מותגי שעונים לנשים הנפוצים ביותר

Gotawatch > מותגי שעונים לנשים הנפוצים ביותר

מותגי שעונים לנשים הנפוצים ביותר

מותגי שעונים לנשים הנפוצים ביותר

לפני זמן לא רב, ערך מגזין האופנה והלייפסטייל StyleCraze.com רשימה של 20 דגמי שעוני הרולקס המדהימים ביותר לנשים הקיימים כיום בשוק. מתוך רשימה זאת, שלפנו את העשרה המהממים ביותר, על מנת שגם את, כמו אלפי נשים ברחבי העולם, תוכלי לך, כיעד, לסמן את שעון הרולקס הבא שלך.

רולקס – עצם אזכור השם עצמו מעלה דמותו של אדם שופע מותרות, עמוס תכשיטי יהלומים יקרים, ומטופח מכף ראש ועד רגל. עבור חובבי שעון ברחבי העולם, הסיפוק האולטימטיבי יהיה להוסיף רולקס לאוסף שלהם. עבור רבים מהם, יחד עם זאת, החלום הזה יכול פשוט להישאר בגדר חלום. כך או כך, אין כל רע בצפייה בתמונות מדהימות של מותגי שעונים לנשים. בנוסף, רשימה זו יכולה לשמש אותך בעת ביצוע רכישת שעון יד בעתיד או בחיפוש אחר חיקויים / זיופים להם). אז למה את מחכה?

1. Pearlmaster 39 – רצועת זהב לבן ולוח מחוגים משובץ יהלומים

נדיר מאד למצוא אישה שלא תפלוט "אני מאוהבת…" כאשר עיניה ינוחו על הבייבי הזה! כשהוא עשוי כולו זהב לבן 18 קראט, הרצועה שלו מודגשת בקווים מקבילים של יהלומים, ובלוח המחוגים משובצים 455(!) יהלומים, רולקס התעלתה אף על רמת האומנות הידועה שלה. וזה לא נעצר שם – הקלף המנצח של הדגם הזה הוא הבאזל עם 48 ספירים שיוצרים מדרג גוון יפהפה מכחול ועד לוורוד פוקסיה, שהופך את יצירת מופת זו למדהימה וליוצאת דופן לחלוטין.

2. Lady-Datejust 28 – רצועת זהב אברוז ולוח מחוגים בצבע שוקולד

בשנים האחרונות, הזהב הוורוד ביסס את עצמו היטב בשוק התכשיטים וכמתכת אלגנטית לנשים אלגנטיות ברחבי העולם. מיוצר בזהב אברוז 18 קראט ומודגש ביהלומים, Lady-Datejust 28 הוא השעון עבור האישה המודרנית בת דור המליניאל. לוח המחוגים השחום עם יהלומים וסמני השעות בצורת כוכב מוסיפים נופך משמעותי של אי-קונבנציונליות לפריט הקלאסי הזה.

3. Lady-Datejust 28 – רצועת פלטינום כחולה ולוח מחוגים כחול-קרח

אם תהית אי-פעם איזה שעון הייתה המלכה אלזה מ"לשבור את הקרח" עונדת, לו הייתה קיימת במציאות, את יכולה להפסיק לעשות זאת עכשיו. השעון עשוי פלטינה 950 באיכות מעולה, והאלגנטיות של לוח המחוגים בצבע כחול-קרח המוקף ביהלומים מתחרה רק בספרות הרומיות (המשובצות יהלומים, כמובן) אשר משוות לשעון סגנון עתיק וקפוא כאחד.
שעון רולקס אשה

4. Pearlmaster 34 – רצועת זהב אברוז ולוח מחוגים לבן

כשמדובר בתכשיטים שצריכים לבנות תדמית עסקית מקצועית, זהב אברוז הוא ההימור הבטוח ביותר שלך. עם גוף הזהב הוורוד שלו, לוח מחוגים לבן ופשוט, משווה ה- Pearlmaster 34 רושם מאופק, שקט ואלגנטי. הברק של 12 יהלומים בבאזל, המקבילים לסימוני השעות הרומיים מוסיפים לשעון טיפה שובבות, השוברת את המראה הרציני מידי.

