שעון פנריי – סקירת מותג

Gotawatch > שעון פנריי – סקירת מותג

שעון פנריי – סקירת מותג


אם אתם אוהבים שעונים ובעיקר שעוני יוקרה, אין סיכוי שלא שמעתם על המותג "פנריי". הוא אחד המותגים המובילים בעולם שאחראי על ייצור של שעונים בדגמים שונים, חברה ותיקה ורצינית שאלפים רבים של לקוחות נהנים מהמוצרים אותם היא מייצרת. ללכת עם שעון של פנריי זה ללכת עם היסטוריה, עם סיפור ועם ייחודיות. זה לא עוד שעון כמו רבים אחרים אלא חוויה של ממש עבור מי שעונד את המותג. אז הנה כמה מילים על החברה ועל המותג, על העבר שלו ועל שעוני יוקרה בכלל.

קצת על פנריי

חברת פנריי היא אחת החברות הוותיקות בעולם בתחום השענות. היא קיימת כבר משנת 1860 והיא החלה את דרכה בפירנצה איטליה, חברה שיש לה אין ספור חנויות ברחבי העולם כמו גם משווקים רבים שמוכרים את השעונים שהיא מייצרת כחנויות או כעצמאיים. מטה החברה הוא בז’נבה אך היא מייצרת את השעונים בנוישטל– שוויץ, ויש לה דגמים שונים.
בין הדגמים המוכרים יותר ניתן למצוא את ה"פנריירדימיר", "פנריירדימיר 1940" "פנריי פרארי" "פנריילומינור" "פנריילומינור 1950" ועוד מגוון דגמים שהיא השיקה במהלך השנים הרבות שהחברה קיימת. החברה שמה לעצמה למטרה להיות מובילת התחום מבחינת איכות והיא עושה הכול על מנת שזה אכן יקרה. אין ספק שמי שעונד שעון של פנריי מחפש את כל היתרונות שיש בשעון מסוג זה.

למה ללכת בכלל עם שעון יוקרה?

לא כל אחד מחפש שעון יוקרה, בואו נגיד את האמת, וזה לא רק בגלל המחיר היקר יחסית לשעון רגיל. מי שעונד שעון כזה מחפש משהו אחר, מחפש ייחודיות ומיוחדות. אז הנה כמה סיבות למה בכלל ללכת עם שעון יוקרה על היד:

  • כי זו השקעה טובה – אם אתם קונים שעון יוקרה, יכול מאוד להיות שאתם קונים נכס שרק יעלה את ערכו עם השנים. איך? יש שעוני יוקרה בכלל וספציפית של פנריי, שהם מדגם מסוים, דגם שברגע שמפסיקים לייצר אותו הוא הופך להיות נדיר. ומה זה נותן לבעליו שהוא נדיר? זה נותן לו משהו שמעלה את ערכו בגלל שאי אפשר למצוא אותו בשוק. שעון יוקרה מיוחד יכול להשתבח עם השנים כמו יין טוב, וככל שיעבור הזמן ויהיה קשה להשיג אותו, הוא יהיה משתלם הרבה יותר.
  • כי יתייחסו אליכם יותר ברצינות – אם אתם רואים מישהו עם שעון יוקרתי על היד, מה זה עושה לכם? זה הרי מיד גורם ליצירת כבוד אליו נכון? כך זה יהיה גם כלפיכם. שעון יוקרה הוא פריט מרשים, הוא ישר גורם לאנשים להתייחס אחרת למי שעונד שעון כזה. אם אתם עושים עסקים, זה ישדר רצינות והצלחה והסיכויים שלכם לסגור את העסקה הבאה יהיו גבוהים יותר.
  • כי הוא מושך תשומת לב – יש אנשים (ולא מעט כאלו) שאוהבים לסובב ראשים. הם אוהבים את תשומת הלב ואת המבטים שהם מקבלים, ויש לא מעט אביזרים שיכולים לעשות את זה ובכללם שעון יוקרה. שעון יוקרה יגרום לכם להתבלט, להיות אלו שאנשים מתלחשים לגביהם ובכלל, להיות במרכז ההתעניינות.

אפשר גם יד שנייה…

אם אתם מחפשים שעונים של חברת פנריי, אתם יכולים כמובן למצוא חדשים אבל לא רק. היום שוק שעוני היוקרה יד 2 הוא שוק שהול ומתפתח, ויש לא מעט אנשים שמחפשים דווקא שעונים כאלו. למה שעוני יוקר מיד שנייה מומלצים? הנה כמה סיבות שאתם חייבים להכיר:

  • נראים כמו חדשים – שעוני פנריי הם שעונים שידועים באיכותם מה שאומר שהם נשמרים שנים רבות במצב מצוין אם הם לא עוברים איזו שהיא פגיעה דרמטית. למעשה, אם תמצאו שעון מיד שנייה במצב טוב, יכול מאוד להיות שהוא ייראה בדיוק כמו שעון חדש מה שאומר שתשיגו את כל היתרונות שדיברנו עליהם ובמחיר נמוך יותר, מה שמוביל אותנו ליתרון הבא.
  • כי זה יותר זול – אין ספק שמי שיכול לקנות שעון יוקרה וספציפית שעון של פנריי חדש לגמרי, זה מצוין. אבל יש לא מעט אנשים שמעוניינים והמחירים עבורם גבוהים מידי, ואם יש שעון במצב מצוין שנראה כמו חדש, אין סיבה שלא לקנות אותו. שעוני יד שנייה יכולים להיות במגוון של מחירים והסיכויים למצוא אחד בהתאם למה שהכיס יכול גבוהים.
  • ירידת ערך איטית – עוד יתרון שיש לשעוני היד השנייה וזה אחד היתרונות המשמעותיים ביותר, הוא ירידת הערך האיטית שלו. בדיוק כמו שקונים רכב חדש, ברגע שהוא עובר ממצב של חדש לגמרי למשומש, אז מתקיימת ירידת הערך האמיתית שלו, כך גם בשעוני יוקרה. בין יד שנייה לשלישית או בין שלישית ורביעית אין הבדל, אבל כן יש בין זה שהוא חדש והופך ליד שנייה. ולכן, אם תיקנו שעון מיד שנייה הערך שלו יישמר ואם תירצו למכור אותו יום אחד, לא תפסידו הרבה ויכול גם להיות שהערך שלו יעלה.
  • מבחר גדול יותר – שעוני יוקרה נמכרים כחדשים לתקופה קצרה. באופן כללי יש פחות שעוני יוקרה חדשים מאשר ישנים, מה שאומר שיש לכם מבחר גדול יותר לקחת ממנו. כשיש מגוון רחב יותר של שעונים האפשרויות רבות יותר והסיכויים שתמצאו שעון שיתאים לכם מכל הבחינות גבוהים הרבה יותר.

אין ספק שבחירה באחד הדגמים של חברת פנריי תהיה בחירה מדהימה. זו חברה רצינית שלא סתם צברה את המוניטין שלה, חברה איכותית מאוד שמי שמחפש שעון מעולה יכול למצוא בה את מבוקשו.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.