סוגי רולקס זהב מומלצים

Gotawatch > סוגי רולקס זהב מומלצים

סוגי רולקס זהב מומלצים

חשבתם לעצמכם פעם מהו סוד ההצלחה והקסם של חברת רולקס? רק חברה יצרנית אשר פועלת בשוק העולמי בהצלחה לאורך שנים הינה חברה איכותית ומקצועית. רולקס הינה חברה כזאת, היא מייצרת שעונים איכותיים במשך יותר ממאה שנים ויש לה מוניטין רב שנים. למעשה, המותג רולקס בתחום השעונים קיים משנת 1905 עת הופיעו השעונים הראשונים של החברה השוויצרית, ומאז ועד היום היא ייצרה עשרות מיליוני שעונים מסוגים שונים. חברת רולקס לא קופאת על שמריה ולאורך השנים המשיכה לפתח דורות חדשים של שעונים אשר מצליחים בכל פעם מחדש לשדר אמינות ויוקרה. חברת רולקס מקפידה לאורך כל פעילותה על המאפיינים המייחדים את שעוניה והם: דיוק, עמידות למים ולאבק, אנרגיה נצחית ואמינות.

אחד מסמלי המעמד

שעוני רולקס הינם שם נרדף למעמד, רבים מהרוכשים אותם הינם אנשים בעלי יכולות כספיות אשר המחיר אינו מרתיע אותם, והם משקיעים כל פעם מחדש בשעון יוקרתי ואיכותי. שעון רולקס הוא אחד מסמלי המעמד המוכרים בקרב אנשים עשירים בחברות מערביות, ערביות, מזרח אסייתיות ואחרות. חלק גדול משכבת האנשים העשירים הללו מקפיד על רכישת מותגים שכוללים: לבוש, תיקים, אקססוריז ועוד. הם גרים בבתים מעוצבים, נוהגים בכלי רכב יוקרתיים ונהנים מאורח חיים ראוותני. שעוני רולקס נכנסים בקלילות לנישה הזאת וניתן לראות רבים מהם כשהם ענודים על ידי גברים ונשים במסיבות, בתערוכות, באירועים נוצצים, בפרמיירות לסרטים והצגות ובמועדים שונים. צריך לציין כי בין רוכשי שעוני רולקס נמצאים גם בעלי מקצועות חופשיים, טייסים, נהגי מרוץ, צוללנים ועוד.

מגוון רחב של שעונים

יצרני רולקס לדורותיהם הקפידו על ייצור מגוון רחב של שעונים שיכולים לקלוע לטעמם של אנשים רבים, ובכך הם הצליחו להרחיב את הביקוש אליהם. קיימים סדרות שונות של שעוני רולקס, בהם כאלה העשויים זהב, או מעוטרים ביהלומים. הם מגיעים במידות שונות תוך התאמה למין הנשי או הגברי. שעוני נשים יהיו מעודנים וקטנים יותר ביחס לאלו הגבריים ויהיו בעלי עיצוב מעט שונה. מטבע הדברים, מחירי שעוני רולקס אלה הינם גבוהים בגלל מחיר הזהב ובגלל ההשקעה הרבה בייצורם. שעות עבודה רבות מושקעות בייצור כל שעון והוא משווק רק לאחר בקרת איכות מחמירה.

להלן רשימה של סוגי רולקס זהב מומלצים:

רולקס דייטונה פלדה וזהב צהוב 18 קרט, כרונוגרף אוטומטי 40 מ"מ, לוח לבן. ניתן להשיג בלבן צהוב, לבן ורוד ואף פלדה.

רולקס דייטג’אסט 2 41 מ"מ פלדה & זהב 18 קרט, לוח שחור ספרות רומיות – בייזל זהב 18 קרט.

רולקס דייטג'אסט 2 פלדה משולב בייזל לבן 18 קרט – ניתן לקבל ברקע שונה.

רולקס דייטג'אסט 36 מ"מ, פלדה משולב זהב אדום 18 קרט – צמיד ג'ובילה.

רולקס סאבמרינר פלדה וזהב צהוב 18 קרט, 40 מ"מ אוטומטי.

רולקס GMT מאסטר וו פלדה וזהב צהוב 18 קרט.

