רולקס טרייד אין

Gotawatch > רולקס טרייד אין

רולקס טרייד אין

רולקס טרייד אין

האם תמיד חלמתם על שעון רולקס, אחד השעונים היוקרתיים ביותר בעולם? ובכן החדשות הטובות הן שאין צורך לרכוש שעון חדש לחלוטין שעלותו מסתכמת עד עשרות אלפי שקלים. אפשר גם לפנות אל חנויות מורשות ולבצע עסקת טרייד אין.
רולקס טרייד אין

יש לומר כי לא מעט אנשים אינם מהססים לרכוש שעונים יד שנייה, נהפוך הוא, יש להם ערך מוסף משלהם. עוד חשוב לציין, חברת רולקס הינה וותיקה מאוד, נוסדה עוד בשנת 1905, ובשל השעונים היפיפיים והמעוצבים שלה, היא זכתה לתהילה עולמית.

מדוע זה כדאי?

לא כל אחד יכול להרשות לעצמו שעון רולקס חדש, ובכל זאת אנשים ירצו להתהדר באחד כזה. לכן מוצעת הבחירה לרכוש שעון רולקס יד שנייה, אשר איננו נופל באיכותו משעון חדש, כל השעונים הינם שמורים היטב.

על מנת לבצע עסקת טרייד אין, חשוב מאוד לפנות אך ורק לעסקים הנחשבים למשווקים מורשים, כך תבטיחו לעצמכם שאתם רוכשים שעון איכותי. כאשר רוכשים אצל משווק מורשה, אפשר להיות סמוכים ובטוחים כי מדובר בשעון אורגינלי ולא שעון רולקס מזויף. חנויות אלה הן בעלות מעבדות בהן ניתן לתקן שעונים.

דגמי שעונים שיצאו מהשוק

כאשר קונים שעון רולקס בעסקת טרייד אין, ניתנת הזדמנות פז לרכוש שעונים שכבר שיצאו מפס הייצור של המפעל. אין ספק כי מדובר בשעוני רולקס ייחודיים שלא תיראו על אף אחד אחר. לא תמיד ניתן למצוא את השעונים הללו, אולם במקרים בהם אדם כלשהו רוצה לקנות שעון רולקס חדש ומחזיר את הישן, זה בהחלט יתכן.

אותם אלה אשר רוכשים שעון חדש לחלוטין, ישלמו פחות בעבורו בשל העסקה. השעונים אותם מביאים לחנות, נבדקים בהקפדה יתירה על ידי אנשי מקצוע הבקיאים בתחום זה, ולעיתים, מתעורר הצורך לשפצם, בדרך זו, הלקוח יקבל שעון תקין לחלוטין. אם פונים למשווק מורשה, מקבלים ממנו גם אחריות בעבור המוצר. גם שעונים שאינם חדשים, יוכלו לשרת אתכם נאמנה למשך פרק זמן ממושך.

מה כה מיוחד בשעוני רולקס?

למעט העובדה כי מדובר בחברה וותיקה מאוד ואמינה, המייצרת את מיטב השעונים היוקרתיים, זוהי גם חברה קפדנית ביותר. אף שעון לא יצא מהמפעל לפני שבדקו אותו היטב. על השעון להיות מדויק ואמין, על מנת שישמש אתכם למשך שנים רבות. זאת ועוד, שעוני רולקס הינם מוגנים בצורה אופטימאלית מפני חדירת לכלוך, אבק או מים.

במפעל של רולקס מועסקים מיטב המעצבים, העמלים כל העת על עיצוב השעונים בדרכים מקוריות, מרשימות ומעוררות השראה. כל חומרי הגלם בהם נעשה שימוש במהלך ייצור השעון הם מן הטובים והאיכותיים בנמצא. במפעל רולקס, אין מקום לפשרות. ישנם שעוני רולקס קלאסיים יותר, המיוצרים כבר במשך שנים רבות, לעולם לא נס ליחם, וישנם שעונים בהם משובצות אבני יהלום, שעוני רולקס בגוון של זהב לבן, אדום, וורוד ועוד.

