רולקס ישראל

Gotawatch > רולקס ישראל

רולקס ישראל

על המותג "רולקס" אין סיכוי שלא שמעתם. הוא קיים כבר לא מעט שנים והוא מושג בעולם השעונים, זה שתמיד משתמשים בו כשרוצים לתאר משהו יוקרתי, שעון מיוחד ולא סטנדרטי. רולקס היא חברה שמשדרת איכות, משדרת רצינות ומשדרת מוצר מושלם והנה קצת מידע על החברה, על המותג ועל מה שעומד מאחורי השם הכול כך מוכר.

מכירים את זה שאומרים לכם "הוא עובד כמו שעון שוויצרי"? למה דווקא שוויצרי? כי רולקס הוא יצרן שוויצרי של שעוני יד, ולמעשה הוא היום היצרן הגדול ביותר של שעוני יקרה, וכמות היצור של המותג מסתכמת היום בלמעלה מ-2000 שעונים שמיוצרים ביום.

אז איך הכול התחיל ואיך רולקס הפכה למותג מוכר כל כך ולמעשה היא דורגה במקום ה-64 מבין 100 המותגים הטובים בעולם? מאדם אחד שחבר לגיסו, אדם בשם האנס וילסדורף שייסדו חברה ובתחילת הדרך ייבאו מנגנוני שעונים ולאחר מכן הם התחילו לייצר שעוני יד. 3 שנים מאוחר יותר וילסדורף רשם את שם המותג "רולקס" כסימן מסחר רשמי והפעילות עברה בבריטניה לשוויץ. לאחר כ-10 שנים עברה החברה לז’נבה ואז החלה את פעילותה המשמעותית כחברת רולקס.

חברת רולקס העולמית אחראית לפיתוחים שונים. היום בסמארטפון שלכם אתם יכולים לראות מה השעה באזורי זמן שונים נכון? אם אתם רוצים לדעת מה השעה בתאילנד אתם אפילו לא צריכים לחפש בגוגל נכון? אכן זה כך, והיום זה נראה לנו טבעי כל כך רק שלפני כמאה שנים חברת רולקס היא זו שייצרה שעונים בהם אפשר לראות את השעה בשני אזורי זמן. היום אנחנו יכולים גם לדעת בקלות מהו התאריך אבל לפני עידן הסמארטפונים, ואם נלך עוד שנים רבות אחורה נגלה שזה לא היה בנאלי כל כך, ולמעשה הראשונה שהמציאה שעון עם תאריכון על גבי לוח השעונים הייתה חברת רולקס. היא גם ייצרה את שעון הצלילה הראשון והיא אחראית לפיתוחים שונים בתחום השענות. אין ספק שרולקס היא לא סתם שם של מותג אלא הרבה מעבר לזה. חברת רולקס היא החברה המזוהה ביותר עם שעוני יד היום.

כמה יעלה לכם שעון רולקס? אז קודם כל צריך לוודא שאכן מדובר על שעון מקורי של רולקס ולא באיזה חיקוי זול או מקצועי יותר. צריך לדעת מה לבדוק ומה לבחון וממי לקנות כדי לוודא שאכן מדובר על שעון אמיתי של רולקס. אך באופן כללי ניתן להגיש שמחירם של שעוני רולקס הוא לא זול, והוא נע בין אלפי דולרים בודדים עד למאות אלפי דולרים. כמובן שמה שהופך שעון ליוקרתי ויקר יותר הוא הנדירות שלו, מה שאומר שאם מדובר על שעון מסדרה מוגבלת, המחיר שלו בהכרח יהיה מחיר יקר יותר.

שעון חדש או מיד שנייה?

אם אתם חושבים לקנות שעון רולקס, אתם צריכים אם כן להכין לא מעט מזומנים. אתם צריכים להיות עם יכולת לבצע רכישה כזו ובסופו של דבר אם תענדו שעון רולקס על היד שלכם זה יהיה לא פחות מסמל סטטוס. אך בבואכם לרכוש שעון מרולקס ישראל אתם יכולים לקנות שעון חדש ושעון מיד שנייה. לא, בשעוני רולקס זו לא בושה לקנות מיד שנייה מכיוון שמדובר על מותג בעל קנה מידה עצום וגם מוצר לא חדש נחשב מאוד בטח אם הוא שמור כמו שצריך.

בנוסף, אם אתם מחפשים שעון רולקס נדיר או כזה שיוצר בייצור מוגבל, ובטח אם זו סדרה שכבר לא מייצרים מה שהופך אותה אוטומטית לנדירה, רק רכישה מיד שנייה תהיה אופציה בשבילכם. קנייה מיד שנייה של שעון רולקס צריכה להיות עוד יותר מוקפדת כדי לוודא שלא מרמים אתכם ושאתם אכן קונים רולקס ולא משהו אחר, אבל בסופו של דבר זה ישתלם לכם.

לבטח את השעון

היום יש ביטוחים על כל דבר. אפשר לבטח את החיים ואפשר לבטח את הבית, חייבים לבטח את הרכב ואפשר לבטח את הרכוש. כל העניין בביטוח הוא תשלום חודשי או שנתי על זה שאם יקרה משהו למוצר שלנו ולא משנה מהו, אם הוא ייגנב או אם הוא יינזק, נקבל פיצוי על כך מחברת הביטוח. ככל שיש לנו מוצר בעל ערך גבוה יותר אנחנו חייבים לבטח אותו יותר. אם הוא יינזק עוגמת הנפש וההפסד הכספי יהיו גדולים יותר ואם הוא ייגנב או יאבד, עוד יותר…

אם אתם הולכים עם שעון רולקס, אתם מכריזים על איזה שהוא סמל סטטוס שאתם חלק ממנו אבל יש גם את הצד השני. אתם צריכים לזכור ששעון כזה הוא מנקר עיניים, הוא מושך תשומת לב ויכול להיות שגורם עברייני כזה או אחר ירצה במוקדם או במאוחר לשים את ידו על השעון שלכם.

מה הדרך להילחם בבעיה הזו? לבטח את השעון. אתם לא רוצים שיקרה לו משהו, לא רוצים שהוא ייעלם ובטח לא שהוא ייגנב ומכיוון שמדובר על מוצר בעל ערך כספי גבוה שיכול להיות גם של מאות אלפי שקלים, אתם צריכים לבטח אותו וכמה שיותר מהר.

למצוא חנות אמינה

אד איפה קונים שעון רולקס ישראל? בחנות שסומכים עליה כמובן, חנות שמוכיחה לכם שהיא קונה רק מהיבואן הרשמי של חברת רולקס, חנות שאתם יודעים שהיא אמינה ב-100% ומה שהיא מציעה היא עומדת מאחוריו. הדרך לשעון רולקס יפיפה עוברת באיתור המוכר המתאים לעסקה כמו זו, ואתם צריכים לבחון טוב טוב את האפשרויות וכמובן את המחירים. אם תקבלו הצעת מחיר נמוכה מידי, זה צריך להדליק לכם את כל הנורות האדומות.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.