מחירי שעוני רולקס – חדשים מול יד שנייה

Gotawatch > מחירי שעוני רולקס – חדשים מול יד שנייה

מחירי שעוני רולקס – חדשים מול יד שנייה

אם אתם רואים יותר ויותר שעוני רולקס אצל גברים ונשים שמסתובבים בסביבתכם הקרובה, אזי יש לכך סיבות טובות. ממבט ראשון ומטווח רחוק, יחסית, ניתן לזהות את השעון הזה בקלות, אבל רק ממבט מקרוב ניתן להבחין אם הוא חדש או משומש, ויש לכך סיבות כבדות משקל. השעונים הללו תמיד בולטים בסביבתם בגלל העיצוב המיוחד שלהם שמלווה את חברת רולקס מיום היווסדה, אבל לא רק. שעוני יד שנייה של רולקס נראים טוב בזכות כושר העמידות והבלאי המועט שלהם, בגלל החומרים האיכותיים מהם הם מורכבים, ובזכות העובדה שהם מקבלים טיפול מתאים במעבדות החברה המשווקת טרם מכירתם כיד שנייה.

טווח מחירים נוחשעוני רולקס

בעלי שעוני רולקס יכולים, במקרים רבים, למוכרם לחברת גוטהלף ע. שעונים המשווקת אותם, החברה תרכוש אותם בחפץ לב, ואף תציע שעון חדש בקיזוז עלות הישן. לאחר קבלת השעון הוא ייבדק, יתוקן וישופץ לפי הצורך וישווק מחדש. כך גם אתם יכולים לרכוש אחד כזה לפי טעמכם ובמחיר סביר. נכון הוא שמחירי שעונים חדשים הינם יקרים, יחסית, אבל גם הם מגיעים בטווח מחירים רחב. ניתן למצוא שעונים במחירים של כעשרת אלפים שקלים ומעט יותר, ובסכום כזה רבים ירצו לרכוש חדש והיישר מפס הייצור. אנשים בעלי יכולת כספית גבוהה או משודרגת יכולים למצוא גם שעונים במחירים של יותר ממאה אלף שקלים.

מחירי דגמים חדשים ומשומשים

ככל שהשעון מהודר יותר, ועטור בזהב 18 קרט וביהלומים, כן מחירו מאמיר. חשוב לזכור כי מדובר במתכות יקרות וביהלומים שערכם בשוק החופשי יכול לזנק בעתות שונות, כך, שהרכישה עשויה להיות כדאית בחישוב לטווח ארוך. בכל מקרה, שעון חדש מאבד מערכו כאשר הוא הופך למשומש ואז לכל מי שחפץ להתהדר בשעון רולקס איכותי הרכישה הופכת לכדאית יותר ויותר. חשוב לזכור, כי השעון היוקרתי הזה הינו מותג רב מוניטין בזכות האמינות שלו. חברת רולקס מקפידה על מספר כללי ברזל בעת תכנון וייצורר שעוניה. אמינות, דיוק, אטימה מלאה למים ואבק ואנרגיה בלתי מתכלית. בכל שעון רולקס יש קפיץ מיוחד אשר נדרך בעת תנועות היד, וכך מושגית האנרגיה התמידית להפעלתו.

דגמים

כיאה לחברה שמוכרת בכל העולם ויש לה קהל לקוחות ומעריצים מושבע, היא מתאימה את אופי השעונים לקהל רחב ככל האפשר, כמובן, תוך כדי שמירה על עקרונות המותאמים לקהל היעד שלה. כך, ניתן למצוא סדרות ייצור מגוונות שעשויות לקלוע לטעמים שונים של גברים ונשים. יש את דגמי דייטג’אסט, דייטונה, GMT. סאבמרינר ועוד רבים אחרים וטובים. שעוני רולקס מיוצרים עשרות שנים ויש דגמים רבים אשר ייצורם הופסק אבל הם עדיין מעוררים סקרנות, ולכן, יש להם ביקוש רב. שעוני וינטאג' אלו ואחרים נוספים מוצגים כשעוני יד שנייה מעולים ורבים היו שמחים לשים יד על אחד מהדגמים הללו, מה עוד שניתן לרכשם במחירי מציאה והזדמנות נוחים.

