלו, ממש כמו יצירת אומנות.

כי לא יפספסו אתכם

שעון יוקרה הוא שעון שאי אפשר שלא לשים לב אליו בעיקר אם אתם מסתובבים בחוגים שהם מעמד הביניים ומטה. שעוני יוקרה בולטים ומושכים את תשומת הלב, ויש לא מעט אנשים שזה בדיוק מה ש"עושה להם את זה". הם רואים שאנשים מביטים בהם וקולטים שמסתכלים על היד שלהם, וזה עושה להם טוב.

כך גם בעולם העסקי, מי שלבוש טוב יותר ויוקרתי יותר, נלקח יותר ברצינות. היחס אליו הוא כמו למישהו מכובד, וכן, גם שעון יוקרה יכול לעשות עבודה מצוינת בעניין. אם אתם חלק מהעולם העסקי, אם אתם פוגשים אנשים ורוצים להשאיר עליהם רושם של סוחרים רציניים, לא בטוח ששעון יוקרה הוא לא מה שאתם צריכים. גם אם אתם לא ממש נמשכים לסוג כזה של שעונים, יכול להיות שבשבילכם הוא יהיה ייצוג מכובד.

שעוני יוקרה לגברים ולנשים

כמו בכל תחום, גם בשעוני יוקרה יש חלוקה בין גברים ובין נשים. גברים רואים את שעוני היוקרה כפי שציינו כסמל סטטוס, כמשהו שמייצג אותם ככאלו ששייכים לחברה הגבוהה, ונשים מתייחסות לשעוני היד ממש כאביזר אופנה ולכן יש נשים שיש להן יותר משעון אחד, בהתאם לאירוע אליו הן יגיעו כמו גם לגווני הבגד איתו יגיעו. בבחירת שעוני יוקרה לנשים, חשוב לזכור שבאקלים הישראלי חלק לא מבוטל מהשנה הן מבלות בבגדים עם שרוולים קצרים מה שחושף את השעון לפגיעות ולשריטות, וזו הסיבה שכדאי לשים לב לסוג הזכוכית, שצריכה להיות כזו שתשרוד גם מכות ושריטות.

לגברים לעומת זאת, שעוני היוקרה צריכים להיות מטיטניום או אל חלד כדי שהם לא ישנו את צבעם ולא יחלידו. שעון כזה צריך להיות בהתאם לגודל היד, מכיוון שאם הוא יהיה גדול מידי הוא ייראה כנשי.

שעון חדש VS יד שנייה

בבואכם לרכוש שעון יוקרה, אתם יכולים לקנות שעון חדש ויכולים לקנות שעון מיד שנייה. יש יתרונות וחסרונות לכל אחת מהאפשרויות, והנה כמה מהן:

  • שעון חדש – הוא נראה בדרך כלל כמו חדש, ובעיקר הרגש הוא זה שמשחק במקרה כזה. אנשים שיכולים להרשות לעצמם מחפשים שעון "מהניילון", שעון עם אחריות כזה שהם יכולים להיות רגועים שלא יהיו איתו בעיות. רכישת שעון יוקרה חדש אם היא מתקיימת בחנות שיש לה את כל האישורים וההוכחות לכך שכל מה שהיא מוכרת הוא מקורי, היא פחות מסוכנת בכל מה שנוגע לזיופים. מצד שני, שעון חדש גם יכול לגרור עוגמת נפש, אם הוא נופל או נשרט או ניזוק בכל דרך אחרת.
  • שעון יד שנייה – האופציה השנייה היא לרכוש שעון יוקרה, אבל אחד שכבר נעשה בו שימוש. חשוב כמובן לציין שאם מדובר על שעון שאינו תקין ב-100% אין בכלל שאלה ולא כדאי להתקרב אליו. מי מוכר שעון יד שנייה במצב טוב? מי שצריך את הכסף מעכשיו לעכשיו מכל סיבה שהיא, מי שקיבל את השעון במתנה ומעדיף להמיר אותו בתשלום ומי שלא מוצא בשעון כזה כבר עניין מכל סיבה שהיא. שעון כזה צריך להיות קודם כל מקורי, וחשוב לוודא את זה ואם אתם לא יודעים איך אז תיעזרו במי שמומחה בתחום, וכמובן צריך להיראות מצוין. שעון שתוחזק כמו שצריך ייראה ממש כמו חדש, והוא יכול להיות פתרון מצוין למי שלא יכול להרשות לעצמו חדש. בנוסף, הוא לא פחות אופנתי ועולה הרבה פחות, ואין שום סיבה לא לקנות כזה לאחר כל הבדיקות הרלוונטיות.

שעונים יקרים יכולים להיות של מותגים שונים, מותגים כמו רולקס שאין מי שלא מכיר אותם. מי שלא יודע איך לקנות לבד, בין אם זה שעון חדש או ישן, כדאי שידאג שיתלווה אליו מישהו שכן, מישהו שיידע לזהות שעון מקורי אל מול מזויף.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.