שעון לאישה – אילו סוגים ישנם?

Gotawatch > שעון לאישה – אילו סוגים ישנם?

שעון לאישה – אילו סוגים ישנם?

שעון לאישה – אילו סוגים ישנם?

אם אתם תרים אחר מתנה ראויה לאישה, כזו שתישמר זמן רב, שתהיה גם פרקטית וגם תשמש כתכשיט ומעל הכל – תהיה מתנה אישית – שעון יד הוא אחת הבחירות המוצלחות ביותר שתוכלו להעלות על דעתכם לרכוש עבור האהובה לכם. שעוני יד לנשים מעוצבים באינספור עיצובים, דוגמאות וסגנונות. למרות זאת, בחירת שעון לאישה לא חייבת להיות משימה מתסכלת ומתישה. כדי לבחור את השעון המתאים ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לבחור את השעון שתואם יותר מכל את אופיו ואת השימושים העתידיים בו על ידי המשתמש. אילו סוגי שעונים קיימים ואת מי הם משמשים?

שעון לאישה – אילו סוגים ישנם?

שעון זהב

בחירה בשעון זהב היא בחירה יוקרתית ומעודנת, המשדרת למקבלת המתנה שאתם מעריכים ומוקירים אותה. הזהב הינו אחת המתכות העדינות אך העמידות ביותר בטבע, ובטיפול נכון השעון יכול להישמר במשך זמן רב. אם אתם בוחרים בשעון זהב, דעו כי יהיה עליכם לבחור אחד מבין שלושת סוגי הזהב הבאים: זהב לבן, זהב אדום וזהב צהוב. הזהב הצהוב הוא הקלאסי ביותר, האדום מזכיר בצבעו נחושת ומתאים למי שמחבב את הגוון האצילי הזה, והזהב הלבן מיועד בדרך כלל לכל מי שרוצה ליהנות מהעמידות של הזהב אך אוהב יותר גוון כסוף. יחד עם זאת, מחירי שעוני הזהב הם לא מחירים מבוטלים כלל, לכן אם אתם ניגשים לקניה עם תקציב מוגבל או שאינו מספיק לרכישת שעון זהב – העדיפו שעון כסף איכותי, או גולדפילד (ציפוי זהב), הנחשב לזול יותר.

שעוני עור

שעוני עור הינם שעונים שהמנגנון שבהם וכן השעון עצמו עשוי ממתכות שונות, אך הרצועות תהיינה עשויות עור או דמוי עור. שעוני עור מיועדים לנשים שאוהבות דגמים קלאסיים, כאלה שמשתלבים עם כל בגד ועם כל סגנון לבוש ותמיד ולנצח יהיו אופנתיים. כמו כן, רצועות העור נחשבות לעמידות במיוחד ואינן מתבלות בקלות. לצד היתרונות הרבים של שעון עור, יש נשים וגברים מסוימים הרגישים לעור, וגופם דוחה אותו ומפתח אדמומיות במקום הנחת הרצועות, ביד. בנוסף, אם מדובר באישה הרגישה לסבלם של בעלי החיים ומקיימת אורח חיים צמחוני, ייתכן והיא תעדיף שלא לענוד שעון בעל רצועות עור. לכן, חשוב שבטרם תתפתו להוצאה כספית גבוהה יחסית – תדעו האם שעון עור הוא רלוונטי עבור האישה לה אתם רוכשים אותו.

שעוני ספורט

אישה העוסקת בפעילות ספורטיבית באופן קבוע ומקדישה לה זמן רב משעות הפנאי שלה, עשויה להעריך מאוד שעון המיועד לכך. שעון ספורט הינו שעון עמיד מאוד וחזק מאוד, שמלבד העובדה שהוא מראה את השעה, יש בו פונקציות נוספות המקלות על המתעמל. בין הפונקציות שניתן למצוא בשעוני ספורט, נוכל למצוא GPS, מד דופק, שעון מעורר, עמידות במים, סטופר ועוד. פונקציות אלה משמשות ספורטאים רבים. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי עיצובם של שעוני הספורט, לרוב, יהיה עיצוב מסיבי ומגושם, בשונה משעון הזהב העדין והענוג.

