חנות רולקס בתל אביב

Gotawatch > חנות רולקס בתל אביב

חנות רולקס בתל אביב

יש שעוני יוקרה שהם הרבה מעבר לשעון. הם אמירה, סמל סטטוס וכאלו שמספרים לא מעט על מי שעונד אותם. שעוני יוקרה יש של מותגים שונים ואחד מהם הוא מותג רולקס, אולי המותג המוכר ביותר בעולם כיום. למה? כי המותג רולקס מייצר מעל ל-2000 שעונים ביום כבר בסביבות ה-100 שנה. אבל רגע לפני שנעמיק בשעוני רולקס, מהם בכלל והאם כדאי לרכוש גם שעון יד שנייה או רק חדש, ואיך מזהים כמובן שעון מזויף, כדאי שנבין למה בכלל אנשים הולכים עם שעוני רולקס.

כי יסתכלו עליכם אחרת

אז למה בכלל ללכת עם שעוני רולקס? מה זה ייתן לכם? אם תשימו לב, יש לא מעט אנשי עסקים שעונדים את המותג הזה, וכנראה שלא סתם. הם רוצים שיתייחסו אליהם ברצינות. הם רוצים שיראו אותו כמכובדים ורציניים ובשביל זה הם צריכים בין השאר לענוד את הפסיליטיז הרלוונטיים. מי שהולך עם שעון רולקס, ישר נתפס כאדם ששייך לחברה הגבוהה. כל אחד יודע שלא מדובר על שעונים זולים וככאלו, מי שעונד אותם מקבל את הכבוד אותו הוא רוצה לקבל.

כי ככה מתבלטים

יש לא מעט אנשים שאוהבים שמסתכלים עליהם. למה? כל אחד והסיבות שלו ואפשר לנתח את זה בלי סוף. אבל בשורה התחתונה, מי שרוצה שיסתכלו עליו, רוצה להתבלט מעל האחרים ויכול להרשות לעצמו, יכול בין השאר לענוד שעון רולקס. שעון רולקס הוא שעון שמושך תשומת לב. שעון רולקס הוא שעון שאי אפשר להתעלם ממנו וכמובן ממי שעונד אותו. אם אתם רוצים שיסתכלו עליכם ואם אתם מגיעים לאירועים מכובדים ורוצים להרגיש חלק מהמקום ומהאנשים, אתם מוזמנים לענוד רולקס וזה יעבוד.

כי הערך רק עולה

חברת רולקס היא חברה שמתחדשת כל הזמן. כמו כל מותג אחר, היא לא יכולה להרשות לעצמה לעמוד במקום, וככזו, היא מוציאה אחת לכמה שנים סדרה חדשה של שעונים. ומה קורה עם ה"ישנים"? הישנים הופכים ליותר ויותר מבוקשים. כמו כל מוצר, כשיש כמה שפחות ממנו הביקוש שלו עולה, וכך גם שעוני רולקס שכבר לא מייצרים אותם.

שעונים כאלו גם יכולים לעבור מאבא לבן, וככל שעובר הזמן הם לא רק פריט בעל ערך סנטימנטלי אלא גם פריט בעל ערך כספי לא קטן. אפשר לשמור אותם ולחכות שהוא יעלה עוד ועוד, ואז להרוויח מהם לא מעט.

קצת על חברת רולקס…

אם אתם רוצים לדעת יותר על חברת רולקס לפני שאתם רוכשים את השעון בחנות רולקס בתל אביב כמו גם בכל מקום אחר, הנה כמה מילים על החברה ועל המותג. חברת רולקס נוסדה בשנת 1905 אך היא לא נקראה כך אלא חברת ווילסדורף ודייויס, כשבשנת 1908 הרולקס נרשם כסימן מסחר. עד היום לא יודעים למה נבחר השם רולקס ויש השערות שונות לכך, אך רבים טוענים שזה שם מומצא ואין באמת שום דבר משמעותי מאחוריו. במהלך השנים פיתחה חברת רולקס כמה חידושים בתחום שעוני היד כמו שעון הצלילה הראשון, כמו שעון היד הראשון עם תאריכון וחידושים אחרים, ורולקס גם היתה אחת החברות שנטלו חלק בפיתוח שעוני יד המבוססים על טכנולוגיית הקווארץ.

במהלך השנים טיפחה רולקס את התדמית שלה כחברה שמפתחת ומייצרת שעונים באיכות גבוהה במיוחד, שעונים שיכולים לעמוד בתנאי קיצוניים של שטח ומזג האויר. השעונים שלה מתאימים לתנאי צלילה, טיפוס הרים, גלישה, וטיסה, ויש כמה דמויות בתרבות שענדו את שעוני רולקס כחלק ממהלך שיווקי של החברה מה שעוד יותר העצים את מעמדה, דמויות כמו ג’יימס בונד, השחקן פול ניומן ואחרים.

שעון רולקס חדש או משומש?

כמובן, שאם אפשר לקנות שעון חדש, שעון שבוודאות הינו מקורי, זה עדיף. כל דבר מתבלה עם השנים וגם שעונים לא עומדים במרוצת הזמן. אבל בכל מה שנוגע לרולקס, כן, אפשר לקנות גם שעון משומש, והנה כמה יתרונות שכדאי לדעת עליהם:

  • הם לא פחות אופנתיים – שעוני רולקס שמצבם טוב, גם אם הם משומשים הם לא פחות אופנתיים ובולטים. אם אתם רוצים שעון רולקס אבל לא יכולים להרשות לעצמכם אחד חדש, אין שום סיבה שלא תענדו משומש וסביר להניח שגם לא ישימו לב לכך.
  • כי אפשר לרכוש אותם באינטרנט – אם יש משהו שאי אפשר לקנות היום ברשת, אלו שעוני רולקס מקוריים. כן, בשביל לקנות אותם צריך לצאת מהבית ולהגיע לחנות ספציפית, ואם אתם בכל זאת מתעקשים לא לזוז מהספה, תוכלו למצוא רק שעוני רולקס משומשים ברשת.
  • בגלל המחיר – בסוף הרי הכול מגיע לכסף וכמובן, מחירי שעוני רולקס משומשים נמוכים משמעותית משעונים חדשים, מה שאומר שאתם לא צריכים לוותר גם אם התקציב שלכם נמוך.

אם אתם מחפשים שעון חדש, תצטרכו לחפש חנות שמתמחה ברולקס, חנות רולקס בתלת אביב שתתן לכם שירות לא פחות ממצוין.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.