מדוע שעוני רולקס כה פופולאריים ברחבי העולם?

Gotawatch > מדוע שעוני רולקס כה פופולאריים ברחבי העולם?

מדוע שעוני רולקס כה פופולאריים ברחבי העולם?

שעון רולקס למכירה – הימנעו מזיופים

שעוני רולקס, שעוני יוקרה המיוצרים ע"י חברה אשר הוקמה עוד בשנת 1905 ופועלת בשוויץ, הם למעשה השעונים היותר מוכרים ונמכרים בעולם. הם מהווים סמל סטאטוס ומעמד. שעוני החברה נבדלים משעונים של חברות אחרות, מן הסיבה שהם אמינים, מעוצבים בסגנון מקורי ויוצא דופן בלעדי לחברה, איכותיים וחדשניים.

חברת רולקס מוכרת מגוון דגמים ועיצובים של שעונים, כולם כאחד מיוצרים מחומרי הגלם המשובחים ביותר. לא בכדי מחירם של שעונים אלה מסתכם בעשרות אלפי שקלים ואף יותר. רולקס הוא שעון מותג.
שעון רולקס למכירה - גוטהלף שעונים

מהם עקרונותיה של החברה?

חברת רולקס פועלת על פי כמה עקרונות ברורים שאין לערער עליהם: כל השעונים הינם מדויקים, הם עמידים בפני חדירה של מים או לחילופין, אבק, מה שתורם לשמירה על השעון, הם אמינים ולעולם אינם יוצאים מן האופנה, במיוחד כאשר מדובר בדגמים עתיקים וייחודיים. מכיוון שאלה שעונים כה חדשניים, לא מעט אנשי מקצוע נוהגים לרכוש אותם. מי למשל? העוסקים בצלילה, אנשי טייס, השעון מתאים לכל שוחרי הסנפלינג, לבעלי מקצועות חופשיים ועוד.

שעון רולקס למכירה יד שנייה

ישנם אנשים להם שעון רולקס, אותו הם מעוניינים למכור, לרכוש במקומו שעון לגמרי חדש, וכך ניתנת לאחרים ההזדמנות לרכוש שעונים משומשים, שאינם פחות טובים מאלה החדשים ובעלות נמוכה יותר. אם זהו דגם מיוחד, ערכו עם השנים רק יעלה. את השעונים הללו תוכלו לרכוש אך ורק בחנויות המוכרות תכשיטים יוקרתיים. בהחלט לא חייבים לרכוש שעוני רולקס שיצאו זה הרגע מהמפעל, במיוחד אם אתם מתקשים לעמוד בעלות הכספית, אלא אחד משומש. שעוני רולקס שאינם חדשים, עלותם נמוכה בהרבה בהשוואה לחדשים.

יתרונות נוספים

כל מי שרוכש רולקס יד שנייה, מקבל מהחנות אחריות על המוצר. המשווקים המורשים רשאים לחדש שעוני רולקס, הן מצדם החיצוני והן מצדם הפנימי. בדרך זו, רמת התפקוד של השעון, לא תהיה פחותה מזו של שעון חדש. ישנם גם כאלה אשר מתעקשים למצוא שעוני רולקס שיוצרו בסדרה מוגבלת, או כאלה הנחשבים לנדירים. ובכן, חדשים לא תוכלו לרכוש אותם, אלא רק משומשים. למעשה, זוהי השקעה כספית לטווח ארוך, זאת מכיוון שעם הזמן מחיריהם של שעונים ייחודיים ונדירים אלה, רק יעלה.

שעוני יד שניה – היכן ניתן לרכוש?

ישנן לא מעט חנויות יוקרה המוכרות שעוני רולקס יד שנייה. חשוב לברר היטב פרטים אודות החנות ואמינות העסק. בחנות יוקרה, כל השעונים המשומשים הינם איכותיים, מצבם לא פחות ממצוין. כאשר מגיע השעון לחנות, השענים בודקים אותו בקפדנות ודקדקנות, בין היתר על מנת לוודא כי מדובר בשעון אוריגינלי ולא מזויף. לא פחות חשוב – חנויות אלה מעניקות אחריות, כך שאם השעון נפגע מסיבה כלשהי, יש למי לפנות.

