שעון רולקס לנשים

Gotawatch > שעון רולקס לנשים

שעון רולקס לנשים

יש חפצים שאינם יוצאים מהאופנה, למרות שהטכנולוגיה מנסה לאתגר אותם. שעונים יוקרתיים לנשים יישארו תמיד פריט אופנתי, בעיקר הודות למי שמעצב ומייצר אותם. מי שטרם עשה היכרות מעמיקה עם החנויות שמוכרות יוקרה בישראל, ישמח לשמוע על חנות גוטהלף שמוכרת את המותגים היוקרתיים והאיכותיים ביותר של שעונים מכל רחבי העולם. השירות האישי והמקצועי ללקוחות שמעניקים בחנות הופך אותה לשם דבר כבר עשרות שנים.

מי שמחפש את הפריטים הנצחיים בעיצוב שעונים יודע ששעון כמו רולקס לנשים יהיה תמיד פריט מבוקש, וכל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הדגם המתאים ואת העיצוב הנכון. נשים רבות מעדיפות לא לוותר על שעון רולקס מעודן. בכך הן שולטות טוב יותר הן במראה שלהן והן בתחושת הזמן שלהן, משום ששעון שעונדים על היד מראה באלגנטיות רבה יותר בדיוק מהי השעה והרבה יותר נוח להשתמש בו.

בחירה אופנתית יוצאת דופן

זהו לא דבר מובן מאליו בתקופה שבה השעון של רובנו הוא טלפון סלולרי ויש להצהרת האופנה הזאת משמעות רבה. זה משדר לא רק את היוקרה המתבקשת כשאת עונדת שעון רולקס לנשים, אלא זה אומר בפירוש שיש לך ציוויי אופנה על זמניים שאת מעדיפה לציית להם, ולא רק בגלל שיקולי נוחות. יש משהו שונה לגמרי באישה שעונדת שעון במקום להציץ בטלפון וזה נותן לה בעלות רבה יותר על הזמן שלה דווקא.

במקום להשתעבד למכשיר שדורש הטענה תכופה ובמקום לתת לקצב של השיחות הנכנסות לקבוע את סדר היום, כל אישה עסוקה ובוודאי במעמד כזה, תשמח לדעת מה השעה ולא דרך מכשיר טלפון אלא שעון אלגנטי שהיא עונדת בדיוק כמו פעם, כמו תכשיט יקר ומעוצב בהדר. מי שרגילה לתכשיטים אלגנטיים ולענוד על פרק היד צמיד או שעון, לא תוותר לעולם על התחושה הזאת של תכשיט ענוג שמונח על היד. במיוחד כאשר מדובר בשעון כל כך מיוחד כמו רולקס, שעונים שמצטיינים בעיצוב שלהם ובהיצע המגוון לכל כך הרבה טעמים וסגנונות.

למה דווקא שעון רולקס לנשים?

רולקס הוא הרבה יותר ממותג שמנקר עיניים לכמה ומסמל לאחרים רמת חיים. רולקס הוא שם של תרבות שלמה שהולכת והופכת להיות נדירה כמו המוצרים של פעם שמתחלפים באביזרים דיגיטליים. כאשר מישהו בוחר ללכת עם שעון יד, ועוד כזה שנושא אתו המון אסוציאציות לתרבות שלמה של אורח חיים ואיכות חיים מעולה, הרבה מזה קשור בוודאי גם להתנהלות נכונה ביום יום. אנשים שעונדים שעון הם כאלה שמודעים לסדר היום שלהם, וזה לא משנה אם מדובר בנשים בתפקידים בכירים או בנשים שמעמדן מאפשר להן חיים פחות עמוסים במטלות ובמשימות. לכולן האצילות של רולקס מחייבת גם הופעה שלמה בבגדים מעודכנים והולמים, ובהתנהלות שבה אפשר ליהנות מהיתרונות של שעון רולקס צמוד, איכותי ודייקני ששומר על התפקוד המדויק שלו כל הזמן.

הבחירה ברולקס היא בחירה טבעית כמעט לכל מי שמעריכה איכות ויודעת שעם המותג הזה לא רק שלא יהיו בעיות מכניות והיא תזכה למוצר מצוין שעובד טוב, אלא גם לעיצוב ייחודי שלא תמצא בשום מקום אחר. זוהי האופנה של רולקס והיא מתאימה תמיד לכל אישה ולכל סגנון, משום שהיא אינה חולפת מהעולם כמו הצורך בשעון מדויק ועובד.

סדר יום תובעני

גם אם השתנו הפריטים של חלק מהאנשים שבוחר להסתפק בטלפון סלולרי במקום בשעון אמיתי, הרי שלא השתנו סדרי העדיפויות. עדיין יש לאנשים מסוימים מטלות תובעניות וסדר יום לחוץ ועמוס. בשביל זה בדיוק מותר וצריך לדעת מהי השעה כל הזמן, מבלי שיצטרכו לשלוף טלפון מהתיק או להניח אותו בחוסר נימוס על השולחן למקרה של פגישת עסקים. יש דברים שלא עושים גם כאשר אתן בכירות מאוד, ושעון הוא הדרך האלגנטית יותר לשלוט בזמן שלכן כשאתן צריכים לספור דקות.

זה ברור שמי שבוחרת רולקס כשעון יכולה להרשות לעצמה את המותג הכי טוב ולכן גם אין סיבה לוותר עליו. בשביל מי שמנהלת משרד או חברה או שהיא אשת מקצוע חופשי עצמאית לגמרי, זה הרבה יותר ברור שהיא לא תוותר על כך. בשבילה שעון רולקס הוא מובן מאליו גם משום שהוא אמין בדיוק כמוה וזה מה שהוא משדר אחריות, אמינות, רצינות. בשביל סדר יום כזה צריך לדעת בדיוק מהי השעה כל הזמן.

מה זה אומר עלייך אם בחרת בשעון רולקס?

המוניטין של חברת רולקס צועדים לפניה וכך גם הדימויים שנקשרים לשעון הזה, מהסרטים ועד המגזינים הכי יוקרתיים לעיצוב ולאופנה. כשמדברים על רמת חיים אין שום סיבה לוותר על כך כשמדובר בנשים שיכולות להרשות לעצמן וגם רוצות להראות שהן בוחרות בטוב ביותר, משום שמגיע להן. בין אם קנו את השעון לעצמן ובין אם הוא נקנה להן מתנה.

הריגוש שבשעון כזה משתווה בוודאי לריגוש שבענידת תכשיט יוקרה ייחודי שיש לו תפקיד. השעון הוא יום יומי אמנם, אבל התפקיד שלו אינו מסתיים לעולם. הוא מלווה אותך בכל משימה ובכל פגישה והוא משדר בדיוק את התדמית שהיית רוצה שישדר. בדיוק בגלל זה עונדים רולקס בגאווה.

אופי מיוחד דורש רולקס

אומרים שהבחירה במותגים מסוימים היא עניין של אופי, ושאפשר לנחש את האופי בדיוק לפי מה שקונים ולובשים, או עונדים. הבחירה בשעון רולקס לנשים אומרת המון על אופי בטוח, של מי שגאה בעצמה ובדרך שהיא עשתה, והיא אינה מוכנה להתפשר על איכות ומוניטין שרכשה בעצמה. זה מרמז על אישיות שיכולה לקנות יותר מרולקס אחד והיא בוחרת את העיצובים הייחודיים לה, כדי שיתאימו לכל הופעה ולכל תפקיד בכל שעה של היום.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.