חברות שעונים יוקרתיים

Gotawatch > חברות שעונים יוקרתיים

חברות שעונים יוקרתיים

החנות מוכרת בישראל את השעונים הכי טובים של חברות שעונים יוקרתיים כמו רולקס, פטק פיליפ, IWC, אודמר פיגה, פנריי, בין אם הם שעונים חדשים או שעוני וינטג’ שיש להם ערך נוסטלגי ועיצובים שכבר אי אפשר למצוא היום. האיכות הזאת מאפיינת לקוחות שמחפשים שעון ייחודי שלא יראו אצל אחרים ויחזיק מעמד שנים רבות הודות לאיכות המרכיבים שלו ולדיוק הייצור שלו.

המותגים שעושים את היוקרה בשעונים

בחנות גוטהלף בתל אביב יידעו להציג בפניכם שעונים עם סיפורים מרתקים, עם היסטוריה ועם מוניטין שמצדיקים את הבחירה בהם. בחנות זאת אתם יכולים גם לבחור בשעונים ייחודיים ונדירים שכבר אי אפשר למצוא, ומי שאוהב שעונים יודע שלכל אחד מהם יש אופי ואישיות משלו, ולכן ההתאמה חייבת להיות מדויקת. בחירת שעון היא כמעט כמו להתאים את שרביט הקסמים לקוסם שהוא מתאים לו, כמו בסדרת ספרי "הארי פוטר". אכן, בחירת שעונים יוקרתיים היא הליך קסום שבו נכנסים לעולם מיוחד שבו כל שעון הוא החבר הכי טוב וכדאי לבחור אותו נכון.

מהו הסיפור מאחורי כל מותג יוקרתי של שעוני היד?

החברות שחנות גוטהלף מייבאת במיוחד נבחרו בקפידה על סמך המוניטין והאיכות שלהן, ולהלן הסיפורים של כל מותג, על העיצובים הייחודיים והמלהיבים שלהם.

 • פנריי Panerai – היא חברה ותיקה של שעונים יוקרתיים שהחליטה לאחרונה להתחדש גם בשעונים נגישים יותר במחירם, לאחר שהציגה שעונים שהפכו ללהיט בשנים האחרונות. היא לא איבדה מקסמה בעיני הלקוחות אבל היא בהחלט לא רוצה להישאר מאחור ולכן עושה מאמץ לחדש בתחום העיצוב ולהרחיב את היצע השעונים גם בכמה ליינים בתקציבים אחרים. החברה ידועה במנגנון המתיחה הידנית העמיד והאמין שלה, שנוספו לו שיפורים עכשוויים.
  החומרים המתכתיים מבטיחים איכות והם עמידים למים גם בעומקים גדולים. תמצאו אותם בחנויות המובחרות ביותר בכל העולם וגם בישראל, בחנות גוטהלף. השעונים מתאימים בעיקר לגברים שאוהבים שעונים גדולי ממדים בשל קוטרם ועם רצועת עור, והם בעלי נוכחות עוצמתית במיוחד. העיצוב כולל גם לוחות בעלי סוגי ספרות שונים, לחובבי העניין.
 • רולקס Rolex – היא כנראה מותג היוקרה המוכר ביותר בישראל כבר עשרות שנים. היא כבר הפכה לשם גנרי לעושר ולמעמד, והיא נחשבת לרולס רויס של שעוני היד. החברה השוויצרית בהחלט מכוונת להילה הזאת של שעונים שמתאימים רק למי שיכול להרשות לעצמו, מבלי להתנצל, כך שאם תבחרו בשעון רולקס יהיה ברור לכולם שאכן מגיע לכם הפינוק הזה.
  רולקס היא חברה שקיימת כבר יותר ממאה שנה, נחשבת לאיכותית ביותר והיא היצרנית הגדולה ביותר של שעוני יד. מנגנון השעון שלה נחשב לאמין ביותר ובמרוצת השנים הציגה חידושים והמצאות רבות שפיתחה, כמו שעון הצלילה הראשון ושעון עם תאריך. שאר ההמצאות מנעו תקלות נפוצות בשעוני יד, מה שאפשר לה להציע לכם שעוני יד בטוחים וטובים שמחירם תואם את המוניטין המצוינים שלהם, ובצדק.
  כשאתם קונים שעון רולקס אתם בטוחים לא רק בעיצוב האסתטי והחומרים היקרים, אלא גם שעונים שפועלים מכנית באמינות, כפי שהוכיחו מבחנים שנעשו לשעוני הצלילה המפורסמים שלה. השעונים מתאימים לא רק למי שאוהב להראות את הטעם המשובח שלו כי אם גם לחובבי פעילות אקסטרים כמו טיפוס הרים וטיסה. מתאים לאופי ההרפתקני וחובב החיים הטובים, ולן מוצאים שעון רולקס אצל הדמות הבדיונית ג'ימס בונד. לא לחינם פול ניומן ענד שעון רולקס במירוצי המכוניות שנהג בהם, וזכה לכמה דגמים על שמו.
 • פטק פיליפ Petek Philippeמותג שוויצרי שהחל דרכו במאה ה-19, וכיום הוא מותג בבעלות משפחת שטרן הידועה. האיכות הבלתי מתפשרת שלהם מושגת הודות לייצור כל חלקי השעון בעצמה, מה שמעניק לה שליטה על טיב המנגנון. החברה פיתחה המצאות ששכללו את השעונים וייצרה חידושים רבים כמו לוח שנה, מחוג שניות, מתיחת קפיץ ללא מפתח ועוד. בפטק פיליפ ייצרו רבים מהשעונים היקרים ביותר בעולם גם לאנשי אצולה ובני מלוכה, והם הפכו לאגדה גם משום שהם נדירים כיום.
  כשאתם קונים שעון יוקרה של המותג הזה אתם מתחברים למסורת ארוכה של מצוינות שהוכיחה את עצמה ומציגה תג מחיר תואם. הם חביבים בעיקר על אנשים שיש להם היכרות עם מותגים יקרים באמת וגם כדי להעניק אותם כמתנה. קוני השעון יצטרפו לשורה ארוכה של חובבים כמו האפיפיור ומלכים שונים באירופה. השעונים שלה הופכים במהירות לפריטי אספנות נדירים ונחשקים ולכן, אם אתם בוחרים בשעון כזה שמרו עליו היטב משום שמחירו עוד יאמיר.
 • אודמר פיגה – חברה שוויצרית משפחתית ותיקה שהוקמה במאה ה-19 והיא דוגלת בהקפדה על מצוינות בכל הקשור לייצור המרכיבים שלה, ולכן מייצרת אותם בעצמה. שעוני החברה חביבים על מי שאוהב את הדיוק השוויצרי המפורסם וכל מי שאוהב מעורבות חברתית לשיפור העולם שכן היא משתדלת להיות מעורבת במטרות שכאלה. כך שאתם קונים לא רק יוקרה אלא גם תרומה לחברה.
 • IWC International Watch Company – חברה שוויצרית שהחלה דרכה לפני 140 שנה, בשפהאוזן, שהפכה לשם דבר לשעוני יד של אומנים אמיתיים. החברה משלבת טכנולוגיה אמריקאית עם עבודה ודיוק שוויצרים, שמבטיחים מיומנות בהרכבה של מנגנונים אמינים. כשאתם קונים IWC אתם מבטיחים לעצמכם איכות של שעון יד יוקרתי עם סיפור היסטורי מקומי של בניית המפעל על גדות הריין וגלגוליו המעניינים. לכל שעון יש תיעוד מדוקדק וזהות אישית משל עצמו.
Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.