חשש מזיופים

שעוני רולקס הינם יקרי ערך, ולכן, יש חשש מזיופים. משום כך, טוב יעשה כל רוכש פוטנציאלי אם יחפש אותם אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מוכרים שעוני רולקס משומשים באחריות ולאחר בדיקה. כל שעון עובר בדיקה מדוקדקת טרם העמדתו למכירה. היות ומדובר ברכישה יקרת ערך הרי שלאמינות, במקרה הזה, יש ערך עליון. היו כבר מקרים לא מעטים שבהם רוכש שעון רולקס משומש איבד את כל כספו כאשר התגלה, לדאבונו, כי רכש מוצר מזויף וחסר ערך. טווח המחירים של מחירי שעוני רולקס משומשים, כאמור, נמוך משמעותית מאלו החדשים ובחנות ובאתר של גוטהלף ע. שעונים ניתן למצוא מחירים סבירים והוגנים.

רולקס מקורי יד שניה

שירות מקצועי

שעון רולקס הינו מוצר שנחשב יוקרתי ורבים עונדים אותו. ניתן למצוא שעונים כאלו אצל ישראלים עשירים אשר מייחסים חשיבות למושגים כמו: יופי, אמינות, יוקרה, מעמד, ייחוס ועוד. יחד עם זאת, יש טייסים, בעלי עסקים, בעלי מקצועות חופשיים ואחרים שנמנים על המעמד הבינוני בישראל אשר שעוני רולקס "מדברים" אליהם והם רוכשים אותם, גם אם הם מיד שנייה. לצד כל התכונות הטובות שהוזכרו לעיל יש בישראל משווק על דוגמת גוטהולף ע. שעונים, אשר מספק שירות מקצועי לאורך כל הדרך. מומחי החברה יספקו מידע אמין ומקיף על עולם שעוני הרולקס, על הזמינות של המשומשים ויסייעו לכל מתלבט לבחור את השעון המתאים לו ביותר.

מעבדות תיקונים

המשווק מספק, בנוסף, שירותי תיקונים במעבדות המקצועיות שברשותו. שענים המתמחים במנגנוני שעוני הרולקס יתקנו כל שעון שמגיע בתקופת האחריות וגם לאחריה. כל תיקון יתבצע בצורה מושלמת בין אם ייעשה עקב, חבלה, קלקול שנובע מבלאי או מסיבות אחרות נוספות. שירות מקיף כזה מקל מאוד והינו בעל משקל בהחלטה על רכישת שעון רולקס רב ערך. הרכישה הינה יקרה ונעשית לטווח ארוך, ולכן צריך לשקלל את כל האלמנטים השונים ובראשם, כמובן, המחיר. צריך לזכור, כי, בסופו של דבר, מדובר במוצר איכותי שכמעט ואינו מתקלקל ולכן, ניתן ליהנות ממנו לאורך תקופה ארוכה.

קהל לקוחות נאמן

בעלי שעוני רולקס יכולים להחליפם בחדשים בכל עת שיחפצו, והצורך בשינוי נובע מרצון להתחדש, להתרענן, לצעוד עם הזמן, בגלל אירוע מיוחד או סתם כי מתחשק. בכל נקודת זמן כזאת עומדת לרשותם מערכת משומנת של גוטהלף ע. שעונים אשר יכולה להציע להם עסקאות טרייד אין מעולות. אנשי המכירות של החברה יציעו להם דילים נוחים אשר יקלו על ההחלטה להחליף את השעון. לרשות המתעניינים יש מבחר גדול מאוד של שעוני גברים ונשים והשפע יקל אף הוא על התהליך. בזכות כל המערכת הזאת, יש לחברת גוטהלף ע. שעונים קהל לקוחות נאמן שמלווה אותה לאורך תקופה ארוכה.

ליעוץ מקצועי, פנו אלינו, גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.