5. Lady-Datejust 26- רצועת Rolesor לבנה ולוח מחוגים שחור

כאשר מדובר במותגי שעונים לנשים ולגברים, רולקס נחשבת לא רק לחדשנית, אלא גם לחלוצה המקדימה את זמנה. השילוב הייחודי ברצועת זהב לבן ופלדה (הרשום כפטנט בשם Rolesor) שמשמש את דגם השעון הספציפי הזה הוא עדות לכך. בעוד צמיד הג’ובילי והבאזל המחורץ מוסיפים רמז לגבריות בשעון, 12 סימני השעה (כל אחד מהם מסומן על ידי יהלום) על לוח מחוגים בגוון שחור-חצות מוסיפים לו שמץ של מסתוריות נשית.

6. Lady-Datejust 28 – רצועת זהב צהוב ולוח מחוגים בגוון שמפניה

כאשר את חושבת על תכשיטים המתאימים לאצולה, זהו כנראה סוג של שעון שיעלה על דעתך. קייס עשוי זהב 18 קראט ובאזל עמוס יהלומים, השעון הזה הולם מאד את ההגדרה ליוקרה ייחודית. לוח המחוגים בגוון שמפניה וסמני השעה בצורת כוכבים עובדים יחד ומשלימים את הרושם המפואר של יצירת האמנות הזו.

7. Datejust 36 – Rolesor, זהב צהוב, לוח מחוגים עשוי אם-פנינה (Mother-of-Pearl) טבעי

בעוד חלק מהאנשים עשויים להיות מרוצים רק מעצם הבעלות על שעון רולקס, ישנם אחרים אשר עשויים לרצות שעון רולקס יחיד מסוגו. הצמיד המשולב העשוי Rolesor וזהב צהוב המשלימים זה את זה, הופך את ה-Datejust 36 לשעון ייחודי. כך גם אם הפנינה הטבעית המעובדת ביד, המשמשת ללוח המחוגים והופכת כל אחד מהשעונים למיוחד במינו. הגוונים הטבעיים של אם-הפנינה מתוגברים על ידי סמני שעה מרובעים עשויים זהב צהוב ומשובצים ביהלומים.

8. Datejust 36- רצועת Rolesor לבנה ולוח מחוגים עשוי ברונזה

כן, בעלות על שעון רולקס היא עניין רציני. אבל זה לא אומר שאת לא יכולה לתת לצד ה"מוזר" שלך לבצבץ גם בעת רכישה כזו. צמיד הג'ובילי מרובה החוליות שלו והבאזל מעוטר יהלומים הם החלק הנורמטיבי. את החלק המעניין, מהווה לוח המחוגים עשוי הברונזה, שעליו הבלטה של מה שנראה מוטיב פרחוני, אבל, למעשה, הוא ציורים של גלגלי השיניים האחראים על פעולתו של השעון.

9. Datejust 31- רצועת זהב צהוב

אילו התבקשנו לתת שם לשעון הזה, בטוח היינו מכנים אותו " Golden Opulence" (כן, על שמה של הגלידה היקרה ביותר בעולם). קייס בזהב צהוב 18 קראט מוצק, באזל משובץ יהלומים, הגולשים אל זיזי האחיזה של הצמיד – סימן אמיתי של ליוקרה של העונדת אותו. אבל מה שבאמת הופך את השעון למיוחד, הוא לוח המחוגים בגוון שמפניה בהבלטה חוזרת ונשנית של שם המותג, רולקס.

10. Datejust 36- רצועת עור ורוד ולוח מחוגים שחור

רצועות מתכת הם לא הקיק שלך? רולקס עובדת קשה כדי להתאים את הדגמים שלה לטעם הייחודי של כל אחת ואחד. רצועת עור מדהימה בגוון גולדן-רוז, מאפשרת התאמת השעון בנוחות סביב פרק ידך. היופי המאופק של השעון הזה מתוגבר עם לוח מכוונים שחור, סמני ספרות רומיים לציון השעה ובאזל מחורץ במיומנות מתוך זהב אברוז.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.