שעונים יוקרתיים לנשים – ההשקעה משתלמת?

Gotawatch > שעונים יוקרתיים לנשים – ההשקעה משתלמת?

שעונים יוקרתיים לנשים – ההשקעה משתלמת?

שעונים יוקרתיים לנשים – ההשקעה משתלמת?

ממש כמו שרשרת או עגילים, כך גם שעונים מהווים תכשיט מרהיב וממש כשם שנשים אינן מסתפקות בשרשרת אחת או בצמיד בודד, כך גם נשים למדו ששעון מהווה נדבך נוסף ורב חשיבות בטריטוריית התכשיטים, ועל כן ניתן למצוא אצלן יותר משעון יחיד. עם זאת, כיוון ששעונים יוקרתיים לא ממהרים לרכוש מפאת גובה המחיר, הרי שיש לבחור בקפידה את רכישת השעון הבא, וזאת כי לצד ההוצאה הכבדה, גם יש לזכור שהשעון מעביר מסר בהתאם לעיצובו הייחודי, ועל כן אין זה רק מספיק לרכוש שעון יוקרתי מבית חברה מובילה, אלא גם יש לבחון שהשעון עונה על היעדים העיצוביים של כל אחת ואחת ושהוא מתחבר לפן באישיות שמבקשים להחצין.

ההשקעה משתלמת

כל אישה יודעת שלצד העובדה ששרשרת זהב מזויפת עשויה להיראות מרשימה, היא לעולם לא תרגיש כמו הדבר האמתי. אי לכך נציין שעל אותו משקל גם שעון מזויף עשוי להיראות מקורי, אך יחד עם זאת הוא לא יעניק את אותה תחושת סיפוק שמרגישים כאשר עונדים שעונים מקוריים ובטח שהוא לא יספק את אותן איכויות. מכאן שנשים רבות בוחרות שכן להשקיע ברכישת שעון יוקרתי גם אם הם אינן חלק מהעשירון העליון, וזאת מתוך ההבנה שלא רק חשוב מה משדרים לסביבה, אלא לפני הכול גם חשוב מה אנו משדרים כלפי עצמנו, ועל כן הרבה פעמים המסקנה היא שכן שווה להשקיע מעט יותר על מנת לחוות שביעות רצון כמה שיותר שלמה.

רכישה חד פעמית מושקעת ומושכלת

כיוון ששעון יוקרתי עולה בהתאם, נשים רבות יעדיפו להשקיע ברכישה של שעון יחיד, אך להשקיע פעם אחת וכפי שצריך – הן במותג ובאיכות והן בפונקציות ובאמירה העיצובית, וזאת כי למרות שכן ניתן להחליף מדי כמה ימים שעונים (ממש כפי שנהוג להחליף כל תכשיט אחר), הרי שיש להבין שלהבדיל ממגוון תכשיטים אחרים, כאשר מדובר בשעון בקלות ניתן ללכת בכול יום עם אותו אחד מבלי שהדבר יעורר פליאה, ועל כן יותר קל להבין מדוע רבים בוחרים להשקיע מראש בשעון מבית חברה מובילה – בשעון שעונה במדויק על סך הדגשים האישיים.

הסטטוס שמאחורי שעון יוקרתי

לצד העובדה שחברות עלית מייצרות שעונים איכותיים, מתקדמים ובעלי רמת גימור מרשימה, ובנוסף לעובדה שאותם שעונים מגיעים עם אחריות ארוכת טווח, הרי שגם ראוי לציין ששעון איכותי מבית חברה יוקרתית מהווה סמל סטטוס ואף בונה תדמית איכותית. אי לכך מספיק להלך עם שעון מבית רולקס, פיליפ, פנריי ושל כל חברת עלית אחרת, על מנת שהצופה מהצד יסיק שהאישה אשר עומדת מולו הינה אישה איכותית, אינטליגנטית, רצינית ובעלת אמצעים – ממש כמו השעון אשר מעטר את פרק ידה.