רולקס דייטג'אסט 26 מ"מ פלדה משולב זהב צהוב 18 קרט – שעון לנשים עם צמיד ג'ובילה.

רולקס דייטג'אסט נשים 26 מ"מ, פלדה עם בייזל זהב לבן 18 קרט.

רולקס דייטונה קוסמוגרף פלדה וזהב, 18 קרט מחוג כחול.

רולקס דייטונה פלדה וזהב 18 קרט, 40 מ"מ כרונוגרף אוטומטי.

רולקס דייטונה זהב ורוד 18 קרט כרונוגרף אוטומטי.

רולקס דייטונה זהב צהוב 18 קרט, כרונוגרף אוטומטי, רצועת עור שחורה.

רולקס דייטונה זהב צהוב 18 קרט & פלדה, כרונוגרף 40 מ"מ לוח כחול.

רולקס נשים 31 מ"מ זהב 18 קרט.

רולקס אויסטר פרפטואל 34 מ"מ פלדה & זהב + יהלומים משובצות.

רולקס פרזידנט דיי דייט 36 מ"מ זהב ורוד 18 קרט.

רולקס אויסטר פרפטואל דייטג'אסט 36 מ"מ פלדה וזהב צהוב 18 קרט.

רולקס כרונוגרף זהב.

רולקס דייטג'אסט פלדה עם בייזל זהב לבן 18 קרט 36 מ"מ.

רולקס דייטג'אסט 36 מ"מ משולב טבעת זהב לבן 18 קרט – לוח סלמון וספרות רומיות.

רולקס דייטג'אסט 36 מ"מ טבעת זהב לבן 18 קרט.

פטק פיליפ נאוטילוס 37000/1 פלדה משולב זהב 18 קרט.

פטק פיליפ 3970 פרפטואל קלנדר כרונוגרף זהב צהוב 18 קרט.

פטק פיליפ נאוטילוס 5711 זהב אדום 18 קרט אוטומטי.

פורטוגז 7 ימים זהב ורוד 18 קרט פרפטואל קלנדר IW5032.

מנגנון ייחודי

המנגנון הייחודי בשעונים פותח על ידי מהנדסי החברה, ומכיל, בין היתר, תאריכון אוטומטי. יש בו קפיץ שנמתח בעקבות תנועת היד, ולכן אין צורך למתוח את השעון באופן ידני. השעונים עצמם מיוצרים באופן המאפשר להם לעמוד בלחצי מים גדולים. כך יכולים צוללנים להשתמש בשעוני רולקס לצלילות עמוקות. היות ושעונים אלה פופולאריים ונפוצים בעולם, יש רבים המנסים לחקות אותם ולייצר דומים להם. מדובר בזיופים אשר איכותם ירודה מאוד וסיכוייהם להתקלקל גבוהים מאוד. רוכשי שעוני רולקס חייבים להיזהר בעת רכישת שעונים אלה. הדרך הטובה ביותר להימנע מכך היא רכישה באחת מהחנויות המומלצות ובעלות המוניטין למכירת שעוני רולקס.

רכישה איכותית

מומלץ להקפיד הקפדת יתר ברכישת שעון רולקס. אנשים אוהבים לרכוש אותם כמתנה ליקיריהם, לעצמם, לפני אירועים חשובים ועוד. השעון הינו יקר וכדאי לבדוק היטב את כל פרטי הרכישה. בכל חנות ואתר למכירת שעוני רולקס יש מבחר גדול מאוד של שעונים וכל אחד יכול למצוא את זה שמתאים לטעמו, לצרכיו וליכולותיו הכספיות. ניתן לרכוש שעוני רולקס זהב חדשים או מיד שנייה. שעונים משומשים נבדקים על ידי שענים מומחים של חברת רולקס או נציגיה ועוברים תיקון ושיפוץ יסודי לפני שיווקם המחודש. כל נושא הטרייד אין בשעונים מאפשר ללקוחות רבים לרכוש מספר סוגי שעונים לאורך השנים, ואפילו כאלה שייצורם הופסק. מומלץ לבצע רכישה בחנות מקצועית שמוכרת שעוני רולקס איכותיים ואשר יכולה לסייע, בין היתר, במידע, בייעוץ ובתנאי תשלום.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.