קניית שעוני זהב

Gotawatch > קניית שעוני זהב

קניית שעוני זהב

קניית שעוני זהב

ישנם אנשים אשר עונדים שעונים פשוטים אשר עלותם מסתכמת בכמה מאות שקלים, אולם ישנם גם בעלי ממון, שלא יוותרו על ענידת שעון מזהב, סמל לסטטוס המשדר יוקרה ואלגנטיות. שעון זהב מתאים הן לנשים והן לגברים, והאמת היא שהבחירה איננה קלה. ניתן כיום למצוא מגוון שעוני זהב המיוצרים ע"י חברות מותג עולמיות, בדגמים ועיצובים רבים, ביניהן כמובן חברת רולקס.
קניית שעוני זהב

שעון כפריט אופנתי

קיימים שעוני יד ומכל הסוגים, העשויים מחומרי גלם שונים. שעון הוא הדרך שלנו (כבר הרבה מאוד שנים) להיות עם היד על הדופק בכל הקשור לסדר יום ושעה. אולם שעון יד איננו רק מוצר פונקציונאלי, הוא חלק אינטגרלי מעולם האופנה, ומידי שנה צצים להם שעונים בעיצובים חדשניים ומקוריים. בנוסף, כפי שנאמר, שעון הוא סמל מובהק למעמד האדם העונד אותו והוא גם משדר סטאטוס גבוה.

שעוני זהב

שעונים עשויים מזהב טהור, הם לבטח סמל סטאטוס, ולא חייבים לקנות אותם לבד, אלא להתייעץ עם עוד אדם. זהו גם רעיון נהדר למתנת יום הולדת מפתיעה של בן או בת הזוג, ולא חסרות עוד סיבות לרכוש שעון יוקרתי כמתנה.

שעונים המתאימים לכל אחד ואחת

כפי שהוזכר בראשית המאמר, שעונים העשויים מזהב, משדרים יוקרה רבה, והם מעוררים תשומת לב מצד הנוכחים. הנטייה שלהם היא להעריך אדם העונד שעון כה יוקרתי ואלגנטי, עם נוכחות רבה. על פי סוג השעון, אנשים גם נוטים לתייג אחרים, בתור עשירים ומצליחים. והיה ומדובר במתנה למישהו אחר, זו תהיה הפתעה נהדרת בעבורו, המביעה הרבה מאוד הערכה כלפיו. שעוני זהב מתאימים לבני כל הגילאים, החל מבני נוער ועד לקשישים.

בדקו כי השעון איננו מזויף

לא כל שעון זהב שתיראו, אכן עשוי מזהב טהור. ישנם לא מעט שעונים דמויי זהב, ואיך ניתן לדעת? גם לפי המחיר. סביר להניח ששעון העשוי מזהב אמתי, עלותו תהיה גבוהה בהרבה. ישנם גם רבים המעתיקים דגמים של חברות מותג, כך השעון שאיננו עשוי מזהב, יכול להיראות אמתי לחלוטין, אולם, איש מקצוע יבחין בכך מיד.

אם בכל זאת החלטתם לרכוש שעון מזויף, רצוי לדעת כי אין מדובר במוצר איכותי הדומה לדבר האמתי, וישנם גם אנשים שלאו דווקא מקצועיים, שיוכלו להבחין בכך. בצורה זו, יהיה לכם קשה להשיג את מה שכה ייחלתם לו – הערכה וכבוד. אם אתם לא משופעים במזומנים, תמיד תוכלו למצוא שעון ההולם את תקציבכם הכספי, ועדיין מדובר בשעון זהב.

בחירת שעון זהב לנשים

נשים רבות לא יתנגדו לענידת שעון זהב, נהפוך הוא, יש להן במה להתגאות. מחירו של השעון תלוי בכמות חומר הגלם – הזהב. גם בעבור נשים שעוני זהב מייצגים יוקרה, והצלחה בחיים. רבות הן נשות קריירה מצליחות אשר יענדו שעון זהב, וזאת מכיוון שהוא בעל סגנון קלאסי, שאיננו רעשני מידי. שעונים ניתן להעריך לא רק על פי טיב איכותם או על פי המותג. שעוני זהב הם בין המרשימים ביותר, ומכאן גם ערכם המוסף, וכן, הן נשים והן גברים המעדיפים סגנון שעון קלאסי, שעון זהב הוא האופציה הטובה ביותר בעבורם.

