שעון יוקרתי יד שניה לאשה

Gotawatch > שעון יוקרתי יד שניה לאשה

שעון יוקרתי יד שניה לאשה

כל מה שאתה צריך לדעת לפני רכישת שעון יוקרתי יד שניה לאשה

הנה מתקרב לו עוד יום הולדת, יום נישואין, יום הפגישה הראשונה, יום השנה לריב הראשון או כל אירוע משמח אחר בחייך ובחייה של זוגתך שתחיה. אירועים עליזים קורים (לשמחתנו) בתדירות גבוהה בהרבה מאשר עגומים, וכישראלים אנו יודעים להעריך תמיד את החיים ולמצוא סיבה למסיבה. תנשום עמוק, חגיגות הם דבר חיובי. אם אתה מרגיש זיעה קרה בעורף והלב מתחיל לפעום במהירות, כשאתה חושב על מאורע שאמור להעלות חיוך על הפרצוף, רוב הסיכויים הם שהשי מיועד לאישה שאיתך ושאתה לוקה ב"חרדת רכישת מתנה".

שעון יוקרתי לאשה יד שניה רולקס זהב

חרדת רכישת מתנה או חר"מ – סיבותיה והשפעתיה על הגבר הממוצע

אכן, רבים מאיתנו הגברים, לוקים בחר"מ מדי יום. זו לא בושה – תוכלו למצוא בכל יום ממוצע, גברים חסונים וקשוחי לב רבים, שאינם נרתעים בדרך כלל מקשיי החיים, אשר מתחילים להזיע ולכסוס ציפורניים כשהם רק מתחילים לחשוב על תשורה והעלאת קורבן על מזבח הזוגיות. מצד אחד, הם רוצים לגרום לאישה אושר ונחת ולשמח את לבה (אולי אפילו לזכות בכמה רגעי חסד פה ושם). מצד שני, הם פוחדים פחד מוות מהרגע בו החצי השני שלהם, תפתח את האריזה המסוגננת ותיתן מבט ראשון בקורבן (סליחה, במתנה).

שעון יוקרתי לאשה יד שניה פטק פיליפ

אצל רובנו, הבעיה איננה דווקא התקציב. הקושי הגדול ביותר מתבטא בבחירת המתנה ובהתאמתה בצורה מושלמת למקבלת, ושתהיה גם מקורית, כמובן. נורא קל לנשים לבחור לנו הגברים מתנות. איכשהו, הן תמיד יודעות לכוון בדיוק אל שאיפות ליבנו. זו לא חוכמה גדולה מידי כשחושבים על זה – אנחנו אף פעם לא רומזים בעדינות ויודעים להגיד בישירות ובמצח נחושה ש"את המקדחה הזאת אני רוצה ליום ההולדת". מצד שני, אנחנו לא טורחים לחכות למתנה ביום השנה ל"פעם הראשונה בה הורדנו את הזבל". פעם בשנה הן צריכות לבחור לנו מתנה בדרך כלל, לא סיפור. לעומת זאת, מצופה מאיתנו, כחלק ממטלות הזוגיות השגרתיות, לפנק במתנות כמה וכמה פעמים בשנה. אחרי כמה זמן, לא פלא שנגמרים לנו הרעיונות.

הנה הרעיון שלנו: שעון יוקרתי יד שניה לאשה

אוקיי, אני שומע אתכם רוטנים. מילא שעון יוקרתי, דווקא רעיון טוב, אבל יד שנייה? אני רוצה להמשיך לחיות גם אחרי המסירה!

שעון קרטייה יוקרתי יד שניה

אז בואו נעשה סדר בדברים:

לא מדובר בקאסיו יד שנייה שקניתם בתן-וקח ממישהו שמצא אותו במגירה, שם נשכח השעון בשנות התשעים. אנו מתכוונים לשעון יוקרה אמיתי, מהסוג שתמיד חולמים עליו, אבל התקציב (גם אם לא חסר כסף), אף פעם לא נראה מספיק.

