מדוע דווקא שעוני רולקס?

Gotawatch > מדוע דווקא שעוני רולקס?

מדוע דווקא שעוני רולקס?

בחירת שעון יד הטוב ביותר, מתחילה בבחירת החנות שבו תרכשו את השעון. ככל שהחנות מציעה מגוון רחב יותר של שעונים איכותיים ויוקרתיים וככל שמדובר בחנות אמינה יותר, כך ניתן לוודא שרכישת השעון תתבצע בצורה הטובה ביותר ותקבלו בסופה של הרכישה את השעון האידאלי, התואם לכלל הצרכים שלכם באופן מובהק. אם אתם מתלבטים בין שעון רולקס לבין שעון יוקרתי אחר, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

ההיסטוריה של רולקס

שעון רולקס הוא שעון שיצר בשנת 1905 אדם בשם הנס וילסדרוף. השעונים יוצרו והוצעו למכירה בתחילה בלונדון. כמובן שהנס וילסדרוף לא חלם שהשעונים אותם ייצר, יהפכו למותג שעוני יוקרה שימכרו בסכומים נאים ויהיו מבוקשים על ידי קהילת צרכנים משמעותית. בתחילה, מותג שהשעונים של הנס, נקרא על שמו ועל שם השותף שלו: "וילסדורף את דיוויס". רק בשנת 1914, השעונים אותם ייצרו ומכרו הנס ושותפו, קיבלו את השם: "שעוני רולקס". בשנה זו, מותג השעונים של הנס ושותפו עבר לשוויץ אבל לא קיבל תהודה צרכנית משמעותית מדי. רק בשנת 1927, כאשר הגיע דגם השעון הראשון אשר היה עמיד למים ונקרא: "רולקס אויסטר", קהל הצרכנים הגיע בהמוניו בכדי לרכוש את השעון וכאן בעצם חלה נקודת המפנה בשעוני רולקס והם החלו לתפוס את המשבצת של שעוני יוקרה מבוקשים מאוד. במהלך השנים החברה השיקה דגמי שעונים חדשים, אשר שמו דגש הן על נראות קלאסית ויוקרתית והן על קדמה טכנולוגית.

שעוני רולקס כיום

גם כיום שעוני רולקס מהווים שעונים פופולאריים מאוד. כמעט כל אדם שמעוניין להשקיע בשעון יד עבור עצמו או כמתנה לאדם אהוב וקרוב, מוצא את עצמו בוחן את דגמי השעונים הקיימים של רולקס. כמובן שכיום היצע שעוני רולקס הינו מגוון ומשמעותי הרבה יותר מכפי שהוא היה בתחילת הדרך. מה שמיוחד בשעוני רולקס זה שלא מדובר בשעונים המכילים בהם מגוון רחב של שכלולים. מדובר בשעונים שמכילים בהם את התאריך, השעה ולעיתים גם שעה נוספת במקום אחר בעולם. יחד עם זאת, העיצוב שלהם, היוקרה שלהם, העובדה שמדובר במותג והאיכות שלהם, הופכת אותם לשעונים מבוקשים מאוד. החדשנות של שעוני רולקס, איננה נובעת בשל שכלולים טכניים בשעון, אלא, היא נובעת מחומרים מיוחדים וחדישים אשר משתמשים בהם בייצור השעון. שעוני רולקס הם שעונים אטומים מאוד, בעלי מנגנונים חזקים, עמידים מאוד ועוד. כלומר, הבחירה בשעון רולקס איכותי, תבטיח לרוכש השעון כי הוא השעון שלו ישמש אותו בצורה הטובה ביותר, מבלי להינזק או להיפגם, לאורך פרק זמן משמעותי.

אז למה כדאי לבחור דווקא בשעון רולקס?

לאחר הצגת ההיסטוריה של שעוני רולקס אז וכיום, הנה כמה סיבות נוספות הרלוונטיות לכל אדם שתוהה, מדוע כדאי לו לבחור דווקא בשעון רולקס על פני שעון יוקרתי מדגם אחר:

  1. מדובר על מותג שעונים בעל תדמית יוקרתית של יותר מ100 שנים, בכל העולם, לרבות בישראל. מכיוון שהמותג לא מאבד מהיוקרה שלו, מהאיכות שלו והמאמינות שלו במהלך השנים, ניתן להסיק שמדובר בשעונים שבאמת שווה לרכוש אותם הן מבחינת הנראות שלהם והן מבחינת האיכות שלהם והיוקרה שלהם.
  2. שעוני רולקס היו שעונים נבחרים על ידי אנשים חשובים בהיסטוריה כגון: ראשי ממשלה, ספורטאים חשובים, מגלי ארצות ועוד. ניתן לשים לב שדרך השיווק של שעוני רולקס, איננה כרוכה בהצהרות מפוצצות אודות השעונים שלהם, בפרסומות מיוחדות ומפוארות ועוד, אלא, מדובר בדרך שיווקית שקטה ובעלת עוצמה- אם כל כך הרבה אנשים חשובים בעבר וכיום, בחרו דווקא בשעוני רולקס, אין ספק שמדובר בשעונים שלכל אדם כדאי לבחור בהם.
  3. בעוד שמרבית מותגי שעוני יוקרה כיום, מחליפים שעונים ישנים בשעונים חדשים, כאשר השעונים הישנים יותר יוצאים משוק המכירות, הרי שכאשר מדובר בשעוני רולקס, ניתן למצוא את כל הדגמים של השעונים הללו. אם מתחשק לך שעון רולקס עם אותיות רומיות, אשר יוצר לפני 50 שנה, תהיה בטוח שעדיין תוכל למצוא אותו, בין דפי קטלוגים של חנויות המציעות דגמים נבחרים של שעוני רולקס. שעוני רולקס אינם דוחקים את הישן מפני חדש, אלא ממשיכים להשתכלל בייצור שעונים חדשים ויחד עם זאת, שומרים על המוניטין של המותג ומכבדים גם את דגמי השעונים הישנים יותר.
  4. כיום ניתן למצוא בישראל מגוון חנויות שעונים המציעות בין היתר שעוני רולקס, יד ראשונה או יד שניה, שעונים מחודשים או שעונים חדשים. כמובן שכאשר מדובר בשעון רולקס, בהחלט לא כדאי להתפשר על החנות שבה תבחרו לרכוש אותו. שעון רולקס הוא שעון שכדאי לרכוש בחנות הידועה במתמחה בסוג השעונים הללו. חנות שבה ניתן לדעת בוודאות שיש מגוון רחב של סוגי שעוני רולקס מקוריים ואיכותיים.
  5. החברה מעניקה מהרווחים שלה למוסדות צדקה שונים באופן קבוע ולכן, הבחירה בשעוני רולקס גם מסייעת לאדם להיות שותף בתרומה חברתית משמעותית מאוד.

אין ספק ששעוני רולקס הם שעונים שכדאי לבחון, כאשר מחפשים אחר שעון יד איכותי, יוקרתי ודקורטיבי, אשר ישמש אתכם זמן רב, בצורה הטובה ביותר. לא משנה אם אתם מחפשים שעון רולקס עם אותיות רומיות או שעון רולקס חדש יותר מבחינת העיצוב והסגנון שלו, הבחירה במקום הטוב ביותר לרכישת שעונים מעין אלה, תסייע לכם למצוא בדיוק את השעון שאתם מחפשים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.