טיפים נוספים לקניית שעון זהב לנשים

בהחלט אפשר לרכוש שעוני זהב איכותיים, אשר אינם מיוצרים ע"י מותג ידוע ובעל שם. לא חייבים לרכוש שעונים של חברות מותג, שכן ישנן חברות המייצרות שעוני זהב, שלא יתאימו לטעמה של כל אישה. זאת ועוד, שעונים שאינם מיוצרים על ידי חברות מותג, עשויים להיות איכותיים באותה המידה בכל הקשור לפונקציונאלית. לעומת זאת שעוני זהב ממותגים, היתרון הבולט שלהם – עצם היותם מיוצרים על ידי חברות ידועות. שעון רולקס למשל, יוצר רושם עז. כמובן שמחירם של שעוני מותג, יקר בהרבה משעונים שאינם מיוצרים על ידי חברות ידועות שם.

מאילו חומרים עשוי השעון?

שעון יד לנשים, קיימת חשיבות רבה למראהו, אפילו יותר בהשוואה לשעוני יד לגברים. גם החומר ממנו עשוי השעון, הוא בעל משמעות רבה. בקרב הרבה מאוד נשים, שעונים עשויים מזהב הינם פופולאריים ומבוקשים וכיום מייצרים יותר ויותר שעונים מסוג זה בעבורן. מבחר שעוני הזהב לנשים, גדול בהרבה מהמבחר המוצע לגברים.

גווני הזהב

למזלם של כל שוחרי שעוני הזהב, קיים לא רק גוון אחד, אלא כמה. קיים זהב בגוון אדום, זהב בצבע קלאסי, זהב בגוון ורוד וזהב לבן. לעיתים, חברות מסוימות נוטות לשלב גם חומר גלם נוסף – טיטניום, בנוסף לזהב. שעוני הזהב עשויים מפלדה שאיננה מחלידה ולא נתונה לקורוזיה, ויש לכך משמעות רבה, למי שסובל מאלרגיות למתכות שונות.

איזה מנגנון קיים בשעונים?

אם כבר רוכשים שעון זהב יקר ערך, חשוב לברר אודות המנגנון שלו. ישנם שעונים מכניים וסוג נוסף של שעונים – קוורץ. לרוב שעונים בעלי מראה קלאסי, המנגנון שלהם יהיה מכאני, מה שלא מבטיח שהם יציגו את השעה המדויקת. לעומת זאת, שעוני קוורץ הינם מדויקים יותר, פונקציונאליים, הם ישמשו אתכם למשך שנים רבות ועלותם נמוכה בהשוואה לשעונים בעלי מנגנון מכאני.

בחירת השעון האולטימטיבי

נשים שמות לב במיוחד לעיצוב השעון ומראהו. כאשר מדובר בשעון זהב בעל מראה קלאסי לרוב צורתו תהיה מעוגלת, אולם יש גם נשים המעדיפות שעון המעורר יותר תשומת לב, במיוחד לאור העובדה שהסגנון שלו מתאים יותר לגברים, למשל שעון מרובע. כמו כן, גם שעונים בעלי צורה מלבנית הינם מבוקשים, וישנם גם שעוני זהב בעלי עיצוב יוצר דופן, המעוררים תשומת לב רבה, והם גם אופנתיים במיוחד.

בהחלט אפשר לרכוש שעון זהב אותו מתאימים לשעות היום. ישנן נשים הרוכשות את השעונים הללו ליום-יום, הן עונדות אותם בעבודה וקיימים שעונים בעלי מראה יוקרתי ונוצץ, אלה מתאימים יותר לשעות הערב כאשר מתארחים באירוע כלשהו. שעוני זהב יכולים גם להיות מעוטרים ומקושטים, כלומר השעון הוא בהחלט סוג של תכשיט.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.