השעונים היקרים בעולם

Gotawatch > השעונים היקרים בעולם

השעונים היקרים בעולם

אתם אולי לא תענדו אותם אלא אם כן יש לכם כמה מיליוני שקלים פנויים, אבל מסתבר שיש כמה אנשים שכן. השעונים היקרים בעולם אלו שעונים שמיוצרים בעבודת יד, בהזמנה אישית ובדיוק שאין כמותו בעולם. בשביל לענוד אחד מאלו, לשים אחד כזה בכיס ובדרך כלל בכספת בבית צריך להיות אל רק עם כיס עמוק במיוחד אלא גם עם שגעון לדבר.

אז מהם השעונים היקרים בעולם? ממה הם עשויים ומהם המחירים שלהם? הנה דוגמא לכמה כאלו, שסביר להניח שמעטים האנשים שיוכלו לשים עליהם יד אבל רגע לפני, נבין מה הופך את השעונים הללו לכל כך יקרים:

  • החומרים – השעונים היקרים בעולם מורכבים מ… החומרים היקרים בעולם. אלו יכולים להיות זהב, יהלומים נדירים וחומרים אחרים.
  • ייחודיות – שעון במחיר כמו שמחירי השעונים היקרים העולם עולים, צריך להיות ייחודי. הוא צריך להיות ייחודי בסגנון שלו, צריך להיות ייחודי בגוונים שלו, בגודל שלו ובמראה שלו. בקיצור, הוא צריך באמת להיות נדיר בשביל להיכנס למועדון.
  • זמן העבודה – השעונים היקרים בעולם הם כפי שציינו, שעונים שיוצרו בעבודת יד, סיזיפית, עקשנית ובעיקר מקצועית. פרמטר חשוב בקביעת מחירו של שעון כזה הוא זמן העבודה עליו, שיכול לארוך גם שנים…

הנה כמה דוגמאות לשעונים נדירים, השעונים היקרים ביותר בעולם.

  • בלנקפיין 1735 – זהו שעון שמורכב מ-740 חלקים! לא פחות. הוא נח לו בין רצועות מעור של קרוקודיל, בתוך מארז מפלטינה. זמן הייצור שלו היה שנה ויש בו תאריכון וכרונוגרף מדויקים ולוח שנה נצחי. כמה התענוג אתם שואלים את עצמכם? לא נורא… רק 800,000 דולרים.
  • בריגדה דגם BA 12 – זהו שעון שהורכב בפריז על ידי יצרן שעונים לפני למעלה מ-230 שנה, שעון כיס שמצופה ב-18 קראט זהב צהוב. שוקלים לקנות? תצטרכו להשאיר 735,000 דולרים.
  • הובלוט Black Caviar Bang – שעון שוויצרי עם יהלומים שמשובצים בו בכל מילימטר, ואם נדייק, יש בו לא פחות מ-322 יהלומים. הוא עשוי מ-18 קראט זהב לבן והוא יימכר לכם בסכום עגול של… 1000,000 דולר! (מיליון דולר)
  • צ’ופארד Super Ice Cube – אם נראה לכם שהשם הוא סתמי, בשעון מסוג כזה ובמחיר כזה זה לא יכול להיות. השעון מעוצב כקוביית קרח ומכאן שמו, שעון שוויצרי שמצופה יהלומים שידרוש מכם להשאיר עוד 100,000 דולר יותר מהשעון הקודם.
  • קונסטנטין Tour de ll'le – אם הסופר קיוב לא היה מספיק יוקרתי בשבילכם, הנה עוד אחד שיכול אולי לעניין אתכם, בתמורה ללא פחות ממיליון וחצי דולרים. זהו שעון שמורכב מ-834 חלקים והוא מציג שני אזורי זמן, מציג את שעת הזריחה ויש לו לוח שנה עם יכולות כיול לשנים מעוברות כמו גם אינדיקטור אסטרונומי לגרמי שמים. צריכים אחד כזה?
  • פטק פיליפ Platinum world time – אם שני אזורי זמן לא מספיקים לכם ואינדיקטור אסטרונומי לא מרשים אתכם, אתם צריכים להכיר את השעון הזה שמבדיל בין האור ובין החושך, ושוויו המוערך עומד על לא פחות מ-4,000,000 דולרים.
  • קראט שופרד 201 -זה השעון הכי יקר שהצלחנו לאתר, וסביר להניח שיש יותר ממנו. הוא מגיע עם 3 יהלומים מעוצבים כלב, 12 קראט יהלום כחול, יהלום לבן של 11 קראט, ו-15 קראט של יהלום ורוד. אם היהלומים האלו לא מספיקים לכם, יש לו "רק" עוד 91 יהלומים צבעוניים ו-600 יהלומים צהובים! וכמה תצטרכו למשוך מהכספומט כדי לקחת אותו הביתה? 25,000,000 דולרים בלבד. (עשרים וחמישה מיליון)

יש שעונים יוקרתיים קצת פחות יקרים

אלו שעונים שכמובן אי אפשר באמת לרכוש ונחמד לקרוא עליהם ולדעת שהם קיימים, וכן, שגם יש אנשים שיכולים להרשות לעצמם לרכוש שעונים כאלו. אבל ברשימת שעוני היוקרה, יש גם לא מעט שעונים לגברים ולנשים, שעונים שנחשבים למותגים ועולים מאות ואלפי דולרים, מה שאומר שיש לא מעט שיכולים להרשות אותם לעצמם. אבל מה בכלל לקנות שעון יוקרה? מה הוא נותן מעבר לשעה שאותה אפשר לקרוא בשעון רגיל? הנה כמה דברים שכדאי לדעת.

בולטות

שעון יוקרה הוא לא שעון רגיל, שעון שתופס לא מעט תשומת לב אצל מי שנחשף אליו. מי שקונה שעון יוקרה רוצה את הבולטות הזו, רוצה להיראות אחר ורוצה שיסתכלו עליו. שעון יוקרה גורם לתחושת התרוממות, לתחושת גאווה ונשגבות. שעון כזה יכול להעלות אתכם ברמה החברתית ויכול לשדר הצלחה ואיכות.

טוב לעסקים

אנשים שנראים "מיליון דולר" נתפסים כאנשים מצליחים. שימו לב סביבכם, מה אתם חושבים על הבחור שמתקרב אליכם עם החליפה וריח האפטר שייב היוקרתי? מה הוא מעורר בכם? תחושה של רצינות וכבוד נכון? זה בדיוק מה שמשיג גם שעון יוקרתי, בעיקר למי שבעסקים ורוצה לשדר רצינות ואיכות, רוצה שיתייחסו אליו ואל מה שהוא מציע בכבוד הראוי לו.

עליית ערך

כן, גם שעון שלא עולה מיליוני דולרים יכול להעלות את ערכו. יכול להיות שתקנו אחד כזה ובתוך כמה שנים הוא כבר יהיה שווה הרבה יותר. איך? השעונים הללו מיוצרים בסדרות על ידי חברות שנחשבות למותגים כמו רולקס, ומתי שהוא מחליטה החברה להפסיק ולייצר סדרה מסוימת ולעבור לאחת חדשה. כמו בכל דבר, כשהביקוש עולה המחיר עולה בהתאם, וכשכבר לא מייצרים סוג מסוים של שעונים, הם כבר שווים יותר. שעון כזה אם יישמר שנים ארוכות, יכול להיות שעון ששווה הרבה יותר ממה שהוא נקנה. כן, זו בהחלט יכולה להיות השקעה טובה, השקעה שתביא לכם לא מעט רווח.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.