איך מוכרים שעון רולקס?

Gotawatch > איך מוכרים שעון רולקס?

איך מוכרים שעון רולקס?

איך מוכרים שעון רולקס?

חברת רולקס, הידועה בשעוני היד היוקרתיים אותם היא מייצרת, הינה חברה וותיקה ונחשבת כיום לאחד מהמותגים החזקים בעולם, אם לא החזק מכולם. למעשה, מדובר כאן במותג שאין שני לו, זאת בשל ייצור ללא פשרות, על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לא רק שמבחר השעונים הוא רב, הם גם אמינים וכמה שיותר עמידים. החברה עושה שימוש בשיווק גלובלי, וכך כה רבים מכירים אותה וחולמים לענוד שעון רולקס, חדש או יד שנייה. אנשים מפורסמים מאוד, וכאלה בעלי מעמד חברתי גבוה, נוהגים לרכוש אך ורק שעוני רולקס.
שעון רולקס יוקרתי

כיצד ניתן לבחור שעון יוקרתי?

שעוני יד יוקרתיים ואיכותיים, ניתן למצוא אצל משווקים מורשים. ישנה אפשרות למכור את השעון הישן ובמקומו לרכוש שעון חדש לחלוטין. זוהי עסקת טרייד אין משתלמת במיוחד. רוב שעוני היוקרה נמכרים במחירי שיא כאשר לא כל אחד יכול להרשות זאת לעצמו.

אנשי עסקים למשל, על מנת לשדר הצלחה, נוהגים לרכוש שעוני רולקס, גם אם הדבר מכביד עליהם כספית. הם רוצים לעשות רושם של מצליחנים בעיני אנשי עסקים בארץ ובחו”ל. יש לציין שאנשי עסקים המכירים את שעון הרולקס מקרוב, ידעו מתי הוא אמיתי ומתי הוא מזויף. מיותר לציין כי זה המזויף, אכן נראה כך ומעורר רושם שלילי, במיוחד כאשר מדובר באיש עסקים רציני ממנו מצפים ליותר.

שעוני רולקס בישראל

בשנים האחרונות התחילו לייבא גם לארץ שעוני רולקס, מן הסיבה הפשוטה שיש להם ביקוש בקרב המעמד הגבוה. לארץ מגיעים מבחר מרשים של שעוני רולקס, עם שפע דגמים וסגנונות, וקיימים כמה סניפים בכל רחבי המדינה בהם ניתן לרכוש את השעון האלגנטי.

מכירת השעון

כפי שנאמר, הפתרון הטוב ביותר למי שרוצה להחליף את השעון הישן בחדש, הוא להיכנס לאחת מחנויות היוקרה, למכור להם את הישן ולרכוש שעון חדש לחלוטין. עסקת טרייד אין המשתלמת לכל הצדדים, ובחנויות הללו תקבלו את המחיר ההגון ביותר בעבור השעון הישן.

לתמונה נכנסים כל אלה שמעוניינים לרכוש שעון יד שנייה, לרוב בשל עלותו הכספית הנמוכה יותר, אולם ישנן עוד סיבות. לעיתים ניתן למצוא דגמים קלאסיים שכבר לא מייצרים אותם, קניית שעון שכזה, היא מעין חיסכון לטווח ארוך. ככלל, חברת שעוני רולקס, אמנם מייצרת מגוון שעונים בעלי סגנונות ועיצובים חדשניים ונועזים יותר, אולם היא ממשיכה ביתר שאת לייצר גם את הדגמים המסורתיים יותר.

