חנות שעונים יוקרתיים

Gotawatch > חנות שעונים יוקרתיים

חנות שעונים יוקרתיים

פעם, לשעון יד הייתה מטרה אחת. הוא היה מיועד אך ורק בשביל להראות את השעה, ולא יותר מזה. הוא היה פרקטי נטו ולא הייתה משמעות מיוחדת למראה שלו. היום המצב שונה לגמרי. היום אנשים עונדים שעונים לא רק בשביל לראות את השעה וזה הדבר הכי פחות חשוב מכיוון שלכולם יש היום סמארטפונים בהם ניתן לראות מה השעה, אלא עונדים את השעונים בשביל היופי. השעונים של היום אלו שעונים שמיועדים לבטא אמירה כלשהיא, הם אמורים לבשר על סטטוס חברתי ושעוני יוקרה הם במיוחד תכשיטים של ממש.

יש היום אומנם את השעונים החכמים, אלו שמתחברים לטלפון הנייד באמצעות טכנולוגיית בלוטוס, שעונים שבהם ניתן לעשות שימוש בכל אפליקציה כמעט שיש במכשיר הנייד. אבל עדיין, רוב אנשים הולכים עם שעונים רגילים ושעוני יוקרה.

מה הופך שעון לשעון יוקרה?

לפני שנדבר על חנויות שעוני יוקרה ואיך בוחרים את החנות הייעודית, כדאי שנבין קודם מהם בכלל שעוני יוקרה. אז הנה המאפיינים של שעוני יוקרה ומה ההבדל ביניהם לשעונים רגילים.

  • איכות החומרים – שעונים רגילים עם כל הכבוד להם ובעיקר אלו שמיוצרים בסין ונמכרים בעשרות ומאות שקלים, לא מיוצרים מהחומרים המשובחים ביותר. זה גם מתבטא באורך החיים שלהם, הם בדרך כלל מחזיקים מעמד כמה חודשים ואולי שנים בודדות, אבל הם לא יגיעו לגיל מאה ועשרים… שעונים יוקרתיים לעומת זאת אלו שעונים שעשויים מחומרים משובחים, חומרים איכותיים וגם מרגישים את זה במשקל שלהם. שעוני יוקרה מיוצרים בדרך כלל מפלדה מיוחדת, אם יש עליהם יהלומים הם יהיו כאלו שמיוצרים בסטנדרט גבוה במיוחד. אם יש זהב הוא יהיה עם קראט גבוה והשעון אם תשמרו עליו, יהיה איתכם שנים רבות.
  • הרצועות – זה נראה אולי זניח, הרי עד כמה חשובות הרצועות ביחס לשעון עצמו, למראה שלו ולטכנולוגיה שלו? אז מסתבר שכשמדובר על שעוני יוקרה זה בהחלט חשוב. שעוני יוקרה אלו שעונים עם רצועות עדינות, רצועות שעושות טוב ליד ולא פוגעות בה. רצועות של שעון יוקרה אלו רצועות שלא פוגעות בעור, בעיקר כשמי שעונד את השעון עם רגישויות כאלו ואחרות.
  • תכשיט של ממש – שעוני יוקרה הם לא עוד שעון רק בשביל לדעת באמצעותו מה השעה. הם תכשיטים של ממש וכתכשיטים של ממש יש בהם תוספות כאלו ואחרות. הם יכולים להיות עם פיתוחי זהב ויכולים להיות עם אבני חן, יכולים להיות עם יהלומים ועם מתכות יקרות שונות. שעוני יוקרה הם תחליף לתכשיט והם מושכים את העין לא פחות.
  • עיצוב – בסופו של דבר מה שמוכר הוא המראה ואל רק האבנים היקרות שיש בשעון היוקרה ולכן החברות שמייצרות את השעונים הללו אלו חברות שמקפידות על עיצוב ייחודי. אלו שעונים עם עיצוב אסתטי במיוחד, שעונים עם עיצוב קלאסי או טרנדי, הכול בהתאם לתקופה ובהתאם לרוח העיצובית שבה.
  • איכות המנגנון – החברות שמייצרות את שעוני היוקרה מקפידות על חומרים איכותיים במיוחד כשזה מגיע למנגנון. יש חלקים רבים שכולם ביחד אמורים להשיג את המטרה, דיוק ברמה גבוהה, עמידות ואיכות לאורך זמן. המנגנון בשעוני יוקרה אמור להיות לא פחות ממושלם, לא פחות ממוקפד מאוד בכל פרמטר שהוא.
  • שעונים שעוברים מדור לדור – זה כבר לא נוגע לאיכות השעונים אלא לערך הרגשי שהם מביאים עימם. יצא לכם לקבל את הצמיד של הסבתא שהלכה לעולמה לפני שנים? אתם מבינים עד כמה יש לזה ערך שאי אפשר למדוד בכסף? כך בדיוק עם שעוני היוקרה. שעוני יוקרה אלו שעונים שיש להם חשיבות רגשית רבה. הם יכולים לעבור מדור לדור ואם הם נשמרים כמו שצריך, המראה שלהם לא אמור להשתנות וגם האיכות ופעולת השעון לא אמורים להיפגע. שעון יוקרה יכול להישאר שנים רבות ואם זהו שעון בסדרה שכבר לא מיוצרת, הוא יכול להעלות את ערכו בצורה דרמטית עם השנים.

שעון יוקרה חדש או יד שנייה?

אם אתם מחפשים חנות של שעונים יוקרתיים, יוצעו לכם בחנויות הללו שעונים חדשים ויכול להיות שיוצעו לכם גם שעונים מיד שנייה. מה עדיף? שעון יוקרה חדש או מיד שנייה? בגדול, המחיר הוא ההבדל המשמעותי ביניהם, אבל זה לא תמיד ככה. הסבר: כעיקרון, שעון חדש יהיה יקר משמעותית משעון יד שנייה וזה גם הגיוני. אבל אם מדובר על שעון מסדרה שכבר לא מיוצרת כפי שציינו, סדרה או דגם שיוצרו בו כמות קטנה של שעונים זה הופך אותו למבוקש במיוחד. זה אומר שיכול להיות מצב שדווקא שעון יד שנייה אבל נדיר יהיה יקר יותר. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להכניס את כל השיקולים לסל אחד – מה החלום שלכם, מתי אתם מתכוונים לענוד את השעון וכמובן, מהו התקציב שלכם כדי שתקבלו את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם. אין ספק שהמבחר יכול להיות מבלבל בחנויות רבות אבל בסופו של דבר תבצעו את הבחירה הנכונה.

אל תיפלו בפח!

אם אתם מחפשים חנות שמוכרת שעוני יוקרה, אתם צריכים לבחור בחנות מוכרת, חנות שברור שמה שיש בה אלו שעונים איכותיים ובעיקר מקוריים. אתם עומדים להשקיע לא מעט כסף ואתם רוצים וצריכים את השעון הזה, וכל מה שאתם צריכים זה לקבל המלצות ולמצוא חנות אמינה. חנות אמינה זה גם אומר שיש "אימא ואבא" לשעון, כך שאם יש כל בעיה שהיא אחרי הקנייה יהיה מי שיטפל בה.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.