מחיר מוצדק

אין כלל שאלה שגם שעון שעולה מאתיים ש"ח וגם שעון שעולה 2,000 ₪ יעשו שניהם את העבודה, כלומר שניהם יראו את השעה המדויקת. אם כן מדוע נשים בוחרות פעם אחר פעם להשקיע ולרכוש שעונים יוקרתיים לצד היפרדות מסכומים גבוהים? ובכן פשוט מאוד כיוון ששעון אינו רק פריט פרקטי, אלא בין היתר הוא גם פריט עיצובי וכיוון שמאחורי מחיר של מותג ישנה איכות שמצדיקה את עצמה, ולו מבחינת הטכנולוגיה, איכות החומרים, רמת העיצוב הגבוהה והייחודית ורמת הגימור הגבוהה. כמו כן, כיוון שלא נהוג להחליף שעון כ"כ מהר, אלא בקלות ניתן ללכת עמו יום יום לאורך תקופה ארוכה מבלי לחשוב פעמיים, הרי שמוטב שהוא יענה מראש על כלל הצרכים, יפיק שביעות רצון מלאה ויהווה תחושת התרגשות בכול פעם מחדש שמביטים בו.

פריט אומנות

יש שעונים יוקרתיים שהם יחסית נגישים לכלל האנשים שמוכנים להשקיע מעט יותר על מנת לקבל הרבה יותר ויש שעונים יוקרתיים שרק העשירון העליון יכול להרשות לעצמו, ולו כי מדובר בפריטי אומנות שלא ניתן למצוא בכמויות. בין אם בוחרים להשקיע בשעון יוקרתי ובין אם בוחרים להשקיע בשעון שהוא פריט ייחודי (ועל כן הוא עולה בהתאם), יש לזכור ששעון יוקרתי לאישה יודע להציע איכויות ששעון רגיל אינו יודע להציע ועל כן יש להבדיל בין קטגוריית שעונים רגילים לבין קטגוריית שעונים יוקרתיים.

עבור מפגש פסגה ויציאה פשוטה

כאשר אישה עומדת לשים בגד מעצבים יוקרתי לצד נעלי עקב מרשימות, היא תקפיד שהיעד אליו היא יוצאת אכן מתאים, וזאת על מנת שהאירוע יהלום את ההשקעה. עם זאת, להבדיל מסיטואציה מעין זו, יש לקחת בחשבון ששעון יוקרתי גם ניתן לענוד עבור יציאה טריוויאלית לסופר השכונתי, לסיבוב עם הכלב ואף למפגש חברתי בבית הקפה השכונתי, וזאת כי אחד היתרונות הגדולים של שעון יוקרתי טמון בעובדה שלא מצפים שהוא ייענד רק עבור אירועים מיוחדים, וזאת כי בן היתר שעון יוקרתי הנו פריט פרקטי ועל כן אין צורך להתאימו תמיד לאופי האירוע – כפי שמצופה מענידה של מגוון תכשיטים אחרים.

רגע לקראת רכישה

לצד הנאמר לעיל, נוסיף ונחדד שאומנם אין זו חובה להתאים את השעון לאופי האירוע, אך כן ניתן ליצור באמצעותו את ההשפעה הרצויה – אם כאשר מבקשים להרשים קולגות, להתגנדר לקראת אירוע חברתי, לצאת עם הצהרה ללא מילים וכדומה. לסיכום נציין שקטגוריית שעונים יוקרתיים לנשים הינה קטגוריה מבטיחה, מרתקת, ייחודית וללא ספק איכותית, ועל כן כאשר עומדים לקראת רכישה, ראשית יש להבין מה מחפשים, אלו דגשים חשובים, האם מבקשים להתמקד בשעונים יוקרתיים של חברה מסוימת וכדומה, ולאחר מכן יש להבין לאן ניתן לפנות, ולו על מנת להבטיח מקוריות, רמת שירות גבוהה, היצע נרחב, אווירת רכישה מהנה וכמובן שגם אחריות ארוכת טווח.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.