רולקס הערכת שווי – כיצד אוכל לקבל מחיר אמין לרולקס שלי?

Gotawatch > רולקס הערכת שווי – כיצד אוכל לקבל מחיר אמין לרולקס שלי?

רולקס הערכת שווי – כיצד אוכל לקבל מחיר אמין לרולקס שלי?


יכול להיות שקיבלת שעון רולקס בירושה ועכשיו אתה רוצה למכור אותו ולהרוויח עליו, יכול להיות שקיבלת אותו במתנה ויכול להיות שקנית שעון רולקס ועכשיו אתה רוצה למכור אותו מכל סיבה שהיא. מה שבטוח הוא שיש לך משהו טוב ביד, שעון שהוא מותג ויש לו ערך לא מועט.
שעוני רולקס חדשים מיוצרים לתקופה מסוימת ולאחר מכן הייצור שלהם נפסק. מי שירצה את הדגם הספציפי שייצורו הופסק יצטרך להספיק לקנות שעון חדש כזה בחנות, והאופציה השנייה ובעיקר אם הוא לא הספיק, הוא יצטרך למצוא שעון כזה מיד שנייה.
שעון רולקס יד שנייה יכול להיות פתרון מצוין עבור רבים. יש כמה יתרונות דווקא בשעון רולקס משומש שכדאי להכיר:

  • ירידת הערך שלו מתמתנת – כמו כל דבר שכבר לא נמצא במצב חדש, הוא לא מאבד מהערך שלו בצורה דרמטית כשהוא עובר מיד ליד. מוצר שעובר ממצב חדש למצב של יד 2 עובר ירידה דרמטית, מה שאומר שאם הערך שלו יישמר במצב של יד שנייה, כשהוא יימכר שוב הוא יימכר במחיר טוב.
  • יכול להיראות בדיוק כמו חדש – שעון רולקס יד שנייה יכול להיראות בדיוק כמו שעון חדש. למעשה, הסיכויים ששעון רולקס מיד שנייה לא ייראה ככה הם נמוכים, מכיוון שמי שקונה את השעונים הללו הם אנשים שלא מוותרים על נראות ואולי בעיקר בגלל זה הם קונים, ככה שגם שעון משומש יעבור שיפוץ אם הוא יהיה זקוק לכך וייראה ממש כמו חדש.
  • ערכו של שעון יד שנייה יכול אפילו לעלות – כן כן, ערכו של שעון יד שנייה יכול בהחלט לעלות. איך זה קורה בדיוק? זה קורה בעיקר כשמדובר על שעון עם ביקוש רב, שעון שכבר לא מייצרים אותו וקשה גם להשיג אותו בשוק היד השנייה. במקרה כזה, הערך שלו יעלה ויכול להיות עוד יותר ממה שהוא היה כשהוא נמכר בפעם האחרונה.
  • כי הוא זול יותר – מי שתמיד חלם ללכת עם שעון רולקס על היד, תמיד חלם שאנשים יסובבו לכיוונו את הראש וילחשו עליו, מי שתמיד קיווה שהוא יוכל להרשות לעצמו יום אחד ללכת עם שעון כזה אבל התקשה להגיע לשעון חדש, יוכל להגשים את זה עם שעון משומש. שעון משומש הוא פתרון מצוין ויש יותר ויותר אנשים שבוחרים דווקא באופציה הזו במקום להמתין ליום שהם יוכלו להרשות לעצמם שעון רולקס חדש.

למה אנשים רוצים לקנות רולקס?

אנשים מוכנים לא פעם לקנות שעון רולקס בכל מחיר. הם רוצים להיות עם הכבוד לענוד את השעון הזה, הם רוצים להגשים את החלומות שלהם וכן, שעון רולקס בהחלט מייצג משהו. בין אם הוא חדש או מיד שנייה, שעון רולקס מייצג כסף. הוא מייצג מעמד ומייצג יוקרה.
והנה גם קצת על חברת רולקס למי שלא יודע… חברת רולקס היא חברה שקיימת כבר שנים רבות. היא הוקמה כבר בשנת 1905 על ידי שני שותפים גיסים, ובתחילת הדרך עסקה בעיקר ביבוא של מנגנוני שעונים. עם הזמן החברה החלה לייצר ולמכור שעונים באופן מלא והחברה נרשמה כחברה לכל דבר עם השם רולקס, כשהטענה היא שהפירוש הוא "מצוינות בשענות".
חברת רולקס אחראית על כמה חידושים בתחום השענות. היא הראשונה שייצרה שעונים שמיועדים לצוללנים מה שאומר שהם אטומים לגמרי למים. בנוסף, השעונים של רולקס היו הראשונים להיות עם תאריכון, מה שאז היה שיא הקדמה בעולם השעונים. החברה גם החלה לייצר שעונים עם שני אזורי זמן מה שאומר שאז היא ייעדה אותם גם לעולם התעופה, וטייסים ואנשי צוות אויר היו הראשונים ליהנות מהחידוש הזה, והיא גם הראשונה שהחלה לייצר שעונים שקיבלו תו תקן כרונומטר ממכון התקנים.
במהלך השנים, רולקס מכרה את עצמה כזו שמייצרת שעונים לתנאים קיצוניים. השעונים שלה התאימו כפי שציינו לצוללנים ולטייסים, למטפסי הרים ולחובבי אקסטרים באופן כללי. מחירי השעונים של רולקס נעים בין אלפי דולרים לעשרות ואף מאות אלפי דולרים, ואפשר להשיג אותם בחנויות ברחבי העולם כמו גם לקנות אותם מיד שנייה מהחנויות הללו.

אז איך אפשר למכור ולקבל מחיר הוגן?

אם יש לכם שעון רולקס ואתם חושבים למכור אותו מכל סיבה שהיא, אל תעשו את זה סתם כך בלי חשיבה מוקדמת ובטח בלי שאתם מייעצים עם האנשים הנכונים. הדבר החשוב ביותר הוא למצוא חנות אמינה שקונה שעונים מעין אלו ותתן לכם מחיר הוגן, והנה כמה פרמטרים למציאת חנות כזו.
חנות שתקנה מכם את שעון הרולקס שלכם וגם תיתן לכם מחיר הוגן היא חנות שצריכה להיות קודם כל עם וותק וניסיון. למה? קודם כל כי זו חנות שיש בה אנשי מקצוע שיכולים באמת להעריך את השעון שלכם בצורה נכונה אבל מעבר לכך, הם לא ירצו לפגוע במוניטין שלהם. חנות כזו רוצה שיגיעו אליה עוד המון לקוחות והיא תעשה לא מעט כדי להגיע לזה. אם היא תיתן מחירים לא הוגנים, לא יגיעו אליה בעתיד כדי למכור שעוני רולקס כמו גם שעונים אחרים.
אבל הדבר החשוב ביותר כפי שציינו הוא האמינות והיושרה. אם אתם רוצים למכור את שעון הרולקס שלכם ולקבל הערכת מחיר הוגנת, אתם צריכים למצוא מקום שהאמינות אצלו היא מעל לכל. אתם צריכים לקבל חוות דעת והמלצות מחברים, צריכים להגיע ולהבין על מה מדובר ולקבל את הרושם הדרוש לכם כדי לעשות עסקה עם החנות הזו.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.