דרכים לחסוך בהוצאות

אם בכל זאת החלטתם לרכוש שעון רולקס טרייד אין, תוכלו לחסוך בלא מעט מזומנים. אם זהו איננו שעון חדש, עם הזמן הוא מאבד מערכו הכספי. כמו כן, קיימת הזדמנות מצוינת לרכוש שעוני רולקס, כמעט חדשים לחלוטין, אולם הם יעלו פחות כסף, יחסית לערכו של השעון בשוק. זוהי הזדמנות שאסור לפספס, ויש לקבל אותה בידיים פתוחות.

שעונים שערכם לא יסולא בפז

גם אנשים אשר מעוניינים למכור את שעון רולקס אותו רכשו כשאיננו חדש, תמיד יוכלו למכור אותו במחירים משתלמים, זהו נכס של ממש. כאשר שעוני רולקס עשויים מזהב או לחילופין מפלטינה, ייתכן גם מצב שערכו הכספי של שעונכם יהיה נמוך יותר מהמחיר אותו אתם דורשים. כאמור עניין זה תלוי בחומר הגלם ממנו עשוי השעון, שכן מחיריהם, יכולים לעלות במהלך השנים.

מדוע להסס לרכוש שעון בשיטת טרייד אין?

ישנם לא מעט אנשים שלא יסכימו לרכוש שעון רולקס במסגרת עסקת טרייד אין, זאת מן הסיבה הפשוטה שהם חוששים לרכוש שעון משומש, ויש לכך לא מעט סיבות, כולל פסיכולוגיות. אולם הם צריכים לדעת, כי עסקה שכזו היא רק משתלמת.

זאת ועוד, הם גם מגלים חששות לגבי שעון היוקרה, וחוששים ששעון שכזה עלול להתקלקל די מהר, מכיוון שאיננו חדש, או אולי הוא בכלל מזויף? כפי שאנשים רבים מתקשים ללבוש בגדים או נעליים משומשות, שהרי זהו מוצר שמישהו אחר כבר עשה בו שימוש ונושא זה עלול להרתיע. רבים גם יעדיפו לענוד שעון חדש לחלוטין ונוצץ, כזה המושך תשומת לב מידית וניתן להבחין שהוא באמת אכן חדש.

רכישה בטוחה

לא מעט בעלי מעמד גבוה אשר המזומנים נמצאים בכיסם, מתהדרים בשעון רולקס חדש. וישנם גם כאלה שמבחינתם הכסף איננו מהווה שום פקטור, הם יכולים לרכוש יותר משעון רולקס אחד. אולם, קהל רב של שוחרי שעוני רולקס, דווקא תרים אחר עסקות טרייד אין ומעוניינים מלכתחילה לרכוש רק שעון שכבר נעשה בו שימוש, ואם זהו שעון המיוצר בסדרה מוגבלת, נדיר, בעל מראה קלאסי, אזי זהו הזמן לעשות זאת. גם שעוני הטרייד אין אמינים בדיוק כמו אלה החדשים, מכיוון שמדובר בחברת רולקס, אולם זוהי גם הזדמנות לחסוך בעלויות.

מחירים

לא בעבור כל אחד המחיר הוא פקטור, במיוחד לא בקרב צרכני שעוני רולקס. אולם, תמיד ניתן להיכנס לאתר החברה בשוויץ, ולבדוק שם מהי עלות השעונים.

השעון הנחשק ביותר בעולם

לסיום, ניתן בהחלט לומר, כי שעוני רולקס הם בין המבוקשים ביותר בעולם, שמם יצא למרחוק. חברת רולקס הינה יצרנית השעונים היוקרתיים, הגדולה בעולם, היא פועלת משוויץ, ומחשבת לאחד המותגים החזקים ביותר בעולם, אם לא החזק מכולם. כל שנה היא מוציאה קולקציה חדשה וממשיכה במקביל בייצור שעונים בעלי עיצוב קלאסי.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.