האם שעון הרולקס שלכם אמתי או מזויף?

זוהי יכולה להיות שאלת השאלות. תעשיית זיוף שעוני הרולקס, רק הולכת ופורחת, קיים ביקוש ומכאן גם ההיצע. ובכל זאת, שעוני רולקס המקוריים והאמתיים, הם סמל למעמד ולסטאטוס של הקונה. מה שיכול ליצור רושם רב על הסובבים אותו, אשר ידעו גם להעריך את בחירתו.

תעשיית הזיופים

המדינה מס’ 1 שמזייפת שעוני רולקס ושלא במפתיע היא סין. אולם במדינה זו, תעשיית הזיוף של מותגים אחרים, גם היא פורחת. הסינים מוכרים את השעונים המזויפים בכל רחבי העולם, ואין להם שום בעיה מעצם העובדה שהם מזייפים מותג כה מוכר ויוקרתי. מחיריהם של שעוני רולקס מזויפים, אינם אחידים. ישנם שעונים בעבורם יגבו כמה עשרות דולרים, וישנם כאלה, למרות העובדה שהם מזויפים, יעלו פי כמה יותר. עלות השעון המזויף תלויה רבות בעד כמה הוא דומה לדגמים המקוריים של חברת רולקס, וכמו כן, ככל שהוא מדויק יותר, עלותו תהיה גבוהה יותר.

מי מעדיף מה?

לא כולם שואפים לאותו הדבר. ישנם אשר יסתפקו במוצר מזויף, העיקר לא לצאת פראיירים, ולהרגיש טוב עם עצמם, שהנה הם עונדים שעון רולקס. מובן ששעון שכזה יהיה זול במיוחד, ובכל זאת הוא עשוי להיראות זהה כמעט לחלוטין לדגם המקורי. לעומתם, ישנם אנשים שבשום באופן לא ירצו לשמוע על מוצר מזויף ולא אורגינלי, עצם זה שהוא לא אמתי מעורר בהם סלידה. הם יהיו מוכנים להשקיע כספים רבים בעבור שעון רולקס אמתי שיוצר במפעל.

מדוע שעוני רולקס כה פופולאריים ברחבי העולם?

בהחלט ניתן לומר, השעון המוכר ביותר בעולם אשר המוניטין שלו הולך מלפניו הינו שעון הרולקס. בשל סיבה זו הוא נמכר בכמויות גדולות בכל רחבי העולם. על פי אחד מעיתוני הכלכלה המוכרים והמוערכים ביותר, אין מותג חזק ממנו, בין אם מדובר במכירת שעונים חדשים או שעוני רולקס יד שנייה.

החברה מייצרת אלפי שעונים מידי יום, מעוצבים כולם על ידי מיטב המעצבים העולמיים, ומכאן מראם הכה ייחודי המעורר רושם עז. לרולקס מבחר רב של דגמי שעונים, העשויים מחומרי גלם איכותיים, כמו זהב על כל גווניו, יהלומים, פלטינה ועוד. רולקס גם ידועה בקו ייצור השעונים בעל המראה הקלאסי והשמרני יותר, אך היא מייצרת שעונים בעלי מראה נועז, דומיננטי וצבעוני.

חידושים שרולקס פיתחה

חברת רולקס הינה בעלת תעוזה, עם הפנים קדימה כל העת, לעולם לא קופאת על שמריה. זוהי אחת מחברות ייצור השעונים שהיא לא רק המובילה בעולם, היא זו שיצרה בפעם הראשונה שעונים לצוללנים מקצועיים, שעונים בהם מוצג התאריך, ופיתוח המנגנונים הטובים ביותר, בין אם זהו שעון מכאני או שעון קוורץ. במהלך השנים, החלה החברה לייצר שעונים לא רק לצוללנים, היא קראה את המפה היטב, והחלה לייצר שעונים בעבור מטפסי הרים מקצועיים, טייסים, וכמובן, איך אפשר לשכוח? לא מעט ידוענים ומפורסמים, עונדים על ידם שעון רולקס יוקרתי ומעוצב.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.