שעון יוקרה

בחירה בשעון יוקרה היא בחירה המשדרת הענקה ללא גבול, כזו שלא מותנית בכסף. בחירה על זמנית, הנשארת למשך זמן רב ומשדרת יוקרה, כוח ועוצמה. שעון יוקרה, מעל הכל, הוא סמל סטטוס. אדם הבוחר לענוד שעון יוקרה מסמל בכך שיש לו טעם, שהוא שייך למעמד הגבוה, שהוא מעודכן ושהוא נהנה מבחירה אופנתית טובה. שעוני היוקרה משווקים בשלל עיצובים, קלאסיים ועל זמניים לצד עיצובים טרנדיים ומעודכנים. תוכלו לבחור בין שעון משובץ באבנים טובות או יהלומים, זהב או כל מתכת אחרת, הכל לפי תקציבכם וטעמה האישי של מקבלת המתנה. מחיריו של שעון יוקרה לא זולים כלל, מטבע הדברים, אך בבחירה בשעון מסוג זה, אתם מבטיחים מתנה שתישמר למשך שנים ארוכות.

שעון לאישה – דיגיטלי או אנלוגי

במקרה זה אין מדובר בסוג השעון, כי אם באופן בו הספרות מוצגות עליו. שעון דיגיטלי יכיל ספרות דיגיטליות, המוצגות ב- AM ו- PM (בוקר וערב), ואילו שעון אנלוגי יציג את הספרות על ידי שני מחוגים, האחד משמש להצבעה על השעות והשני מצביע על הדקות. ישנם גם שעונים אנלוגיים שאינם מכילים ספרות כלל אלא רק שני מחוגים, לעיתים במקום הספרות יופיע פריט עיצובי כמו אבני חן או פנינים, ולעיתים לא יופיע דבר במקום. בדרך כלל, שעונים דיגיטליים מיועדים בעיקר למבוגרים או לילדים, כאלה שאינם יודעים או מתקשים בקריאת שעון אנלוגי בעל מחוגים. אם האישה לה אתם רוכשים את השעון מבוגרת מאוד – היא תדע להעריך את המחשבה שלכם, כיוון שככלות הכל, מעבר להיותו תכשיט, השעון אמור להראות את השעה באופן מדויק ונוח. יחד עם זאת, קחו בחשבון כי בבחירה בשעונים דיגיטליים, בדרך כלל תצטרכו לוותר על האלמנט העיצובי.

שעון אופנתי

שעונים אופנתיים הינם שעונים העונים למגמות טרנדיות מסויימות. לרוב, שעונים אלה יאופיינו בעיצוב שונה ומיוחד. עיצוב זה עשוי להתבטא בגודל הרצועות והשעון עצמו, בגוונים מיוחדים ועוד. אם האישה לה אתם רוכשים את השעון היא אישה אופנתית ומעודכנת היודעת להעריך טרנד כשהוא מתרחש – שעון זו דרך נהדרת להפגין זאת. לצד שעונים טרנדיים, ישנם שעונים המעוצבים באופן מדליק ומיוחד. מדוגמאות צבעוניות על רצועות השעון, דרך צורות מיוחדות של השעון עצמו – אישה צבעונית ומלאת חיים, כזו שאוהבת להתלבש במגוון רחב של צבעים ונהנית מתכשיטים צבעוניים ומלאי חיים – תשמח שהתכשיט הצבעוני הזה יונח לה על היד.

כשם שנשים שונות זו מזו, כך גם השעונים שונים אלו מאלו. נסו לשוות בעיני רוחכם את השעון המתאים ביותר למקבלת המתנה, הן מבחינת אופיה והן מבחינת רגישויותיה והפרקטיקה בה היא משתמשת – והבטיחו כי תעניקו מתנה בלתי נשכחת הנשארת לשנים רבות, שתשמח אותה מאוד.

כתבה מומלצת: שעוני רולקס מומלצים לנשים

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.