חנות רולקס בתל אביב

Gotawatch > חנות רולקס בתל אביב

חנות רולקס בתל אביב

כידוע, רק קמעונאים רשמיים של רולקס מורשים למכור ולהציע תחזוקה וטיפולים לשעוני רולקס. כשהכישורים הדרושים, הידע הטכני והציוד המיוחד עומדים לרשותם, הם מבטיחים את המקוריות של כל חלק בשעון הרולקס שלכם ומסייעים ללקוחותיהם לעשות את הבחירה שתלווה אותם לכל חייהם. רבים למדי חושקים במעמד הנכסף של חנות רולקס רשמית, מכיוון שכמו רולקס, גם החנויות המייצגות אותה, מדיפות ניחוח של איכות, יוקרה, מעמד. ובכן, איך הופכים לחנות כזו? איך מקימים חנות רולקס בתל אביב, למשל? מצאנו דוגמה לכך בבריטניה הרחוקה:

מגזין WatchPro

קת’רין בישופ ממגזין WatchPro הלכה לברר איך זה מרגיש להיות מזוהה עם המותג היוקרתי ביותר בעולם.

כאשר נפתחה חנות הרולקס בקומת הקרקע של בלוק הדירות היוקרתי One Hyde Park בלונדון, מעט מאד אנשים היו מודעים לכך שהיא הייתה, למעשה, חנות זכיין ולא בוטיק בבעלות של רולקס.

החנות החדשה נפתחה על ידי DM לונדון, חברת השעונים שבבעלותה The Watch Hut וגם The Watch Gallery. החברה הייתה הראשונה לפתוח בוטיק רולקס מסוג זה בבריטניה ומאז סללה את הדרך למיזם דומה בלידס, אשר מנוהלת על ידי Cottrills, הבעלים של Prestons of Bolton.

יו"ר DM London, דייויד קולרידג', מסביר שהרעיון של ניהול בוטיק רולקס באזור Knightsbridge בלונדון נראה כמו הדרך המושלמת לסייע לצמיחתה של DM London. "מבחינה אסטרטגית כחברה, לפני שנתיים, התמקדנו בשני תחומים להרחבה", הוא מסביר. "התחומים הללו היו רולקס ומכירות מקוונות". המכירות המקוונות תוגברו בשיתופי פעולה עם חנויות אונליין חדשות כמו אסוס, שלהם מספקת DM London שעונים, וגם חלום חנות הרולקס התגשם והחנות נפתחה בתרועה רמה.

ביורקשייר, קרל מאסי, מנהל מחלקת הקמעונאות של Cottrills ו- Prestons of Bolton, פיקח על שתי הרחבות קמעונאיות – חנות רולקס גדולה ב-Cottrills, וגם בוטיק חדש ומורשה של רולקס בלידס, שנפתח באמצע 2012. "כאשר נודע לנו שישנה הזדמנות לפתוח חנות עם רולקס בלידס, פניתי למנכ"ל רולקס בריטניה, ריצ'רד דה לייסר, להביע את התלהבותנו ולאחר מכן לפעול לאיתור נכס מתאים", מסביר מאסי.

הבוטיק החדש הוא הרחבה תחת הקמעונאית Prestons of Bolton , אשר היא עצמה מחזיקה חדר רולקס בחנות, כמו גם מותגים נוספים כמו אומגה, ברייטלינג ו-TAG Heuer.

מאסי מסביר, כי כשזה מגיע לעבודה עם מותג מותרות כזה, יש, באופן טבעי, מספר קווים מנחים שעליהם יש לשמור, כדי לשמור על המסר האחיד של המותג ולהנציח את הסטייל שלו ברחבי העולם.

"לרולקס יש הנחיות ספציפיות מאד ועבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם צוות העיצוב שלהם בג'נבה דרך אנשי הקשר שלנו בלונדון, כדי להבטיח כי אלה ימולאו במלואן" הוא מסביר.

החנות בלידס כוללת את "הזהות הארגונית הגלובלית" של רולקס, אך המיתוג הכפול שלה גרם לכך שלמאסי וצוותו יש הזדמנות לבקש תכונות עיצוב ספציפיות. כך אומר מאסי, "זו הייתה התנסות שיתופית מאד".

במסגרת שיתופי פעולה אלה, מציעה רולקס מספר קבלנים מאושרים ברחבי העולם לאספקת ​​ רהיטי החנות שלה, אך פריטים מסוימים (כציפוי העץ שבחנות) יכולים להיעשות על ידי חברות מחוץ לרשימה, על פי בחירתם של השותפים. במקרה כזה, מובן כי יש צורך להתאים אותם לסגנונות ולצבעים האופייניים בהנחיות העיצוב הגלובלי של רולקס.

למזלו של מאסי, עבודה מסוג זה נעשתה כבר בעבר. מעבר לחדר רולקס ב- Prestons of Bolton, קמעונאית-אחות של חברת Cottrills, שמרכזה בווילמסלו, צשייר, יש גם נכנסה לתוך העולם של רולקס בקנה מידה גדול, אם כי בדוגמה עסקית שונה מעט, shop-in-shop.

עבור השטח ב-Cottrills, אשר נראה כחנות נפרדת מבחוץ, אבל ניתן לגישה דרך חנות Cottrills, שכר מאסי את Spa Laminates, חברה המתמחה בחיפויים שונים שמרכזה ביורקשייר ולה ניסיון במותגי אופנה מותרות, כמו טום פורד ופול סמית'.

Spa Laminates עבדה עם מאסי יד ביד, בהתאם להוראות המותג הקפדניות שהגיעו מרולקס ג'נבה. הנחיות-חובה אלה כללו ירידה לפרטי פרטים, כמו השימוש בפורניר מסוג מסוים – lacewood בשל מראהו הייחודי. Lacewood, אגב, נחשב לאחת מההתמחויות של Spa Laminates. Cottrills גם הייתה צריכה להבטיח כי כל לוחות הקיר מתאימים בצורה מושלמת לפרופילי הצבע המחמירים על לרמת הגירעון, בטולרנס של פחות ממילימטר.

כמו כן, כל הקירות המזוגגים או התצוגות המוארות היו צריכים להיות ממוסגרים בפאנלים המיוצרים בצורה מושלמת, אשר שימשו לחלק את החללים וליצור אזורים בתוך Cottrills, המאפשרים לצפות בשעונים משלושה צדדים שלהם.

הניסיון של קולרידג' תואם את זה של מאסי, והוא מסביר כי החנות תוכננה במשותף עם רולקס, בהתאם להנחיות העיצוב שלה ברחבי העולם.

אבל בעוד שלתהליך הפיקוח על חנות מותגי יוקרה ישנם מספר סטנדרטים לדבוק בהם, עבור קולרידג' אחת ההשקעות הגדולות והחשובות ביותר היה דווקא הזמן המושקע באימון צוות, כדי להבטיח כי כל המכירות של בוטיק הרולקס יעלו בקנה אחד עם תדמית המותג.

בשורה התחתונה

אם יש לכם חלום – השמיים הם הגבול. אבל אם החלום שלכם הוא להקים חנות רולקס בתל אביב, רצוי שתדעו שתדרשו להשקעה גדולה למדי, בכסף, בזמן ובכוח אדם – מה שבטוח המאמר הזה יוכל לתת לכם את ההבנה איך כל התהליך הזה קורה.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.