אל תדמיינו שעון שנראה משומש עם זכוכית סדוקה ורצועה חבוטה. חשבו על שעון וינטג’, שנרכש בבית עסק מכובד ואמין, המתמחה ב"שענות על". השעון לא הגיע אליהם, הושמש ונמכר כלאחר יד. בתי עסק מהסוג האמור, קונים שעונים מלקוחות פרטיים, ממש כמו צורפים הקונים תכשיטים (ובאותה דקדקנות והקפדה). השעון נבדק כדי לוודא שהוא אכן אמיתי ובשלב הבא, כל החלקים הזקוקים להחלפה – מברגים ועד לכיסוי הזכוכית והרצועות התואמות לו, נרכשים ישירות מהיצרן המקורי, מאחר ובית עסק שכזה, עובד ישירות מול היצרן ובאישורו.

מחירשעון יוקרתי יד שניה לאשה יהיה תמיד זול בהרבה משעון חדש שנמכר במבצע – זה גם הגיוני. יצרנים עורכים מבצעים לרגל יציאת דגם חדש, וישנם כאלה הדוגלים בהוצאת דגמים חדשים מדי שנה. את הדגמים משנים קודמות הם מציעים לקהל הרחב בהנחות מיוחדות, אבל סקירה קצרה באינטרנט תגלה לכם, שכשמדובר במוצרים היקרים באמת, אין לכם מה לחכות ל-70% הנחה. זה לא יקרה.

שווה לשקול דווקא רכישת שעון יוקרתי יד שניה לאשה, מפני שיש סיכוי טוב שהשעון יהפוך לפריט אספנים.

איך זה עובד?

קודם כל, תבינו שכשמדובר בשעון מסוג רולקס, למשל (השעון בעל הביקוש הגדול ביותר לרכישה כיד שנייה), לא תמצאו את הדגמים של השנים האחרונות, כמוצעים למכירה בבתי עסק. את השעונים היוקרתיים האלה, לא מחליפים בתדירות גבוהה ומי שקנה שעון חדש בשנים האחרונות, לא ירצה להחליף אותו כל כך מהר. המשמעות עבורנו היא, שהמצאי הקיים בבתי העסק יכלול את הדגמים הקלאסיים יותר ובאמצעות חיפוש והבנה של הנושא, ניתן יהיה למצוא פנינה אמיתית במחיר מפתיע במיוחד. לכן רכישת שעון יד שנייה שכזה, הינה השקעה לטווח ארוך שתשתלם לכם ובגדול.

דמיינו את השעון המתאים בשלמות לאהובתכם. כשמדובר באחד הדגמים הקלאסיים הנחשבים ליוקרתיים ביותר בעולם, מדובר בתכשיט וסמל סטטוס שקשה להתעלם ממנו. בלי כל קשר לתקציב, כשהשעון תואם את טעמה האישי ומראה על מחשבה והיכרות אינטימית עמוקה, אין חשיבות לעובדה שהוא נרכש כיד שנייה. נהפוך הוא – נדרש מאמץ גדול על מנת למצוא את מה שהכי מתאים, בניגוד למה שקל למציאה כמציאה.

כאמור, שעון יוקרתי יד שניה לאשה אינו נמכר בחנויות רגילות. לא רק שלשעון הזה יש "אבא ואמא" בדמות שענים מקצועיים המתמחים במותג האמור, עם השעון אתם מקבלים גם אחריות וביטוח, כמו ברכישת כל מוצר יוקרה אחר.

אתם רוכשים מוצרים יוקרתיים יד שנייה הרבה פעמים במהלך החיים מבלי לפקפק בהחלטה. כשמתחשק לכם אופנוע קלאסי, רוב הסיכויים שהוא לא יהיה חדש מבית החרושת. אותו דבר לגבי רכישת מכוניות קלאסיות, סירות מפרש, בתים וכל השאר. הרי לא תגידו עצמכם "לא, אם אני לא יכול לקנות פורשה חדשה, אני לא קונה!", אם גיליתם במפתיע פורשה יד שנייה במצב מצוין – ואתם כן יכולים להרשות לעצמכם את קנייתה. מי שקונה פורד מוסטנג, לא מצפה שהיא תהיה חדשה "מהניילונים". יד שנייה במקרה הזה, היא יתרון ברור.

אז מה עשינו פה, בעצם?

העברנו מסר לאישה היקרה לנו מאד מבלי להשתמש ביותר מדי מילים. השקענו מאמץ, מחשבה וכסף כדי להעניק לה את התכשיט המושלם עבורה. סמכו עליה, היא תבין את המסר גם בלי מילים.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.