רולקס יד 2? המדריך המלא למכירה או החלפה של שעוני יוקרה

Gotawatch > רולקס יד 2? המדריך המלא למכירה או החלפה של שעוני יוקרה

רולקס יד 2? המדריך המלא למכירה או החלפה של שעוני יוקרה

יש דברים שהם על-זמניים. הם מעבר לזמן ולתקופה, מעבר לאופנות המתחלפות ולתמורות החלות בחברה ובכלכלה. כאלה הם שעוני הרולקס. שעוני היוקרה הללו הם תמיד רלוונטיים, תמיד באופנה ואולי הכי חשוב, תמיד בעלי ערך גבוה, שנשמר לאורך שנים רבות וארוכות…

גם בימים טרופים אלו, כשהעולם כולו מתמודד עם נזקי המגיפה המשתוללת, על היבטיה הכלכליים הקשים, ערכם של שעוני רולקס לא יורד, ואף עולה. אז במיוחד בימים של חוסר יציבות, כדאי להשקיע בפריט שכזה, או להפיק ממנו רווחים נאים.

שעוני רולקס תמיד באופנה וערכם נשמר לחיים שלמים

לא סתם, כבר למעלה ממאה שנים, מותג השעונים רולקס הוא כזה ששמו הולך לפניו. מדובר בשעוני יוקרה שווייצריים, מהאיכותיים ביותר והבולטים ביותר בתחום, שכבר הספיקו לפלס את דרכם אל ידיהם שכל מי שמבין דבר באופנה, ביופי, ביוקרה ובאיכות.

השעונים הללו הם לא רק יפים, מרשימים ומקפיצים בכמה דרגות כל הופעה ולבוש, אלא שחלקם הגדול גם יכולים לתפקד כשעוני מדידה בתנאים קיצוניים כמו טיפוס הרים, צלילה, טיסה ואחרים. מחירם של שעוני היוקרה הללו יכול לנוע, בהתאם לכך, בין מאות דולרים ועד לעשרות אלפי דולרים.

מדוע מדובר בפריט קלאסי למכירה או לרכישה מיד שנייה?

בניגוד למוצרים מכניים אחרים, שעלול להתרחש בהם בלאי לאורך השנים, המנגנונים והחומרים האיכותיים של שעוני רולקס מבטיחים כי איכותם תישמר לאורך שנים ללא דופי.

כמו כן, מדובר בפריט אספנות לכל דבר. הוא יכול בקלות לעבור בין דורות – מאב לבן, מאמא לבת, מבת לנכדה… ואם מתחזקים ושומרים עליו כראוי – הוא רק ישתבח ואף עשוי להיחשב לפריט וינטאג’ נדיר. במיוחד במקרים בהם פסקו מלייצר דגם מסוים, והוא הופך לנדיר וקשה להשגה. אנשים מסוגלים להוציא סכומים במיוחד על דגמים שכבר לא ניתן להשיג.

סיבות נוספות לקנייה של שעון רולקס דווקא מיד שנייה, היא שבקנייה כזו הוא החלפה – טרייד אין, ניתן להתחדש בפריט יוקרתי, בעל נוכחות אדירה ובולטת, מבלי לשבור חסכונות, להיכנס לחוב, או לקחת הלוואה. המחירים של שעוני היוקרה מיד שנייה הם נגישים יותר והבונוס – ערכו של השעון שקניתם עוד עשוי לעלות.

כמו כן, דגמי השעונים החדשים מוגבלים יותר בקולקציות שלהם, ואילו השעונים הותיקים יותר מגיעים בשלל דגמים. המגוון הרחב מאפשר לכם בחירה של דגם שמתאים בדיוק לטעם שלכם, ללא פשרות.

וכאמור, בניגוד למוצרים ופריטים אחרים, הערך של שעוני רולקס נשמר ונשמר לאורך השנים, וכך אין כאן סיכון של הפסד כספי.

כל אלו הופכים את העסקה של קנייה או מכירה של שעון רולקס יד שנייה – לכדאית ומשתלמת ביותר.

מה חשוב לדעת במידה ורוצים למכור או לקנות שעון רולקס מיד שנייה?


אז החלטתם להתחדש בשעון רולקס מיד שנייה או למכור את השעון שבבעלותכם. ישנם כמה כללי אצבע שחשוב מאוד לדעת לפני שניגשים לביצוע עסקה שכזו.

ראשית, חשוב מאוד לדעת כי תחום שעוני היוקרה בכלל, ושעוני רולקס בפרט, סובל מאינספור זיופים וקל ליפול בפח הזה. שעוני רולקס, הן החדשים והן אלו מיד שנייה, נעים בטווחי תעריפים מסוימים מאוד, שחשוב להכיר מראש. במידה והצעת המחיר שקיבלתם נמוכה מהטווח שאתם מכירים – צריכה להידלק אצלכם נורה. סבירות גבוהה כי מדובר בזיוף.

בנוסף, מספר המודל והמספר הסידורי של השעון, אמורים להיות מוטבעים בצורה ברורה על גוף השעון. כמו כן, החריטה בגב השעון יכולה להעיד גם היא כי הוא מזויף, מאחר שישנם מעט מאוד דגמים עם חריטה בחלק האחורי של השעון.

תנו למקצוענים לנהל עבורכם את העסקה ולהבטיח שתרוויחו כראוי


הטיפ הטוב ביותר הוא לדעת באמצעות איזו חברה אתם מבצעים את העסקה הזו. הסוד טמון בבחירת החנות או העסק שינהלו לכם את עסקת המכירה או הקנייה. כדאי לחפש מקום שיש עליו המלצות ופידבקים חיוביים. בעסקאות מסוג זה – ניסיון הוא שם המשחק. ככל שהחברה דרכה אתם קונים או מוכרים את השעון ותיקה יותר בתחום – כך היא תהיה מנוסה ואמינה יותר. יש לבדוק אם אנשי המקצוע שם אכן בעלי ניסיון הנחוץ לבדיקת ערך השעונים, כמו גם איכותו של כל פריט העובר תחת ידם.

מומלץ לערוך תהליך שכזה במקום שכבר צבר רזומה, והוא בקיא בתחום מ-א' עד ת'. פרמטר שיסייע לכם לזהות האם החברה רצינית, הוא השתייכותה לאחד או יותר מהארגונים הבינלאומיים לשעונים: WWT, NAWCC ,IWJG, שכן, חברות בארגונים אלו דורשת מוניטין ומעמד גבוה, לצד המלצות חיוביות רבות.

לסיכום, קנייה או מכירה של שעון רולקס יד שנייה, היא עסקה שתמיד כדאי לקחת בחשבון, גם, ואולי במיוחד – בתקופות של חוסר יציבות כלכלית. המבחר של שעוני יד שנייה גדול יותר, כי הם נשמרים היטב לאורך שנים ואף מעלים את ערכם הכלכלי ו/או האומנותי, ובעיקר בגלל שאם החלטתם להשקיע בפריט אחד עבור עצמכם או עבור מי מיקריכם – שעון יוקרה הוא תמיד התשובה.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.