חנות לשעון רולקס בתל אביב

Gotawatch > חנות לשעון רולקס בתל אביב

חנות לשעון רולקס בתל אביב


שעון רולקס לא נחשב כשעון שאפשר להגדיר אותו ‘שווה לכל נפש'. זהו שעון יוקרתי לאנשים שמבינים ביוקרה, אוהבים את המותגים הכי נחשבים והם לא מוותרים על ה'הכי – הכי' בכל מה שקשור להופעה שלהם.
בגלל שמדובר במוצר שהוא כל כך יקר והמחיר שלו עשוי לזנק ולהגיע עד לסכומים של עשרות אלפי שקלים, חוגגת גם כאן השרלטנות כמו בעוד הרבה מקומות. אנשים שרוצים לעשות כסף קל, עמלים על חיקויים דומים להפליא למקור ומנסים למכור אותם בהוזלה ניכרת כאשר הם עדיין מרוויחים מכל העניין הרבה מאוד כסף.
אנשים שמפרגנים לעצמם את שעוני היוקרה, לא מוכנים להתפשר והם כמובן רוצים את המקור בלבד. על כן חשוב שהם ישימו לב אל מי הם פונים והיכן הם קונים את השעון שלהם.

חפשו את המשווקים המורשים

כדי שאכן תהיו סמוכים ובטוחים שרכשתם את הדבר האמתי, עליכם לחפש את המשווקים המורשים של רולקס. מדובר בצוותמקצועי שרכש את כל הידע הטכני הנדרש כמו גם את כל המומחיות על מנת להבטיח את המקוריות של הרולקס. רק שעון אמין יהיה עם אחריות בינלאומית למשך חמש שנים ואחר כך לשירות מקצועי של סוכני החברה למשך כל החיים. כדאי לדעת כי רשת המשווקים של רולקס מכסה כיום מעל מאה מדינות בכל רחבי העולם.

תשמרו על הרולקס שלכם

ברולקס רוצים להבטיח שהשעון יפעל בצורה הכי מושלמת משך כל החיים. המטרה היא שהשעון יעניק את המענה המדויק תמיד, ממש כמו ביום הראשון. לצורך כך כדאי להשקיע מעט בתחזוקה של השעון כדי שזה אכן יקרה.
אז מה נדרש ממכם לצורך שמירה על הרולקס?

  • חשוב להבריג היטב מידי פעם את כתר המתיחה של השעון על מנת שהשעון יהיה עמיד במים. אחרי שמותחים את השעון ידנית, יש להגדיר את השעון או את שינוי התאריך.
  • אם אתם עונדים את הרולקס שלכם מידי יום, אתם לא חייבים למתוח אותו שוב ושוב. אך אם אתם מסירים את השעון ומניחים אותו בצד, הוא ישמור משך יומיים או אף יותר על עתודות האנרגיה שלו (בהתאם לדגם הספציפי של השעון)

אם לאחר יומיים שלא ענדתם את השעון, הוא נעצר, מומלץ כי תמתחו אותו באופן ידני לפני שתענדו אותו שוב, כשאתם מגדירים מחדש את השעה.

  • ניקוי השעון – שעוני רולקס הם שעוני יוקרה בוהקים. על מנת שהברק יישמר היטב, חשוב להעביר עליו מטלית מידי פעם. אם השעון עשוי צמיד מתכת אפשר לרחוץ אותו מידי פעם עם מעט מי סבון ולשפשף באמצעות מברשת רכה.

באופן כללי כדאי לדעת שמים הם הסביבה הטבעית והטובה ביותר עבור שעוני רולקס בעלי צמיד המתכת. להבדיל מהשעונים עם רצועות העור. אפילו מי ים עשויים להיות טובים לניקוי השעון.

  • כתר המתיחה של הרולקס מוברג היטב כאשר זה מה שמבטיח את האיטום ההרמטי של השעון מפני מים. זאת בדומה לצוהר של הצוללת. מסיבה זו חשוב כל כך לדאוג להברגה הנכונה של כתה המתיחה עד למצב בו אי אפשר יותר לסובב אותו.

כדאי לדעת שכל שוני רולקס עמידים בפני מים ואבק. העמידות במים היא עד לעומק של מינימום 100 מטרים, כאשר חלק גדול של השעונים מגלים עמידות אף לעומקים בלתי נתפסים של 1200 מטרים ואפילו של 3900 מטרים.

  • שעוני רולקס נהנים מאחריות בינלאומית. משווקי רולקס המורשים מכל העולם כולו, מעניקים שירות ללקוחות רולקס. כך שלא ממש משנה היכן בעולם נרכש השעון לכל מקום אליו יובילו אתכם החיים, תוכלו לקבל את השירות הכי מקצועי ובטוח לשעון.

כדי ליהנות מהשירות ומהאחריות על השעון, חשוב מאוד לשמור על המקוריות של השעון. כל תוספת בשעון או החלפת חלקים ממנו בכאלה שאינם מיוצרים על ידי חברת רולקס, לרבות של שינוי שיבוצע בשעון שלא על ידי גוף מורשה מטעם חברת רולקס, עשוי לבטל לגמרי את האחריות על השעון או להגיל את מתן השירות לשעון.

שעוני רולקס – איכות בלתי מתפשרת

שעוני רולקס הם שעונים המורכבים ידנית ובהשגחה מרבית על מנת להבטיח את איכותו יוצאת הדופן של השעון. הסטנדרטים הגבוהים מגבילים את יכולת הייצור מה שגורם לכך שהביקוש עולה לעיתים על יכולת הייצור ועל ההיצע. מסיבה זו הזמינות של השעונים ושל דגמים מסוימים עשויה להיות מוגבלת.
המשווקים המורשים של רולקס מקבלים את המשלוחים של השעונים והם מנהלים את מכירת השעונים ואת הקצאתם ללקוחותשלהם.
הם אלושיוכלו לספק מידע על הזמינות של שעוני רולקס.

רולקס – חוויה של שעון

אם אף פעם לא קישרתם את השעון לחוויה וענדתם את השעון רק למען המטרה הפונקציונלית אשר לשמו נועד השעון, אתם מוזמנים לבחון את שעוני רולקס. ברולקס מאמינים שאין כמו התנסות אישית וממליצים לכל אחד פשוט לבדוק את כל הפרטים הקטנים המרכיבים את השעון. אם זה המשקל המאוזן שלו ואם זו הנוחות של השעון. כך גם התחושה הנעימה של השעון המונע כל חיכוך לא נוח עם העור.
המומחים של רולקס אף יודעים להתאים לכל לקוח את השעון המתאים לו מכל הבחינות. זה למעשה הסוד של השעון הנוח המייצר תחושה של חוויה וכיף.
בתל אביב תוכלו למצוא את גוטהלף, החנות לשעוני הרולקס, המציעים לכם את השעונים המתקדמים והטובים ביותר של רולקס תוך סיוע וליווי מקצועי בבחירה הכי נכונה והכי חכמה של שעון רולקס המתאים לכם.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.