שעון שאיננו זול

אם אתם מחפשים לרכוש או מעוניינים למכור שעון רולקס, סביר להניח שהוא יעלה אלפי דולרים, וגם אם תמכרו שעון יד שנייה, תקבלו בעבורו סכום נכבד, אחרי הכל מדובר במותג יוקרה, ולא פשוט למצוא את השעונים הללו במחירים נמוכים, בסופו של דבר מדובר במותג עולמי. מידי שנה החברה מוכרת בכל רחבי העולם כמיליון שעונים לערך.
קטלוג שעונים רולקס

מכירות וזכיינים

די במפתיע, החברה מתייחסת לזכיינים בצורה הוגנת לחלוטין והיא איננה דורשת מהם למכור כמות מסוימת של שעונים. המטרה היא למכור את השעונים במחיר האמתי שלהם, ולא להוזיל במחיר על מנת למכור כמה שיותר שעונים. אין כאן פשרות אפילו בנושא זה. המותג העולמי מעוניין לשמור על תדמיתו היוקרתית, ואף גורם לא יפגע בה.

על מנת למכור כמה שיותר שעונים, ברולקס ידעו לזהות היטב את קהל היעד, רוב הצרכנים של השעונים הללו הם דווקא גברים, למרות שהחברה כמובן מייצרת שעונים גם בעבור נשים. מכיוון שיותר גברים רוכשים שעוני רולקס, מערך הפרסום פונה במיוחד אליהם

עלות

כל שעוני הרולקס הינם יקרים, והסיבות לכך ידועות. אם למשל תנסו למכור שעון מזויף, בעל החנות מיד יזהה זאת, בהשוואה למי שלא בקיא בהבדלים. שעון שהוא מזויף ניתן למכור בכמה מאות שקלים, ואילו השעון האורגינלי יכול גם לעלות עשרות אלפי דולרים ואף יותר. כלומר, יש גם לדעת ולזהות בעצמכם מה מזויף ומה לא, על מנת לא ליפול בפח ועל מנת שלא ינצלו אתכם בשל הקושי להבדיל.

מה שברור הוא, אם מישהו מוכר לכם שעון במחיר מגוחך, זהו איננו שעון רולקס אמתי. אולם, יש מספיק נוכלים שיצליחו למכור לכם מוצר מזויף במחיר של שעון אמתי. אם תחליטו למכור שעון לאחד הזכיינים, ישנם גם כאלה שישלמו לכם בעבורו בכסף מזומן. תמיד מומלץ להשוות בין מכירי השעונים בארץ, למחיר שלהם באתר של רולקס, על מנת לקבל איזושהי אינדיקציה.

מה עוד כדאי לדעת על מכירת שעון רולקס?

אם אתם פונים לאחת מחנויות היוקרה, על מנת למכור את שעון הרולקס הישן, כדאי מאוד להיות מודעים לעובדה, שהאינטרס של החנות שונה קצת משלכם. כל בעל חנות יהיה מעוניין לרכוש את השעון בעלות כצמה שיותר נמוכה, ולבעל השעון כמעט ואין אפשרות להתמקח אתו.

השעון המושלם

סביר להניח שאם תירצו למכור את שעון הרולקס שלכם, לא תצטרכו להמתין זמן רב. כה הרבה אנשים רוצים להתהדר בשעון זה, אך אינם יכולים להרשות לעצמם לרכוש אחד חדש. מכיוון שהם מוכנים לעשות כל דבר בכדי לענוד שעון רולקס, הם כן יהיו מוכנים להסתפק בשעון משומש. מוצרים משומשים הם אמנם בעלי ביקוש גבוה, אולם עדיין רבים יעדיפו לרכוש מוצר חדש מהניילונים.

בדקו את שעון הרולקס אותו אתם מעוניינים לקנות, ונסו לאתר בו פגמים או אי שלמות. והיה מצאתם פגמים כלשהם, השעון איננו אמיתי אלא מזויף. קיימים עוד אלמנטים המצביעים על זיוף. אם תירצו למכור את שעונכם במחיר מצחיק, הדבר אמור להדליק את כל הנורות האדומות של הקונה, כך שבהחלט אין סיבה לעשות זאת, אלא לנקוב במחיר ריאלי על פי דגם השעון. כך גם תיצרו אמון ביניכם לבין הקונה.

ליעוץ מקצועי, הצעות מחיר ועוד, פנו אלינו – גוטהלף ע. שעונים.

Share with

התחילו להקליד ולחצו ENTER לחיפוש

Shopping Cart

אין מוצרים בסל הקניות.